Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

jak zacząć przygodę z pokemonami?
11.07.2018, 13:26
jak zacząć przygodę z pokemonami?
Siemka, szukałem artykułów o tym jak zacząć z pokemonami ale wszystkie wymagają jakiejś choćby podstawowej wiedzy, a ja takiej niestety jeszcze nie posiadam :c

Było by mi miło gdyby ktoś pomógł mi z dręczącymi mnie pytaniami Big Grin

1)widzę że gry wychodzą w 2(tylko 2?) wersjach jak Red i Blue, czym się różnią, a może są to kompletnie oddzielne gry?
2)Od jakiej wersji gry zacząć i gdzie ją najlepiej zakupić(czytałem że starsze wersje nie są już dostępne z oficjalnej dystrybucji)? i jaką konsolkę do niej najlepiej kupić?
3)Widziałem że można przesyłać pokemony między różnymi wersjami gier, jest jakiś bank w chmurze czy coś w tym stylu?
4)Czy określone pokemony występują tylko w danej wersji gry? Czy może mogę złapać Bulbasaura i Mew w każdej części gry?
5) widziałem że gier z serii pokemon jest sporo, wychodzą one w jakiś regularnych odstępach czasowych?
6)Może do wszystkich gier logujemy się za pomocą jednego konta i mamy tam jakiś jeden pokedex? Czy trzeba kupić wszystkie części gry i wszystkie wydania żeby złapać je wszystkie? może tylko część z nich? (z tego co rozumiem to np Pokemon FireRed to remake zwykłego Red?)

Mam nadzieję że pytania nie są jakoś bardzo głupie, ale nie znam się kompletnie Big Grin(nie wiedziałem też jaki dział na forum wybrać)

Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi, a może przegapiłem jakieś artykuły(polskie/angielskie) które pomogły by mi zrozumieć mechanikę tego uniwersum?
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
jak zacząć przygodę z pokemonami? - Sasonyan - 11.07.2018 13:26

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości