Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Laptop do 2800 gdzie kupić?
29.06.2018, 17:07
Laptop do 2800 gdzie kupić?
Elo mordeczki.
Szukam jakiegoś laptopa poniżej 3K lecz nie mogę nigdzie znaleźć czegoś konkretnego.
Moje kryteria poszukiwań to:
Intel i5
Grafika Nvidia 2GB
DVD wbudowane
4/8 GB RAM (wolałbym 8gb, chyba że 4gb i dysk ssd 200gb się znajdzie)
Przeinstalowany Windows.
Jak dotąd jak coś znalazłem to albo nie miało DVD lub cena za wysoka albo outlet czy brak na magazynie.
Obecnie mam na oku taki oto model:
https://www.komputronik.pl/product/48638...-x542.html
Tylko ta cena trochę za duża.
Wcześniej kupiłem podobny model z 4GB RAM i i5-7200 za 2500 ale po 4-5 dniach dysk padł także musiałem go zwrócić do sklepu.
Może ktoś z was zna jakieś namiary na internetowy sklep, w którym znajdę coś co spełnia moje kryteria?
Odpisz
29.06.2018, 23:35
RE: Laptop do 2800 gdzie kupić?
Jaki budżet maksymalny? Do czego będzie Ci potrzebny (jeśli gry, podaj tytuły).
Odpisz
30.06.2018, 0:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.06.2018 1:09 przez Patryk PZ.)
Tak jak wyżej cena do 2800.
Poszukuję czegoś wydajnego do ogólnego użytku w domu dla siebie. Dobrze by było gdyby miał wydajność do grania ale nie mam tu na myśli jakiś konkretnych tytułów. Raczej jakieś starsze produkcje i jakieś gry z przecen ze steama. Nie interesują mnie gry typu COD, MOH, CS, GOW, Wiedźmak itp.
Poprostu potrzebuję urządzenia do czegoś więcej niż samo przeglądanie internetu, któremu starczy wydajności z zapasem na kilka dobrych lat do komfortowej pracy z systemem i aplikacjami. Jak napisałem minimalne moje wymagania to sam stwierdzisz, że nie chodzi tu o jakieś demony gamingowe. Normalnie to na codzień nie używam PC i wystarczy mi smartfon ale jak wiadomo czasem przydaje się komputer bo można zrobić coś więcej niż na telefonie. Na przykład coś na płyty nagrać by później obejrzeć na innym urządzeniu czy posłuchać muzyki w radiu samochodowym albo wgrać soft do uwalonego telefonu czy przekonwertować format wideo, edytować grafikę. Zrobić jakieś zakupy na Allegro czy nawet YouTube czy anime na większym ekranie obejrzeć albo czasem pograć na jakiś starych platformach jak ps2, psp przez emulator. Dlatego nie chcę procesorów i3 z zintegrowaną grafą. AMD zaś mają radeony, które w tym przedziale cenowym są słabe i nie obsługują nowych technologii typu vulcan czy nowszych opengl.

Znalazłem teraz na sklepie acera niezłą promocje -400zł i za 2300 chyba kupię laptopa zamiast 2700. Najwyżej będę musiał pogodzić się z brakiem dvd i zakupić napęd zewnętrzny.
Odpisz
30.06.2018, 12:27
Żeby spełnić Twoje wymagania i dobrać do tej ceny to raczej tylko Lenovo 310/320, tylko to jednak Lenovo... Wink
Odpisz
1.07.2018, 9:48
Zamówiłem wczoraj rano ASUS R542UF-DM157T ze sklepu X-kom za 2900 z myszką, torbą i antywirusem w zestawie gratis.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości