Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Co robicie z zużytymi tonerami i tuszami?
20.06.2018, 9:13
Co robicie z zużytymi tonerami i tuszami?
Cześć!

Co robicie ze zużytymi tuszami i tonerami? Wyrzucacie do kosza? To wielki błąd! Tusze i tonery, tak samo jak chociażby żarówki, są odpadami niebezpiecznymi, które niszczą nasze środowisko.
Na polskie wysypiska rocznie trafiają miliony pustych wkładów do drukarki! Coś mi się zdaje, że są tam też Wasze wkłady, prawda?
Można to zmienić i w końcu zadbać o Matkę Naturę. Wystarczy odpowiednio utylizować tusze, czyli :
- oddawać je do skupu (zarobek dla Was!),
- oddawać je do fundacji charytatywnej (pomoc dla podopiecznych!),
- regenerować (mniejsza cena za tusz!).

Polecam Wam przeczytać ten wpis na temat zużytych tuszów i tonerów. Naprawdę otwiera oczy, a co najważniejsze - daje alternatywę!

Załączone pliki Miniatury

Gram, bo lubię!
Odpisz
20.06.2018, 11:13
RE: Co robicie z zużytymi tonerami i tuszami?
Ja zawsze oddaje tonery i tusze do znajomej, która ma sklep komputerowy. Firmy maja obowiązek utylizować takie odpady!

Moja ulubiona strona!
Odpisz
20.06.2018, 12:20
Pracowałem kiedyś jako informatyk w takiej jednej firmie.
Wszyscy wysyłali tonerami to Pani Kierowniczki Gospodarczej. Ona wysyłała je do mnie. Polazłem do mojej szefowej i pytam czy mamy podpisaną umowę z jakąś firmą zajmującą się zuużytymi tonerami.
Nie. Zajmuje się nimi Pani Kierowniczka Gospodarcza.
Okej. Odesłałem je jej z karteczką że taki dostałem prykaz od swojej szefowej.
I tak oto w każdej dostawie towaru wysyłaliśmy sobie nawzajem te zuużyte tonery których było coraz więcej. Gdy widziałem się z Gospodarczą na żywo nic nie mówiła to i ja olewałem sprawę tuszy. Nie pracuje tam już od półtora roku. Ostatnio jednak byłem odwiedzić tam znajomego i w rogu zobaczyłem karton podpisany:
Zuużyte tonery i na niej napisana kartka:
Odesłać do Gospodarczej.
Także w moim świecie tonery podróżują i zwiedzają świat z wnętrza samochodu.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
20.06.2018, 13:44
(20.06.2018 9:13)PokeBoss napisał(a):  Coś mi się zdaje, że są tam też Wasze wkłady, prawda?
Tu cię mam, nieprawda. Nie mam w domu drukarki Tongue

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości