Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Kupie karty Pokemon - stare
19.06.2018, 15:15
Kupie karty Pokemon - stare
Hey,

Na poczatku Witam wszystkich. Wrocilem do kart Pokemon po paru latach i szukam starych kart ktorych niezbieralem w tamtym okresie. Glownie interesuje mnie wszystko przed XY, boostery, boxy niektore pojedyncze karty.
Czy ktos moze pomoc gdzie moge takie kupic w naszym kraju lub moze ma na sprzedaz?

Dzieki wielkie
Odpisz
19.06.2018, 18:19
RE: Kupie karty Pokemon - stare
Raczej nie licz na boostery i boxy. Do niedawna jeszcze poszukiwałem wszystkiego z dodatków D&P to jedynie na alledrogo było kilka sztuk i w sklepie isa.pl. Na zagranicznych stronach jest tego więcej ale ceny raczej odstraszają ;>
Odpisz
19.06.2018, 18:27
Właśnie na zagraniczne nie liczę. Odstrasza to jak nic. Jak cos znalazłem na Allegro tez udało sie kupic. Liczę bardziej ze jakis kolekcjoner który wysprzedaje kolekcje ma cos na sprzedaż i w dobrej cenie. Otwartym jestem do dyskusji Wink niestety trzeba było mi kolekcjonować jak młody byłem a teraz lata minęły i wszystko w górę xd ale to normalne przy tym. Pare moich starszych kart tez w gore poszło. No nic jak co liczę ze ktos sie odezwie Wink
Odpisz
20.06.2018, 9:14
Polecam zajrzeć na forum kolekcjonerów collections.pl. Może znajdziesz tam pokezbieracza, który chętnie odda karty lub się wymieni!

Gram, bo lubię!
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości