Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Jak się zapowiada Let's Go Pikachu/Eevee
13.07.2018, 8:54,
RE: Gameplay z Let's Go Pikachu/Eevee na E3
[Obrazek: vjk7biq.jpg]

Jessie i James wracaja. Poza tym mozna walczyc z legendami w przeciwienstwie do zwyklych pokow. Czemu w takim razie nie zostawili walk z dzikimi pokami jako opcji...?

Ale to jeszcze maly pikus
Film za rok ma tytul

Mewtwo Strikes Back Evolution, Czyli ewoluja pierwszego filmu. I pewnie Mewtwo dostanie kolejna nowa forme albo ewolucje.

Kanto nostlagia nigdy sie nie konczy. Cos czuje ze ta gra za rok to bedzie sequel Kanto

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
13.07.2018, 15:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.07.2018, 15:28 przez Makion.)
(13.07.2018, 8:54)Allsix napisał(a): Kanto nostlagia nigdy sie nie konczy. Cos czuje ze ta gra za rok to bedzie sequel Kanto

Najlogiczniejsze się wydaje, że powinien być sequel 2 generacji, bo kanto swój sequel już ma od dawna Tongue

Ciekawe dlaczego dalej męczą Mewtwo, trzy filmy z nim w roli głównej nie wystarczyły? Podtytuł evolution jest zastanawiający, Mewthree? Shadow Mewtwo? W jakimś opisie ma być jakiś ciemny, groźny pok, czy jakoś tak Smile

Jeśli mają w planach jakiś inny rodzaj ewolucji w 8 generacji, to prosiłbym o taką dla Venusaura i Blastoise'a, bo Charizard i tak już ma dwie mega formy, albo przypomnieli sobie, że jest jeszcze takie skromne trio z johto, w które warto zainwestować Wink
Odpisz
13.07.2018, 22:01,
Nie jestem zaskoczony informacją o filmie 23. Gry wracają do Kanto, a nowych legend do pokazania brak, więc o czym mieliby zrobić ten film? Mam tylko nadzieję na dwie rzeczy - po pierwsze, że dodadzą "The Birth of Mewtwo" do filmu, a po drugie, że Amerykanie postanowią tym razem ten film przetłumaczyć, a nie przepisać jak to zrobili z filmem 1.
Odpisz
15.07.2018, 18:33,
(13.07.2018, 22:01)Axel napisał(a): ...a po drugie, że Amerykanie postanowią tym razem ten film przetłumaczyć, a nie przepisać jak to zrobili z filmem 1.

A co masz przez to na myśli?

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
15.07.2018, 20:03,
(15.07.2018, 18:33)Piotrek1113 napisał(a):
(13.07.2018, 22:01)Axel napisał(a): ...a po drugie, że Amerykanie postanowią tym razem ten film przetłumaczyć, a nie przepisać jak to zrobili z filmem 1.

A co masz przez to na myśli?
Zmian było sporo polecam przeczytać tutaj.. Przykładowe - w japońskiej wersji Ash nie umarł, tylko został zamieniony w kamień (nie ma w ogóle wątku "łez przywracających do życia", który pojawia się w angielskiej wersji tu i ówdzie), nie było też całego gadania o tym, że walka jest zła (tylko, że i kopie i oryginały są żywymi istotami). No i najważniejsze - w angielskiej wersji celem Mewtwo jest zniszczenie świata i rządzenie nim, a w japońskiej chce się dowiedzieć kim jest i sam twierdzi, że żadna istota nie powinna rządzić światem.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Piotrek1113
19.07.2018, 22:42,
żygłem

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
7.08.2018, 0:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.08.2018, 0:11 przez pokemonek123.)
RE: Jak się zapowiada Let's Go Pikachu/Eevee
Wczoraj PokeSirena, znana jako wiarygodne źródło ujawniła, że niektórym Pokemonom z 1 generacji odświeżono trademark, co nie zdaża się często i to samo zdażyło się, przed ujawnieniem, w którym te właśnie Pokemony otrzymały Mega Ewolucje. Osobiście niedowieżam w to, aby cokolwiek nowego mogło pojawić się w LGPE, którego głównym celem miała być wierność oryginałowi, ale szansa istnieje.

[Obrazek: 1533494709665.jpg]

Odpisz
7.08.2018, 13:20,
Nie wierzę w to, że Eeveelucje miałyby dostać Mega Ewolucje, więc trochę dziwna ta lista potencjalnych poków do Mega Ewolucji. Osobiście wolałbym coś w rodzaju alternatywnych form, podobnych do alolańskich

Poza tym w LGPE ma być nieznany nikomu pok z numerem 808 w dexie i spekuluje się, że to jakiś nowy mityk promujący film z Mewtwo, czyli w samej grze będzie 152 możliwych poków do zdobycia, o ile ktoś kupi dosyć drogi gadżet w postaci pokeballa, w którym siedzi Mew - jedyny sposób na jego zdobycie
Odpisz
7.08.2018, 13:37,
Z tym mew to było potwierdzone?
Znaczy... jeśli nie powiedzieli wprost, to jeszcze nie jest powiedziane, że polandball joycon będzie jedyną opcją na zdobycie Mew.
Nie wsłuchiwałem się za bardzo w nagrania jego dotyczące, zbyt mi wisiało, to nie wiem Smile

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
7.08.2018, 13:59, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.08.2018, 14:01 przez Makion.)
(7.08.2018, 13:37)Victoriatus napisał(a): Z tym mew to było potwierdzone?
Znaczy... jeśli nie powiedzieli wprost, to jeszcze nie jest powiedziane, że polandball joycon będzie jedyną opcją na zdobycie Mew.
Nie wsłuchiwałem się za bardzo w nagrania jego dotyczące, zbyt mi wisiało, to nie wiem Smile

Na E3 cały czas gadali o tym. Reggie z Nintendo przed directem i Masuda na prezentacji, że nie chcą dać pustego pokeballa graczom, a najodpowiedniejszy będzie Mew - to oficjalne info

Dlatego informacja o pokeballu była dość kontrowersyjna, bo z tego co się orientuję to cenowo stoi 50€ Smile

Nieoficjalne info - Mew nie da się przetransferować przez GO, czyli zostaje na razie pokeball Smile

PS:

Na pewno do czasu aż nie pojawi się Pokemon Bank na Switcha
Odpisz
7.08.2018, 14:11,
Oficjalne info było tylko o tym, że w pokeballu wchodzi Mew. Nie, że mew będzie pokeball only. O tę informację pytam, czy gdzieś potem potwierdzili, że w grze będzie niedostępny. Padło gdzieś tam zdanie typu "original 150" czy coś?

Odpisz
7.08.2018, 14:18,
Padło tam słowo "exclusively", cokolwiek to znaczy Tongue znając ich, to jeszcze będą i tak eventy z mitykami dla tych co się nie załapali w czasie Pokemon20#. Pewne jest to, że ci którzy kupią pokeballa będą mieli ułatwione zadanie kolekcji 151. Mnie bardziej ciekawi ten nieznany pok, czy to będzie drugi Zeraora, czy reprezentant 8 generacji
Odpisz
7.08.2018, 15:11,
Jak padło ekskluzywnie, to RIP. No trudno.

A pok to raczej 8 gena, inaczej trafiłby do plików USUM, a o ile wiem nie planują więcej update'ów. Chociaż milczenie na ten temat to żaden dowód.

Odpisz
7.08.2018, 15:34,
Ponoć w Questcie znaleźli miejsce na 808 poków. Questem się nie interesuję, więc pewności nie mam, obecnie dex kończy się na numerze 807 - Zeraorze. Dobrze, gdyby okazało się że to forma dziecięca, ewolucja lub normalny pok z 8 generacji
Odpisz
8.08.2018, 13:50,
Screeny z Coro Coro:
Mega ewo w grze potwierdzone Tongue
[Obrazek: aUP6qbc.jpg][Obrazek: s2ra71M.jpg]

[Obrazek: eDfefDf.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vic, pokemonek123

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości