Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Air Carnage - czyli czerwcowe Flying type monotype battles
31.05.2018, 22:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.06.2018 21:32 przez Waren78657.)
Air Carnage - czyli czerwcowe Flying type monotype battles
Mam zaszczyt zaprosić was drodzy multików Towarzysze na nowy czerwcowy event (wstępnie 20 czerwca), a będzie to "Air Carnage". Oczekuję, że i tym razem będziecie się dobrze bawić na powietrznej rzezi ;P

Co do zasad są to standardowo:
-nie wykorzystujemy dwóch takich samych poków jednocześnie
-nie wykorzystujemy hakowanych poków
-w evencie mogą brać udział tylko pokemony, które od samego początku mają flying type jako primary lub secondary type (więc takie poki jak np. ditto, czy pinsir nie przejdą, a także te które tracą flying type przy ewolucji mega jak Altaria, czy Charizard X)
-Pokemony ZBANOWANE podczas eventu mimo posiadania flying type to:
-Aerodactyl
-Articuno
-Zapdos
-Moltres
-Dragonite
-Lugia
-Ho-oH
-Salamance
-Rayqaza
-Shaymin
-Tornadus
-Thundurus
-Landorus
-Arceus
-Yveltal
-Celesteela
-Silvally

Jeśli ktoś uważa, że coś jeszcze powinno trafić na tą listę i przedstawi ku temu argumenty, można jeszcze tam wciągnąć, jednak na pewno nie wyciągniemy z niej nic.

Serdecznie jeszcze raz zapraszam i już proszę o wstępne zapisy ;P

Lista na dziś to:
-Rova
-Rakquu(?%)
-Makion
-Ari
-Hawk(80%)
-Szechem
-Waren

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
31.05.2018, 23:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.05.2018 23:34 przez RovaPears.)
RE: Air Carnage - czyli czerwcowe Flying type monotype battles
Bierę udział! Pewnie was zaskoczyłem co :v

Co do banów to ja bym jeszcze wziął pod lupę Miniora i może jeszcze elektrycznego Oricorio (choć tutaj to chyba przesadzam xD)

P.S no i chciałbym się zapytać dlaczego Dragonite i Mence są zbanowane, o ile dactyl no to oczywiste raczej no to tych nie czaję :/

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: ULjhFKt.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
1.06.2018, 0:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2018 0:06 przez Rakquu.)
(31.05.2018 23:33)RovaPears napisał(a):  P.S no i chciałbym się zapytać dlaczego Dragonite i Mence są zbanowane, o ile dactyl no to oczywiste raczej no to tych nie czaję :/

Waren postanowił, że poki 600 base stats i więcej też są zbanowane

A no i też chyba wezmę udział (Chyba bo sesja tuż tuż :v )

[Obrazek: eDfefDf.jpg]
Odpisz
1.06.2018, 0:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2018 0:51 przez Makion.)
Słusznie, że Salamance dostał bana, bo z Mega ewolucją to istny potwór, który może już konkurować z legendami

Nie mam żadnych obiekcji do tej listy, bo wszystkie deklasujące pozostałe latające są na liście. Faktycznie, Minior jest zastanawiający, ale w zasadzie zaczyna jako wolny pok, więc jakiś balans będzie zachowany

PS:
Biorę udział, przez lata nazbierało się ptaszysk. Talonflame, Pelliper i kaczka ucieszą się z eventu
Odpisz
1.06.2018, 0:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2018 0:58 przez Victoriatus.)
czy ban tyczy się tylko ostatniej formy sudo legendarek, czy całej linii ewolucyjnej?

Odpisz
1.06.2018, 1:04
(1.06.2018 0:58)Victoriatus napisał(a):  czy ban tyczy się tylko ostatniej formy sudo legendarek, czy całej linii ewolucyjnej?

Zadaj sobie pytanie, czy mają Flying type, a Sam sobie też odpowiesz ;P

Odpisz
1.06.2018, 1:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2018 1:06 przez Makion.)
(1.06.2018 0:58)Victoriatus napisał(a):  czy ban tyczy się tylko ostatniej formy sudo legendarek, czy całej linii ewolucyjnej?

I tak i nie. Mniejsze formy nie mają podtypu Flying, więc dotyczy całej linii

To znaczy, że Decidueye znowu będzie pominięty w evencie Tongue

Za to Dartrix będzie czarnym koniem zawodów, na pewno Big Grin

PS:

Waren mnie wyprzedził
Odpisz
1.06.2018, 1:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2018 1:13 przez Waren78657.)
(1.06.2018 1:06)Makion napisał(a):  

I tak i nie. Mniejsze formy nie mają podtypu Flying, więc dotyczy całej linii

To znaczy, że Decidueye znowu będzie pominięty w evencie Tongue

Za to Dartrix będzie czarnym koniem zawodów, na pewno Big Grin

PS:

Waren mnie wyprzedził

Igzakli, że się tak wyrażę ;P

PS. Co do Monitora, trzeba by przeprowadzić testy, choć on ma swoich naturalnych wrogów w postaci pelipera, skarmory, czy innej emolgi/Oricorio E

Odpisz
1.06.2018, 8:33
W sumie racja. Myślałem, że obiekt zainteresowań zyskiwał ten typ evo wcześniej

Odpisz
1.06.2018, 10:09
(1.06.2018 8:33)Victoriatus napisał(a):  W sumie racja. Myślałem, że obiekt zainteresowań zyskiwał ten typ evo wcześniej

Niech zgadnę eviolite Dragonair chciałeś (i faktycznie nazwa by na to wskazywała)

Odpisz
1.06.2018, 10:37
(1.06.2018 10:09)Waren78657 napisał(a):  
(1.06.2018 8:33)Victoriatus napisał(a):  W sumie racja. Myślałem, że obiekt zainteresowań zyskiwał ten typ evo wcześniej

Niech zgadnę eviolite Dragonair chciałeś (i faktycznie nazwa by na to wskazywała)

Już chciałem napisać, że Gyarados będzie mocarzem, ale przypomniałem sobie, że jego Mega Ewolucja ma bana

Zatem na ptaki z flying-dark coś przygotowuję
Odpisz
1.06.2018, 10:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2018 10:59 przez Victoriatus.)
trafiłeś w sedno. Jestem leniwy i fulla pewno nie zbreeduję, a dratini akurat jest gotowy i czekał na lvl up Tongue

Odpisz
1.06.2018, 11:00
(1.06.2018 0:48)Makion napisał(a):  Słusznie, że Salamance dostał bana, bo z Mega ewolucją to istny potwór, który może już konkurować z legendami

Jak zobaczycie mojego Mega Mence'a to się posikacie ze śmiechu XDDDDD

Odpisz
1.06.2018, 13:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 1.06.2018 13:41 przez Waren78657.)
(1.06.2018 11:00)RovaPears napisał(a):  
(1.06.2018 0:48)Makion napisał(a):  Słusznie, że Salamance dostał bana, bo z Mega ewolucją to istny potwór, który może już konkurować z legendami

Jak zobaczycie mojego Mega Mence'a to się posikacie ze śmiechu XDDDDD

No to jak już na zwykłym multi Tongue

Odpisz
1.06.2018, 14:27
Tak propo banicji poważnie bym się jeszcze zastanowił nad Archeopsem, niby Defeatist ale jednak kamienny stab i takie staty ofensywne mogą być zabójcze

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości