Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pomysły na post-game?
30.05.2018, 12:42
Lightbulb Pomysły na post-game?
Tak więc, nasza gra 2018 roku okazuje się być skupiona wyłącznie na "casualowym" Kanto. Ale jak dobrze wiemy, pierwsza generacja miała dość krótką fabułę, o ile idzie to tak nazwać. Na dodatek tego nie idzie walczyć już z dzikimi Pokemonami (tylko można je łapać), więc nawet jakieś nowe lokacje nie wiele by pomogły.

Jak myślicie, czy GameFreak planuje dodać jakieś zajęcia po pokonaniu E4 i złapaniu Mewtwo? Oprócz prostych walk online, ciężko mi sobie wyobrazić co pójdzie robić w tej grze po jej (szybkim) wygraniu. Undecided
Odpisz
30.05.2018, 13:36
RE: Pomysły na post-game?
Mówiąc szczerze, wydaje mi się, że post-game'u prawie nie będzie. Let's Go wydają się być trochę "grami testowymi" przed "właściwymi grami", które mamy zapowiedziane na przyszły rok. Tak więc raczej będą się skupiać na nowych mechanikach. Zapewne dodadzą jakieś miejsce do treningu (bo trzeba czymś zastąpić brak walk z dzikimi Pokémonami), może jakiś epizod "spomiędzy" Kanto a Jotho, ale raczej nie spodziewam się wiele.
Odpisz
30.05.2018, 16:11
post game będzie proste, po prostu przekroczą level cap pokemonów

proszę, powiedziałem to, zapiszcie screenshota dla potomnych

[Obrazek: pIn34s5.jpg]
Odpisz
30.05.2018, 21:20
Były ploty, że w grze mają mieć role Red i Blue, więc może oni będą w post game do pokonania
Odpisz
31.05.2018, 0:31
(30.05.2018 21:20)funditto napisał(a):  Były ploty, że w grze mają mieć role Red i Blue, więc może oni będą w post game do pokonania

A przypadkiem Red i Blue to nie bohaterowie tych gier? (Blue wg japońskiej mangi jest dziewczyną, zależy od źródła tej informacji)

3DS FC: 1779-2155-4756
Odpisz
4.06.2018, 10:58
Będzie rozwinięcie wątku Zygarde, AZa, południowej części Kalos, wybudowany Battle Frontier, podróż na wyspy Oranżowe i... A nie, to nie koncert życzeń. Choć to z wyspami byłoby całkiem spoko.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
4.06.2018, 16:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.06.2018 16:14 przez Axel.)
A ja bym chciał móc legalnie przejść event z Azure Flute. Do tej pory nie rozumiem, dlaczego twórcy uznali, że ten event będzie zbyt skomplikowany... Aczkolwiek i w Kanto jest kilka rzeczy, które można by przy okazji wyjaśnić. Fajnie byłoby dowiedzieć kto był mistrzem przed Blue (i dlaczego Prof. Oak), dlaczego Blue poszedł do Pokemon Tower albo wyjaśnić historię Mr. Fujiego/Dr. Fujiego (właściwie to chyba nie zostało powiedziane, czy to ta sama osoba?). To są rzeczy, które z jednej strony wszyscy podejrzewają jaka jest odpowiedź, ale z drugiej nigdy nie zostały one jednoznacznie wyjaśnione.
Odpisz
5.06.2018, 9:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.06.2018 9:39 przez kowalt.)
Cytat:kto był mistrzem przed Blue

Nikt. Gdy pokonujemy Lanca mówi nam że na tym nasza przygoda mogłaby się zakończyć ale przed chwilą przyszedł jakiś kolo i ich pokonał zostając mistrzem.

"I still can’t believe my dragons lost to you, <player>! You’re now the Pokémon League champion! …Or, you would have been, but you have one more challenge ahead. You have to face another trainer! His name is… <rival>! He beat the Elite Four before you. He is the real Pokémon League champion!"

Cytat:dlaczego Blue poszedł do Pokemon Tower

Po tym jak go pokonujemy mówi że złapał Cubona lecz nie mógł znaleźć Marowaka. Green ma taką samą misję wypełnienia Pokedexu jak my i po prostu ją realizuje:

"How's your Pokédex coming? I just caught a Cubone! I can't find the bigger Marowak. Where could they be? I bet there aren't any left! Well I better get going! I've got a lot to accomplish, unlike you! Smell ya later!"

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
5.06.2018, 9:49
Mogliby rówmież rozwinąć Wyspy Sevii, ale to musieliby pozbyć się wszystkich śladów związanych z II i III generacją.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
5.06.2018, 15:24
(5.06.2018 9:49)Piotrek1113 napisał(a):  Mogliby rówmież rozwinąć Wyspy Sevii, ale to musieliby pozbyć się wszystkich śladów związanych z II i III generacją.

Czyli wyspy 1, 2, 3 do których jest dostęp przed 8 odznaką..
Odpisz
5.06.2018, 18:16
(5.06.2018 9:12)kowalt napisał(a):  
Cytat:kto był mistrzem przed Blue

Nikt. Gdy pokonujemy Lanca mówi nam że na tym nasza przygoda mogłaby się zakończyć ale przed chwilą przyszedł jakiś kolo i ich pokonał zostając mistrzem.

"I still can’t believe my dragons lost to you, <player>! You’re now the Pokémon League champion! …Or, you would have been, but you have one more challenge ahead. You have to face another trainer! His name is… <rival>! He beat the Elite Four before you. He is the real Pokémon League champion!"
No to, że Blue miał czterech trenerów do pokonania to ja wiem. Chodzi mi bardziej o to, że Liga Kanto nie jest nowa, więc był jakiś mistrz przed Blue, ale zrezygnował z funkcji. A same gry mocno sugerują Oaka - był silnym trenerem, który się "wypalił", w jego laboratorium jest e-mail od Ligi, no i istnieje ta nieużyta walka w R/G/B.
Odpisz
5.06.2018, 22:17
Co prawda to nie dotyczy post game tylko tego co w czasie gry, ale ciekawe czy nadal droga do Saffron City będzie zamknięta
Odpisz
6.06.2018, 0:26
Pokazali już przejście między Cerulean a Vermilion city, więc nie ma opcji, by dalej nie była zamknięta.

Odpisz
6.06.2018, 9:17
Nie kojarzę, żeby pokazywali, który to moment trailera ?
Odpisz
6.06.2018, 10:44
(6.06.2018 9:17)funditto napisał(a):  Nie kojarzę, żeby pokazywali, który to moment trailera ?

Chodzi pewnie o ten moment w podziemnym przejściu (z tymi dwoma paskami na podłodze - czerwony i niebieski)

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości