Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Ankieta: Jakiego pokemona wybraliście jako startera w Pokemon Sun/Moon/Ultra Sun/Ultra Moon?
Rowlet
Litten
Popplio
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Pytanie odnośnie konsoli
28.05.2018, 1:03
Pytanie odnośnie konsoli
Z góry przepraszam jeśli wybrałam zły wątek.

No to tak, czy do tej konsoli powinna być dodana ładowarka w zestawie? Bo nigdzie nie pisze o tym żeby była załączona w zestawie, a przynajmniej ja tego nigdzie nie widzę.
Konsola

Zamierzam jeszcze dokupić do tego grę pokemon ultra sun. Tylko nie wiem czy to jest wiarygodna strona do kupienia tej gry.
Pokemon Ultra Sun

Jeszcze znalazłam na allegro tą samą konsole tylko, że w zestawie razem z grą pokemon ultra sun. I nie jestem pewna czy to dobry pomysł aby ryzykować zakup owej konsoli na tej stronie.
Konsola+Pokemon Ultra Sun

I czy wszystkie gry przeznaczone na nintendo 3DS da się odpalić na 2DSie ? bo za jakiś czas chciałbym zakupić jeszcze kilka gier. W tym pokemon x oraz alpha sapphire i jakąś zelde :3

Moja zasada to: Zawsze daj z siebie wszystko i nie podawaj się!
[Obrazek: hrg4d3.jpg]
[Obrazek: 2pquowm.jpg]
Odpisz
28.05.2018, 2:18
RE: Pytanie odnośnie konsoli
1. Konsole nigdy nie maja ładowarki w zestawie, jeżeli widzisz takie zestawy, to sprzedawca sam je skompletował.

2. Gry na 2ds/3ds raczej ciężko jest podrobić. Więc myślę, że z oryginalnością nie będzie problemu. Jakbyś decydował się na gry na starsze konsole, na przykład zwykłego Ds to radze uważać.

3. Z czystej ciekawości dlaczego uważasz, że to ryzyko ?

4. Z tego co kojarzę to wszystkie z tym że bez efektu 3d.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: mysza888
28.05.2018, 2:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2018 2:26 przez Sol.)
Jeśli chodzi o dwa pierwsze sklepy to się nie wypowiem, bo nigdy tam nic nie kupowałam.

Co do samej konsoli - w zestawie znajduje się ładowarka.

Jeśli chodzi o link do aukcji na allegro (w opisie aukcji jest informacja o ładowarce) - konto należy do sklepu nubla.pl, który spokojnie mogę polecić. Konsolę i grę możesz też sprawdzić na ich stronie, powinno wyjść trochę taniej niż na aukcji (prowizja).

Z tego co wiem wszystkie gry na 3DS działają na 2DS - z wyjątkiem gier przeznaczonych na New 3DS. W każdym razie gry, o których wspomniałaś będą normalnie działać na 2DS.

Kober napisał(a):1. Konsole nigdy nie maja ładowarki w zestawie, jeżeli widzisz takie zestawy, to sprzedawca sam je skompletował.

Do Nintendo 2DS ładowarka jest dołączona w zestawie - informacja o tym znajduje się z tyłu opakowania konsoli.

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
28.05.2018, 9:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.05.2018 9:30 przez mysza888.)
(28.05.2018 2:23)Sol napisał(a):  Jeśli chodzi o dwa pierwsze sklepy to się nie wypowiem, bo nigdy tam nic nie kupowałam.

Co do samej konsoli - w zestawie znajduje się ładowarka.

Jeśli chodzi o link do aukcji na allegro (w opisie aukcji jest informacja o ładowarce) - konto należy do sklepu nubla.pl, który spokojnie mogę polecić. Konsolę i grę możesz też sprawdzić na ich stronie, powinno wyjść trochę taniej niż na aukcji (prowizja).

Z tego co wiem wszystkie gry na 3DS działają na 2DS - z wyjątkiem gier przeznaczonych na New 3DS. W każdym razie gry, o których wspomniałaś będą normalnie działać na 2DS.

Kober napisał(a):1. Konsole nigdy nie maja ładowarki w zestawie, jeżeli widzisz takie zestawy, to sprzedawca sam je skompletował.

Do Nintendo 2DS ładowarka jest dołączona w zestawie - informacja o tym znajduje się z tyłu opakowania konsoli.

Dziękuje bardzo za odpowiedź. Jest dla mnie bardzo pomocna.
I mam jeszcze jedno małe pytanie.
Czy dokupić kartę pamięci do tej konsoli?

(28.05.2018 2:18)Kober napisał(a):  1. Konsole nigdy nie maja ładowarki w zestawie, jeżeli widzisz takie zestawy, to sprzedawca sam je skompletował.

2. Gry na 2ds/3ds raczej ciężko jest podrobić. Więc myślę, że z oryginalnością nie będzie problemu. Jakbyś decydował się na gry na starsze konsole, na przykład zwykłego Ds to radze uważać.

3. Z czystej ciekawości dlaczego uważasz, że to ryzyko ?

4. Z tego co kojarzę to wszystkie z tym że bez efektu 3d.

Po prostu nie bardzo ufam w niektórych sprawach allegro.

Odpisz
28.05.2018, 13:19
mysza88 napisał(a):Dziękuje bardzo za odpowiedź. Jest dla mnie bardzo pomocna.
I mam jeszcze jedno małe pytanie.
Czy dokupić kartę pamięci do tej konsoli?

To zależy od tego czy wolisz pobierać gry na konsolę czy kupować wersje pudełkowe Wink
Do konsoli jest dołączona karta 4 GB SDHC więc jeśli wolisz wersje pudełkowe, to spokojnie powinna wystarczyć ta karta co jest.

FC: 1521-7173-5704
Odpisz
28.05.2018, 15:57
(28.05.2018 13:19)Sol napisał(a):  [quote= To zależy od tego czy wolisz pobierać gry na konsolę czy kupować wersje pudełkowe ;)
Do konsoli jest dołączona karta 4 GB SDHC więc jeśli wolisz wersje pudełkowe, to spokojnie powinna wystarczyć ta karta co jest.

Właśnie wolałabym wersje pudełkowe :3
To dobrze że ta karta co jest powinna spokojnie wystarczyć

Odpisz
29.05.2018, 16:55
Sklep konsoleigry.pl jest teraz lepszy niż Ultima, bo mają tam rozsądniejsze ceny, a poza tym kupuję stamtąd od kilku lat i nie mam zastrzeżeń. Brałem od nich Switcha, przyjechał do mnie w całości. Czasami są tam dostępne kody na mityki i legendy za darmo (ale bardzo szybko się kończą, więc gdy będzie wiadomo o dystrybucji Zeraory, to warto zaglądać na stronę sklepu)

Karta SD z konsoli powinna wystarczyć, nawet dla zakupionych gier w digitalu. Poza tym, jeśli ci nie starczy miejsca na karcie, to możesz usunąć poprzednią grę z eshopa, a później z powrotem pobrać bez dodatkowych kosztów

Jeśli nie planujesz zakupów w eshopie, to nie warto jej wymieniać
Odpisz
29.05.2018, 17:32
Do tego Ultima źle traktuje klientów, kupowałem u nich UM z zamówieniem przedpremierowym (dwa miechy wcześniej) dostałem półtorej tygodnia po premierze, do tego na zupełnie inny paczkomat niż zaznaczyłem, przez co musiałem iść na drugi koniec miasta, pogwałcili przynajmniej trzy punkty własnego regulaminu sklepu

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości