Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Bateria do 3DS-a
7.05.2018, 15:44
Bateria do 3DS-a
Niestety ostatnio moja bateria zaczela puchnac i rozladowywac sie jak szalona. Oczywsicie jak najszybciej chcialbym ja wymienic ale w Polsce nie moge znalezc nic godnego polecenia a tym tanim bateriom z Allegro jakos nie ufam.

Pisalem do polskiego przedstawiciela Nintendo ale nie jest w stanie mi pomoc (czego nie chce nawet komentowac).

Ktos mial podobny problem? Moze macie namiary na jakies dobre i nie za drogie baterie. A moze przeprosic sie z tymi Allegrowymi?

[Obrazek: 2ztm0ao.jpg]
Odpisz
7.05.2018, 17:14
RE: Bateria do 3DS-a
(7.05.2018 15:44)Allsix napisał(a):  Niestety ostatnio moja bateria zaczela puchnac i rozladowywac sie jak szalona. Oczywsicie jak najszybciej chcialbym ja wymienic ale w Polsce nie moge znalezc nic godnego polecenia a tym tanim bateriom z Allegro jakos nie ufam.

Pisalem do polskiego przedstawiciela Nintendo ale nie jest w stanie mi pomoc (czego nie chce nawet komentowac).

Ktos mial podobny problem? Moze macie namiary na jakies dobre i nie za drogie baterie. A moze przeprosic sie z tymi Allegrowymi?

Napisz do czeskiego serwisu

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
7.05.2018, 18:02
(7.05.2018 17:14)Waren78657 napisał(a):  
(7.05.2018 15:44)Allsix napisał(a):  Niestety ostatnio moja bateria zaczela puchnac i rozladowywac sie jak szalona. Oczywsicie jak najszybciej chcialbym ja wymienic ale w Polsce nie moge znalezc nic godnego polecenia a tym tanim bateriom z Allegro jakos nie ufam.

Napisz do czeskiego serwisu

To chyba do nich wlasnie pisalem, nie jestem 100% pewien

Odpisz
7.05.2018, 18:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.05.2018 18:31 przez KNB1307.)
Ja wymieniałam w New 3DS i kupiłam na allegro - śrubokrętu brakowało w zestawie (w opisie stało że jest dołączony), ale bateria działa i jest wszystko ok. (kupiłam u konsolowopl)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
7.05.2018, 18:36
(7.05.2018 18:29)KNB1307 napisał(a):  Ja wymieniałam w New 3DS i kupiłam na allegro - śrubokrętu brakowało w zestawie (w opisie stało że jest dołączony), ale bateria działa i jest wszystko ok. (kupiłam u konsolowopl)

I dlugo juz jej uzywasz? Jak czesto musisz ladowac?

Odpisz
7.05.2018, 19:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.05.2018 19:18 przez KNB1307.)
Poprzednia trzymała bez ładowania 3 sekundy a teraz raz dziennie (lub na 2 dni) bo używam dużo (ładuję jak 1 kreska zostaje), ale teraz przestrzegam zasady nie ładuj w trakcie grania - tym se starą zniszczyłam.
Kupiłam ją dokładnie 18.12.2017 (niecałe 40 zł + wysyłka)
Nie mam z nią żadnych problemów. Też się bałam (i pilnowałam przez kilka dni czy się np. nie nagrzewa) że może podróba, ale dane miała takie same jak oryginalna którą miałam w konsoli.
A sprowadzanie części z zagranicy mi się nie uśmiechało.
Z serwisem mam dość niefajne doświadczenia - poszłam do sklepu w wawie gdzie oferowali serwis nintendo a tam mi mówią że na naprawy do Czech wysyłają - chciałam circle pada wymienić bo się rozleciał - wysłali zapytanie do serwisu czy się podejmą i do dziś brak odpowiedzi (prawie 2 lata minęły). Skończyło się tak że kupiłam se New 2DS i przerzuciłam dane ze starej.
Wiesz w nowe poki bez circle pada nie pograsz. Undecided

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
7.05.2018, 19:17
(7.05.2018 19:11)KNB1307 napisał(a):  Poprzednia trzymała bez ładowania 3 sekundy a teraz raz dziennie (lub na 2 dni) bo używam dużo (ładuję jak 1 kreska zostaje), ale teraz przestrzegam zasady nie ładuj w trakcie grania - tym se starą zniszczyłam.
Kupiłam ją dokładnie 18.12.2017 (niecałe 40 zł + wysyłka)
Nie mam z nią żadnych problemów. Też się bałam (i pilnowałam przez kilka dni czy się np. nie nagrzewa) że może podróba, ale dane miała takie same jak oryginalna którą miałam w konsoli.
A sprowadzanie części z zagranicy mi się nie uśmiechało.
Z serwisem mam dość nie fajne doświadczenia - poszłam do sklepu w wawie gdzie oferowali serwis nintendo a tam mi mówią że na naprawy do Czech wysyłają - chciałam circle pada wymienić bo się rozleciał - wysłali zapytanie do serwisu czy się podejmą i do dziś brak odpowiedzi (prawie 2 lata minęły).

Dzieki za info Smile Moze rzeczywiscie sie zdecyduje na taka z Allegro. Dam znac za kilka dni

Odpisz
8.05.2018, 19:42
Ja osobiście brałem z konsolowo.pl. Zamienniki z ich strony mam sprawdzone.
https://konsolowo.pl/shop/pl/162-baterie-nintendo
Trzymają mniej więcej tyle samo co oryginalna. W zależności od eksploatacji starczają mi na 2-5 dni. Poszukaj tych zamienników gdzie chcesz.

Pozdrawiam
Odpisz
8.05.2018, 22:38
(8.05.2018 19:42)Szechem napisał(a):  zależności od eksploatacji starczają mi na 2-5 dni.

Serio tyle? To ja chyba też wymienię oryginalny badziew. Nie żebym narzekał, że szybko spada bateria do zera (ok. tyle samo trzymają obydwie konsole od momentu ich kupna), ale te 2.5 to troszkę za mało, na moje wymagania Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości