Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Ankieta: Który event wam się najbardziej podoba
Ankieta jest zamknięta.
Dzień Rolnika 38.46% 5 38.46%
Dzień Kosmosu 15.38% 2 15.38%
Dzień Praw Zwierząt 15.38% 2 15.38%
Dzień Żółwia/Ślimaka 15.38% 2 15.38%
Dzień Urodzin Josepha Ignace Gillotina 15.38% 2 15.38%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wybierz Event na Maj
21.04.2018, 13:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.05.2018 10:33 przez Waren78657.)
Wybierz Event na Maj
Jeszcze Bug Wars się nie skończyły, ale zbliża się Maj będący miesiącem, w którym pojawił mi się nie jeden, a 5 pomysłów na event związane z różnymi datami z kalendarza, ale jako, że są dość rozrzucone bo od 15-28 maja, to niezależnie, który wybierzecie event odbędzie się gdzieś po 20 maja.

Jako, że event wybrany czyli Dzień Św. Izydora patrona Rolników to Uwaga, Uwaga, poniżej lista dostępnych poków na evencie:

Pokemony z "*" muszą mieć move na sobie

Wszystkie grass type pokemony z wyłączeniem:
-Shaymin
-Virizon
-Rowlet
-Dartrix
-Decidueye
-Tapu Bulu
-Kartana
(Dlaczego te, raz, legendy, mityki, UB, a pozostałe nie są powiązane z rolnictwem, kiedy inne są powiązane z roślinami lub grzybami, które można uprawiać, dlatego sowy odpadają [z trawą mają wspólny tylko kolor i tym, za mało powiązań z roślinami Sad ])

Teraz ground type'y, które biorą udział w evencie :
-Dugtrio line (krety)
-Donphan line (Tak słonie są wykorzystywane w rolnictwie)
-Excadrill line (krety, Rottotiller)
-Mudsdale line (konie, oraz Rottotiller)
-Sandshrew line bez form alolańskich (Rottotiller*)
-Onix line (Rottotiller*)
-Rhydon line (Rottotiller*)
-Diggersby line (Rottotiller, królik)
-Mamoswine line (słonie, świnie)
-Nincada line (cykady są szkodnikami rolnymi)
-Whiscash line (Sumy hoduje się, szczególnie gatunek afrykański)
-Gastrodon line (wprawdzie to ślimaki morskie, ale mogą równie dobrze uchodzić za pomrowy, będące szkodnikami)

Pozostałe pokemony, które mogą brać udział w evencie :
-Linoone(Rottotiller*)
-Loppuny(Rottotiller*)
-Bibarel line(Rottotiller, bóbr wchodzi w szkodę)
-Watchhog (Rottotiller*)
-Dwebble line (Rottotiller*)
-Raticate line (myszy, szkody)
-Tauros (byk)
-Miltank(krowa)
-Stantler(renifer, zwierzę jak najbardziej hodowlane)
-Bouffalant(byk/bizon/żubr, też się hoduje czasami)
-Ampharos line (owcowate)
-Farfetch't (kaczka, por)
-Dodrio line (struś)
-Swellow line (jaskółka)
-Butterfree line (motyl)
-Ledian line (biedronka)
-Honchcrow line (gawron, sroka, czyli szkodnik)
-Mothim (motyl)
-Vespiqeen line (pszczółki)
-Ducklett (kaczka)
-Wurmple line (motyl)
-Heracross (żuczek)
-Durant (mrówka)
-Vivilion line (motyl)
-Ribombee line (motyl czy inny zapylacz)
-Stoutland line(pies pasterski)
-Scolipide line (krocionóg, szkodnik)
-Bedrill line (że niby pszczoła na sterydach)

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: RovaPears
21.04.2018, 14:25
RE: Wybierz Event na Maj
Na trawiasty event, nawet nie musisz mnie namawiać, chociaż pozostałe też ciekawie się zapowiadają. Wstępnie, wybrałbym dzień rolnictwa, a spróbowałbym wziąć udział w pozostałych eventach
Odpisz
21.04.2018, 15:05
Poza dniem rolnika to jakoś sceptycznie jestem nastawiony na pozostałe eventy Tongue tego dnia kosmosu to w ogóle nie ogarniam xD

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png]
Odpisz
21.04.2018, 15:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2018 15:35 przez Waren78657.)
(21.04.2018 15:05)RovaPears napisał(a):  Poza dniem rolnika to jakoś sceptycznie jestem nastawiony na pozostałe eventy Tongue tego dnia kosmosu to w ogóle nie ogarniam xD

Tu pewnie musiałbyś zobaczyć listę poków, ogólnie jak będę miał chwilę dłużej to mogę wkleić

P.S. ale dla uproszczenia to np. Minior bo meteoryt, Clefairy line, bo Pokémon tańczący do księżyca, tediursa linę bo mała i wielka niedźwiedzica, lunatone/solrock chyba jasne, elgyem line, bo kosmici, coś w tym stylu mniej lub bardziej

Odpisz
21.04.2018, 15:36
Dzień Rolnika - Ciekawy pomysł, ale pewnie będzie pełno mega Venusaurów, mega Abomasnow, Rotomów i Ferrothornów - ewolucje Nidoranów i Flygon też mogą narobić kłopotów Tongue

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
21.04.2018, 15:47
(21.04.2018 15:36)KNB1307 napisał(a):  Dzień Rolnika - Ciekawy pomysł, ale pewnie będzie pełno mega Venusaurów, mega Abomasnow, Rotomów i Ferrothornów - ewolucje Nidoranów i Flygon też mogą narobić kłopotów Tongue

Dlatego też są tu dwie opcje, te dwa typy poprostu, lub póki powiązane z rolnictwem, gdzie taki Venusaur by wypadł za to się pojawił taki miltank, czy tauros Tongue

Odpisz
21.04.2018, 15:57
(21.04.2018 15:47)Waren78657 napisał(a):  
(21.04.2018 15:36)KNB1307 napisał(a):  Dzień Rolnika - Ciekawy pomysł, ale pewnie będzie pełno mega Venusaurów, mega Abomasnow, Rotomów i Ferrothornów - ewolucje Nidoranów i Flygon też mogą narobić kłopotów Tongue

Dlatego też są tu dwie opcje, te dwa typy poprostu, lub póki powiązane z rolnictwem, gdzie taki Venusaur by wypadł za to się pojawił taki miltank, czy tauros Tongue

Znowu się czepiają Venusaura, nawet jak już go los pokarał będąc z Charizardem i Blastoisem w jednej generacji Sad

(miałem na myśli, że popularność tych dwóch przyćmiewa Venusa), ej skoro ma robić wypad z rolniczego, to niech będzie w kosmicznym bo Wenus Tongue
Odpisz
21.04.2018, 16:04
(21.04.2018 15:57)Makion napisał(a):  
(21.04.2018 15:47)Waren78657 napisał(a):  

Znowu się czepiają Venusaura, nawet jak już go los pokarał będąc z Charizardem i Blastoisem w jednej generacji Sad

(miałem na myśli, że popularność tych dwóch przyćmiewa Venusa), ej skoro ma robić wypad z rolniczego, to niech będzie w kosmicznym bo Wenus Tongue

Maki you missing the point, będzie jeden max dwa z tych zorganizowane po to głosowanie, a jeszcze nie powiedziane, że na pewno wypadł ;P

Odpisz
21.04.2018, 16:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2018 16:21 przez KNB1307.)
Venusaur - "Seed Pokémon" jeśli to go nie wiąże z rolnictwem to nie wiem jakie poki przejdą przez sito Tongue
Abomasnow (Frosted Tree Pokémon) powinien wylecieć i wrócić na święta
W sumie Beedrill i Vespiquen też powinny być (zapylanie roślin i spółka) Tongue

O może oba Wormadamy (grass i ground) przejdą Idea (tak wiem ten pok jest teraz na czarnej liście i nie mam co na niego liczyć)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
21.04.2018, 16:54
(21.04.2018 16:16)KNB1307 napisał(a):  Venusaur - "Seed Pokémon" jeśli to go nie wiąże z rolnictwem to nie wiem jakie poki przejdą przez sito Tongue

O może oba Wormadamy (grass i ground) przejdą Idea (tak wiem ten pok jest teraz na czarnej liście i nie mam co na niego liczyć)

Steel to trochę inna bajka niż ground i grass, Inna sprawa, że szkółkarstwo to też bardziej dziedzina rolnictwa niż leśnictwa choć tu się muszę zgodzić nawet że względów technicznych, bo jego ice typing mocno mógł by zachwiać rozgrywką

Odpisz
21.04.2018, 18:17
(21.04.2018 16:54)Waren78657 napisał(a):  
(21.04.2018 16:16)KNB1307 napisał(a):  Venusaur - "Seed Pokémon" jeśli to go nie wiąże z rolnictwem to nie wiem jakie poki przejdą przez sito Tongue

Steel to trochę inna bajka niż ground i grass, Inna sprawa, że szkółkarstwo to też bardziej dziedzina rolnictwa niż leśnictwa choć tu się muszę zgodzić nawet że względów technicznych, bo jego ice typing mocno mógł by zachwiać rozgrywką

Jego speed mocno ogranicza jego umiejętności Tongue Grass/Ice jest ogólnie badziewny defensywnie

Odpisz
21.04.2018, 18:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.04.2018 18:38 przez Waren78657.)
(21.04.2018 18:17)RovaPears napisał(a):  

Jego speed mocno ogranicza jego umiejętności Tongue Grass/Ice jest ogólnie badziewny defensywnie

Tyle, że na "turnieju" większość poków będzie na niego 2x lub 4x wrażliwe także tego, jego kontr za to będzie zdecydowanie mniej Wink
(i to mówię z perspektywy, takiej iż sam mam Shiny Obamę już prawie gotową do walki ;P)

Odpisz
21.04.2018, 18:46
(21.04.2018 18:36)Waren78657 napisał(a):  
(21.04.2018 18:17)RovaPears napisał(a):  

Tyle, że na "turnieju" większość poków będzie na niego 2x lub 4x wrażliwe także tego, jego kontr za to będzie zdecydowanie mniej Wink
(i to mówię z perspektywy, takiej iż sam mam Shiny Obamę już prawie gotową do walki ;P)

Z wormhole'a to każdy umie :v nie no, też mam, Yanmegę też mam stamtąd xD no fakt Abomasnow jest spoko ofensywnie, ile typ ma mocno niekorzystny, ziemne często mają jakiś kamienny coverage, a jeśli serio dopuścimy do tego eventu niektóre robaki to raczej mu świetlanej przyszłości nie wróżę Tongue

Odpisz
21.04.2018, 18:55
To jednak nie będzie samych trawiastych i ziemnych? Robaki też? W sumie to jedynie te pszczołowate się nadają, reszta to już same szkodniki ,)
Odpisz
21.04.2018, 18:56
(21.04.2018 18:55)Makion napisał(a):  To jednak nie będzie samych trawiastych i ziemnych? Robaki też? W sumie to jedynie te pszczołowate się nadają, reszta to już same szkodniki ,)

No ja właśnie piję do tych pszczółek o które zahaczyła KNB Tongue

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości