Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Czy pokemon jest oryginalny?
13.04.2018, 3:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2018 3:17 przez GRAnith.)
Czy pokemon jest oryginalny?
Elo, wróciłem sobie do grania w moje poksy na GBA i przypomniało mi się że na jednym z moich Emeraldów kupionych jeszcze za mojej manii w 2013 lub w 2014 znajdował się Jirachi. Ostatnie eventy z Jirachim na piątym lvlu odbywały się w 2006 roku i to tylko w Japonii. Anglojęzyczne eventy z Jirachim odbywały się dopiero w IV generacji i nie jestem pewien czy mogłyby zostać przetransferowane do III. A może Pokemon Colloseum/Channel? Jest możliwość sprawdzenia czy jest on legitny czy nie da się nic wynieść z tych informacji?

[Obrazek: onFjhJr.jpg]

[Obrazek: V1yPqdy.jpg]

[Obrazek: LvLntsw.jpg]

ok, polurkowałem i jednak legitny z gierki Pokemon Channel
Odpisz
13.04.2018, 13:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.04.2018 13:10 przez Rakquu.)
RE: Czy pokemon jest oryginalny?
Nie można było przenosić poków do poprzedniej generacji. I nie da się sprawdzić tak dokładnie czy ten Jirachi jest cheat'owany, jednakże wygląda jakby był legalny. Jeśli dobrze kojarzę to Jirach'iego w 3 generacji (w Europie przynajmniej) można było zdobyć tylko z Pokemon Colloseum Bonus Disc albo z Pokemon Channel - i z tego drugiego właśnie ten Jirachi pochodzi.

Nie zauważyłem, że zedytowałeś komentarz XD - no ale tak, raczej jest legalny Tongue

[Obrazek: eDfefDf.jpg]
Odpisz
13.04.2018, 18:44
RE: Czy pokemon jest oryginalny?
Legitny, przesłany z Channel.

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości