Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

[VII GEN] Projekt Beast Ball
9.04.2018, 10:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.06.2018 12:46 przez kowalt.)
[VII GEN] Projekt Beast Ball
Pierwsza faza projektu zakończona z dniem 06.06.2018. Dalej muszę radzić sobie sam ewentualnie z przyszłą żoną.

Kaz, Waren, KNB, Pjoter, Velfa i Damon. Dziękuję. Gdyby nie wy to wciąż trwałbym na planie zrobienia tego projektu.

Dobrze. Jeśli ktoś coś chce w Beast Ballu to niech pisze. Dam.

Zostawiam dla potomnych i obcych cywilizacji. Tak by wiedzieli jak nierozwinięty i ograniczony był nasz lud, ja w szczególności.

Głupi jestem i szukałem wyzwania. Wymyśliłem więc że zbiorę wszystkie stworki które można zdobyć w Beast Ballach i że zrobię z nich wojowników. Obecnie posiada 119 stworków w Beast Ballach z czego 78 to już stworki gotowe do walk. Idzie powoli ale nie narzuciłem sobie żadnego terminu.
Także zwracam się do was z prośbą o pomoc. Jeśli macie jakieś stworki w Beast Ballach to podzielcie się nimi ze mną.

TABELKA

Mała legenda.
Stworki pogrubione to takie które mam z HA i potrzebuję z HA.
Stworki pochylone to takie których nie mam z HA i potrzebuję z HA.
Interesują mnie jedynie stworki w Beast Ballach, nawet jeśli nie mają HA a znajdują się na liście monów które potrzebuję to oferujcie.
Nie potrzebuję stworków z kolumn: [Mam ale czeka...] i [Kaz ma]. Te stworki sukcesywnie przechodzą do arkusza monów posiadanych.

Co daję w zamian?
Nielegendarne stworki z drugiego arkusza(Posiadam) z 5 właściwymi IVami. Jeśli są pogrubione to będą miały HA. Stworki będą miały naturę taką jaką im dałem tworząc je do walki.

W razie czego pytajcie. Zapraszam.

I ten.
KOMU KOMU BO IDĘ DO DOMU

Jako że jestem leniwy i nic mi się nie chcę to może się zdarzyć że chwilkę poczekacie na stworki.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
9.04.2018, 15:35
RE: [VII GEN] Projekt Beast Ball
Oj widzę, że czeka mnie żmłódna analiza list ;P

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
9.04.2018, 16:05
Nie jest tego dużo a jestem tak w 1/3. Ostatnio Piotrek1113 poratował mnie Electrodem którego można dorwać tylko podczas eventu z Rainbow Rocket. Już chciałem rzucić projekt bo przechodzenie Ultrasów na nowo niezbyt mi się widziało w tym dziesięcioleciu.
W ogóle ostatnio powoli zacząłem zbierać legendy w tym i jestem pełen podziwu dla ludzi którzy łapią te mony w inne kule niż Ultra Balle. Dochodzenie do momentu w którym legenda używa Struggla wywołuje okropny ból w serduszku i myśl że ten na pewno miał dobrą naturę.
Wiem że o to nie pytałeś. Po prostu jestem na siebie zły i musiałem się wygadać xD. Gdybym nie zrobił tych 70 monów to bym to olał a tak to siedzę i breeduje całe życie.

Odpisz
9.04.2018, 16:32
(9.04.2018 16:05)kowalt napisał(a):  Nie jest tego dużo a jestem tak w 1/3. Ostatnio Piotrek1113 poratował mnie Electrodem którego można dorwać tylko podczas eventu z Rainbow Rocket. Już chciałem rzucić projekt bo przechodzenie Ultrasów na nowo niezbyt mi się widziało w tym dziesięcioleciu.
W ogóle ostatnio powoli zacząłem zbierać legendy w tym i jestem pełen podziwu dla ludzi którzy łapią te mony w inne kule niż Ultra Balle. Dochodzenie do momentu w którym legenda używa Struggla wywołuje okropny ból w serduszku i myśl że ten na pewno miał dobrą naturę.
Wiem że o to nie pytałeś. Po prostu jestem na siebie zły i musiałem się wygadać xD. Gdybym nie zrobił tych 70 monów to bym to olał a tak to siedzę i breeduje całe życie.

No wiesz ja w mojej liście jestem też gdzieś między 1/3 a połową, a że większość ludzi na forum wypstrykała się ze swoich HA poków to będzie teraz u mnie bardzo wolno szło, Tobie więc życzę byś zapełnił przynajmniej do połowy swoją listę w pierwszych dwóch tygodniach ;P

Odpisz
10.04.2018, 9:03
(9.04.2018 16:32)Waren78657 napisał(a):  No wiesz ja w mojej liście jestem też gdzieś między 1/3 a połową, a że większość ludzi na forum wypstrykała się ze swoich HA poków to będzie teraz u mnie bardzo wolno szło,

Wiesz. Nie mam czasu na dokładne wypełnienie mojej listy w sprawie HA a co dopiero Twojej. Pewnie za jakiś czas podrzucę Ci coś. Jak Ci się rzuci coś pogrubione czego nie masz w HA to daj znać. To są niby stworki i moje i Kaz ale ona nam pomoże bo jest kochana.

(9.04.2018 16:32)Waren78657 napisał(a):  Tobie więc życzę byś zapełnił przynajmniej do połowy swoją listę w pierwszych dwóch tygodniach ;P
Nie liczę na to. Właściwie to Kaz mnie namówiła do założenia tego wątku i robiła to od dawna. Przekładałem to do czasu aż będę miał 100 poków w Beastach. Właściwie zdaję sobie sprawę że nikt na świecie poza mną nie zbiera monów w tych kulkach więc tak właściwie ich nie ma. Po prostu mam nadzieję że robiąc Wonder Trady ktoś dostanie coś z BB i rzuci okiem czy mam czy nie mam. Bo szczerze mówiąc z połowa tych monów jest właśnie z WT. Sam złapałem tylko Larvitara, Caterpie i legendy xD

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
10.04.2018, 14:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2018 15:01 przez Waren78657.)
Keckleona i kraba właśnie złapałem z HA (krab nawet naturkę adamant dostał od losu) idę łapać następne

O a fletchlinga mam chyba w beast ballu już Wink

Edit: trubbish też jest choć poprostu bez HA i właśnie chainuję minccino ;P

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kowalt
10.04.2018, 14:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2018 14:26 przez KNB1307.)
Tak masz ode mnie Tongue
Z tych z tabelki mam Drampę i Turtonatora a Scetterbuga mogę zaraz zbreedować - zainteresowany?

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
10.04.2018, 15:47
No i mamy minccino ;P

Odpisz
10.04.2018, 15:56
Łoj.

Przyjmę wszystko co macie. Powiedzcie tylko co chcecie w zamian. Ewentualnie co mogę spróbować wam zdobyć(co jest w Ultra Sun). Ostrzegam że może mi to zająć od 5 minut do 127 lat więc cierpliwość to rzecz przydatna w ramach konszachtów ze mną. Jeśli nie potrzebujecie stworków to może choć jakieś itemy?

Odpisz
10.04.2018, 16:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2018 16:40 przez Waren78657.)
(10.04.2018 15:56)kowalt napisał(a):  Łoj.

Przyjmę wszystko co macie. Powiedzcie tylko co chcecie w zamian. Ewentualnie co mogę spróbować wam zdobyć(co jest w Ultra Sun). Ostrzegam że może mi to zająć od 5 minut do 127 lat więc cierpliwość to rzecz przydatna w ramach konszachtów ze mną. Jeśli nie potrzebujecie stworków to może choć jakieś itemy?

Jeszcze masz wailmera a poluję za konikiem morskim jeśli o mnie chodzi to poprostu jakieś poki jakich jeszcze nie mam z HA najlepiej, albo assault vesty (Tego itemku nigdy dość ;P)

P.S. oo trafiła się carvanha,

P.P.S. no i przez przypadek zabiłem Sad

P.P.P.S. no i znów carvanha

Aha on ma także down

Odpisz
10.04.2018, 16:44
Ja tam za free oddam tylko wykluć muszę - czyli pewnie na jutro by były (przy okazji rozejrzę się po GTS czy czegoś z twojej listy nie ma)
Waren a może złap zwykłą do tego balla i zbreeduj z taką z HA (chyba masz też ode mnie w Lure Ballu)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kowalt
10.04.2018, 16:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2018 17:30 przez kowalt.)
KNB:
Bardzo dziękuję Pani. Dobra Pani. To tam jutro daj znać to się wymienimy. Zawsze będę trzy poki do przodu <3
Waren:
Dobra stary.
Kacleon, Crablawler, Trubbish,, Minccino, Wailmer

Ja na pewno mam Sandshrewa którego Ci brakuje i teraz chainuje Ledybę. Proszę wstrzymaj się na razie z łapaniem kolejnych monów bym mógł ogarnąć tą piątkę. Będzie dla mnie problematycznym kombinowanie co Ci dać. Więc umawiajmy się może piątkami Tongue

Edit1:
Mam dla Ciebie już Ledybę i Sandshrewa.
Teraz Pikipek i Yungos i coś jeszcze spróbuję złapać.

Odpisz
10.04.2018, 17:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2018 19:16 przez Waren78657.)
(10.04.2018 16:50)kowalt napisał(a):  KNB:
Bardzo dziękuję Pani. Dobra Pani. To tam jutro daj znać to się wymienimy. Zawsze będę trzy poki do przodu <3
Waren:
Dobra stary.
Kacleon, Crablawler, Trubbish,, Minccino, Wailmer

Ja na pewno mam Sandshrewa którego Ci brakuje i teraz chainuje Ledybę. Proszę wstrzymaj się na razie z łapaniem kolejnych monów bym mógł ogarnąć tą piątkę. Będzie dla mnie problematycznym kombinowanie co Ci dać. Więc umawiajmy się może piątkami Tongue

Edit1:
Mam dla Ciebie już Ledybę i Sandshrewa.
Teraz Pikipek i Yungos i coś jeszcze spróbuję złapać.

Dzięki miło z twojej strony, ;P

(10.04.2018 16:44)KNB1307 napisał(a):  Ja tam za free oddam tylko wykluć muszę - czyli pewnie na jutro by były (przy okazji rozejrzę się po GTS czy czegoś z twojej listy nie ma)
Waren a może złap zwykłą do tego balla i zbreeduj z taką z HA (chyba masz też ode mnie w Lure Ballu)

Tak tyle, że to bym musiał ditto wyciągnąć, a tak sobie pochainuje może różowy rekinek wyjdzie

Jest carvanha po 3-4 podejściu nauczyłem się jak ją chainować ;P
Możemy się wymieniać 5 naturalnie sobie spokojnie zbieraj ;P

Odpisz
10.04.2018, 23:10
Warenik ma dka kowalcika: Kacleon, Crablawler, Trubbish, Minccino, Wailmer

kowalcik ma dla Warenika: Ledyba, Yungoos, Spinarak, Sandshrew, Pikipek

Ale to jutro. Napisz o której mniej więcej i się pykniem

Odpisz
10.04.2018, 23:14
(10.04.2018 23:10)kowalt napisał(a):  Warenik ma dka kowalcika: Kacleon, Crablawler, Trubbish, Minccino, Wailmer

kowalcik ma dla Warenika: Ledyba, Yungoos, Spinarak, Sandshrew, Pikipek

Ale to jutro. Napisz o której mniej więcej i się pykniem

Jak możesz w robocie korzystac z konsoli to może 12:00 i oczywiście jesteś świadom, że to będą pierwsze formy ;P

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości