Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Bug Wars
22.04.2018, 20:15
RE: Bug Wars
(22.04.2018 20:13)RovaPears napisał(a):  
(22.04.2018 20:08)KNB1307 napisał(a):  Double Mega Pinsir team - please kill me Sad

Ale jakoś wam się to udało odwrócić Tongue kurde że też nie przewidziałem tak oczywistego protecta

Specjalnie dałem Bulk Up, by jakoś przetrwać rock slide, ja za to się dziwię, że nie waliłeś w Golisopoda Tongue
Odpisz
22.04.2018, 20:19
2 shiny wodne pajączki vs 2 Masquerainy - robi się dziwnie

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
22.04.2018, 20:29
3 wygrane z rzędu, a teraz 3 przegrane z rzędu
Dlaczego jestem taki głupi? Spodziewałem się tego protecta, ale nie lepiej walić heat wavem w ścianę, zamiast przyspieszyć! Straciłem koncentrację, będzie źle Wink
Odpisz
22.04.2018, 20:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2018 20:49 przez RovaPears.)
(22.04.2018 20:15)Makion napisał(a):  
(22.04.2018 20:13)RovaPears napisał(a):  
(22.04.2018 20:08)KNB1307 napisał(a):  Double Mega Pinsir team - please kill me Sad

Ale jakoś wam się to udało odwrócić Tongue kurde że też nie przewidziałem tak oczywistego protecta

Specjalnie dałem Bulk Up, by jakoś przetrwać rock slide, ja za to się dziwię, że nie waliłeś w Golisopoda Tongue

Uznałem że większym zagrożeniem w tamtym meczu był Scoli KNB, i dałem się zrobić jak dziecko xD teraz z kolei sobie myślę "kurde, ten protect jest zbyt jasny, użyje drugiego quiver dance i będzie po meczu". Rova wydymany part II :v

Halo GameFreak proszę zdelegalizować attract

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png]
Odpisz
22.04.2018, 20:49
Sorry Rova, ale nie mogłem cały czas grać jednakowo trzeba było czymś zaskoczyć ;P

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
22.04.2018, 21:03
KNB gdzie można dostać takie sterydy dla Volcarony? Big Grin

Uwielbiam takie ryzykowne akcje, gdzie dwa motyle muszą walczyć z Golisopodami, które znają Water Jety Wink
Odpisz
22.04.2018, 21:08
Wiesz ile jej HP zostało Tongue - 1 - sama nie wiem jak to przeżyła

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
22.04.2018, 21:14
Bardzo zabawne, że dwa razy z rzędu nie trafiłem w żadnego i to zdarza się najczęściej gdy jedna osoba użyje protect, to w drugiego poka rock slide nie wchodzi Tongue

Przegranę tę dedykuje moim chybieniom, inaczej by się rozegrała ta walka Sad
Odpisz
22.04.2018, 21:17
Ok mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawili na tym evencie, niestety po tej walce muszę już kończyć.
Dzięki za walki i za udział Big Grin

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, Waren78657
22.04.2018, 21:30
Także dziękuję, ja bawiłem się świetnie, szczególnie dziś, sporo udanych walk miałem trochę nieudanych, ale jakże ciekawych trzymających do końca w napięciu, no i niektóre nabytki moje napewno też wejdą do stałego teamu na multiki

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, KNB1307
22.04.2018, 21:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2018 21:59 przez Makion.)
Dzięki Wielkie za Event. To pierwszy, w którym dobrze mi się grało! Big Grin

KNB - czuję lekki niedosyt, że wychodziło nam co dwie walki

Bug Warsy były świetne, a teraz powrót do rzeczywistości. Szczerze mówiąc to już mam dosyć na jakiś czas Speed Boostów Scolipede'ów, a z drugiej strony mam trzy nowe poki, które baaardzo polubiłem. Są to Ninjask/Shedinja, Masquerain i Crustle - ten nie miał za wiele szczęścia, ale za to jestem pod wrażeniem siły Duranta i duetów Volcaron Big Grin

Wasze poki też były mocne zwłaszcza Pinsiry, Scolipede'y, Araquanidy, Golisopody i Galvantule oraz Forretres ze stealth rock's
PS:
Jak mogłem zapomnieć o Wormadam Wink

Moje podziękowania za event dla organizatorów
Warena i KNB oraz dla pozostałych zawodników za dobrą zabawę Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657, KNB1307
22.04.2018, 21:46
Dzięki wielkie za kolejny, świetny event! Pierwszy event monotype był całkiem spoko, był ultra śmieszny (dopóki te wredne prankstery nie dochodziły do głosu), a ja lubię jak walki są śmieszne :v Nie wiem czy bardziej pasowałaby nazwa Bug Wars, Pinsir Wars czy po prostu Miss Wars xD Serio, nawet mój Scolipede spudłował Megahornem pierwszy raz odkąd nim gram, a później drugi, trzeci... Toxic? Avoided. Rock Slide? Avoided. Heat Wave? Avoided. No musi być coś na rzeczy :v Za to Hurricane moja Volcarona trafiła obydwa jakich użyła XD

Co prawda Pinsirów było sporo bo po prostu nie ma robaka który nie byłby z nim w sytuacji 1vs1 w korzystniejszej pozycji. Ale co bardzo mi się podobało to to, że nie było strategii na tym evencie która po prostu wygrywała zawsze. Miałem obawy że mocno namieszają Galvantule ze Sticky Web, a tu proszę - Golisopody je miotły szybciej swoim First Impression, Scolipede miał Speed Boost, a niektóre poki priorytety Tongue Volcarony nawet nie siały takiego postrachu jak myślałem, bo padały od kamieni szybszych robali Tongue

Moją grę bym ocenił na średnią, lepiej mi idzie na walkach legendami Tongue żałuję bardzo że tak mało użytku miałem z Araquanida, miałem nadzieję że Wide Guard chroniący od Heat Wave, Rock Slide i Electrowebów się bardziej przyda, ale zaś nietrafiałem z używaniem tego. Ta walka gdzie razem z KNB użyliśmy double Wide Guarda - piękne skwitowanie XD

rozpisałem się, no ale co poradzę, sporo się działo Tongue anyways, świetna zabawa i już się nie mogę doczekać dnia rolnika (?) Big Grin

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, Waren78657, KNB1307

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości