Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Unicode
26.02.2018, 5:09
Unicode
Wiem że nie mało osób gra w "Japońskie gry" a do uruchomienia nie których, trzeba zmieniać język regionalny Japoński, gdyż nie obsługują unicode... Że mi nie chce się tak ciągle latać pomiędzy tymi regionami, to zna ktoś może program który mi pomoże czy coś?
Odpisz
24.05.2018, 20:24
RE: Unicode
Nie ma, bo to siedzi zawsze głęboko w ustawieniach systemu. Na linuksie możnaby skrypta napisać, ale na Windowsie by było o wiele trudniej.

Odpisz
24.05.2018, 21:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.05.2018 21:51 przez Victoriatus.)
rzecz w teorii bardzo prosta.
https://gaming.stackexchange.com/questio...-correctly przykładowe rozwiązanie. Jednak skutkuje utrudnieniem praktycznie każdej innej czynności, bo zmienia język całego systemu.
Na upartego można więc postawić wirtualkę i dopiero w niej zmienić język. Nie testowałem, ale nie widzę powodu, by takie rozwiązanie nie pomogło.

Edit: Patrząc na datę tematu + aktywności autora pewno i tak już nie potrzebnie piszę Wink

Odpisz
24.05.2018, 23:04
Ja to wiem, i OP to wie. Ogólnie to idea była taka by to zautomatyzować/robić jakoś łatwiej - bo w niektórych Windach, to nawet trzeba każdorazowo robić restart systemu. A to dopiero przypał jest XD

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości