Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

[S] Nintendo 3DS XL z grą Pokemon Y + Gratisy
15.02.2018, 22:47
[S] Nintendo 3DS XL z grą Pokemon Y + Gratisy
Witam Smile

https://www.olx.pl/oferta/nintendo-3ds-x...s8gcX.html

Posiadam na sprzedaż konsolę Nintendo 3DS XL z grą Pokemon Y.
Do zakupu dodaję również gratisy,którym jest pudełko/deck box z Pokemonem Fennekin z serii XY oraz ponad 25 kart Pokemon z tej samej serii,gdzie większość kart jest w języku angielskim i kilka kart jest w języku japońskim oraz koreańskim.Niestety zdjęć kart nie pokazuje,ponieważ to niespodzianka Wink.

Konsola firmy Nintendo jest w stanie bardzo dobrym,pomimo małej rysy,którą możemy zobaczyć na zdjęciu wejścia karty SD.

Patrząc na spód konsoli widzimy bardzo małe ryski,które powstają jak w każdej konsoli od przemieszczania jej na różne powierzchnie.Jest to dość normalne.

Najmniejszą rysą na całej konsoli jest,ryska która znajduje się na ekranie w dolnym lewym rogu.Jest ona prawie w ogóle nie widoczna.Dopiero gdy przyjrzymy się bardzo dokładnie ekranowi,wtedy zauważymy ją.

Wszystkie te małe wady,nie przeszkadzają w 100% w użytkowaniu Nintendo 3DS XL.

Konsola posiada pudełko wraz z instrukcją i innymi dokumentami.Posiada ładowarkę,lecz jest bez rysika,którego można zakupić w internecie nawet za 1zł. Przypominam że nie trzeba używać rysika w użytkowaniu,ale ułatwia on nam zabawę Smile.

Konsola ta została zakupiona w 2014r. w Anglii w czerwcu i była tylko używana 7 miesięcy.Przez cały czas była odłożona w szafie razem z kartami i grą.Można śmiało powiedzieć,że przedmioty które sprzedaję są jak nowe.Nawet karty pachną w pudełku nowością Smile.

Cała zabawa z kartami,grą i Nintendo,trwała bardzo krótko.Już miałem dość kurzenia się tych przedmiotów,więc wystawiłem je na OLX.pl
Chcę się pozbyć ich jak najszybciej Smile.

Dane Nintendo 3DS XL:
-European Version (SPR-004)
-4 GB SDHC MEMORY CARD

O jakiekolwiek pytania proszę dzwonić na mój numer.Jestem bardzo otwarty i mogę wysłać więcej zdjęć na podany przez klienta adres e-mail Smile.
Odbieram połączenia za każdym razem.Również w soboty i niedziele.
Przesyłkę proszę uzgodnić ze mną telefonicznie.

Uwaga! Przed wysyłką wysyłam zdjęcia zapakowanych przedmiotów.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości