Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anty-dzieła Ari...
20.02.2018, 21:34
RE: Anty-dzieła Ari...
Ash w tych komiksach strasznie śmiesznie wygląda xD Wszystkie rysunki są takie piękne! Oczu oderwać nie mogę! Oby tak dalej Wink

Alola!
Gram w pokemon Moon i Ultra Moon.
[Obrazek: attachment.php?aid=1492] [Obrazek: tenor.gif?itemid=7402677]

[Obrazek: 878.gif]

UWAGA: Otwierać tylko za moim pozwoleniem xD (ZEZWALAM Tongue)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!
Odpisz
20.02.2018, 21:50
(20.02.2018 21:32)RovaPears napisał(a):  Zadziwiasz mnie coraz bardziej. Nie chce mi się tego czytać bo nie przepadam za pokemonowym anime (well, poza kinówkami), ale sposób w jaki to wygląda, i fakt że to jest robione w paincie, mindfuck. Szacun, bo nie wiem co miałbym napisać więcej, dałabyś same obrazki bez dymków to nigdy w życiu by mi przez myśl nie przeszło że takie coś wyszło z takiego programu jak paint Wink

Za to ja nie przepadam za czytaniem FanFiców... cóż, co kto lubi Smile Tym bardziej doceniam to, że zdecydowałeś się napisać takie miłe rzeczy Shy

(20.02.2018 21:34)AliVix napisał(a):  Ash w tych komiksach strasznie śmiesznie wygląda xD Wszystkie rysunki są takie piękne! Oczu oderwać nie mogę! Oby tak dalej Wink

Wiem, że teraz dziwnie to wygląda, ale Ash kiedyś właśnie tak wyglądał Big Grin No, prawie tak, bo tu go (i nie tylko jego) poskrzywiałam anatomicznie ^^' Och, zdałam sobie sprawę, że ten komiks jest starszy od ciebie :O
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix
21.02.2018, 20:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2018 20:22 przez RovaPears.)
(20.02.2018 21:50)Ari napisał(a):  
(20.02.2018 21:32)RovaPears napisał(a):  Zadziwiasz mnie coraz bardziej. Nie chce mi się tego czytać bo nie przepadam za pokemonowym anime (well, poza kinówkami), ale sposób w jaki to wygląda, i fakt że to jest robione w paincie, mindfuck. Szacun, bo nie wiem co miałbym napisać więcej, dałabyś same obrazki bez dymków to nigdy w życiu by mi przez myśl nie przeszło że takie coś wyszło z takiego programu jak paint Wink

Za to ja nie przepadam za czytaniem FanFiców... cóż, co kto lubi Smile Tym bardziej doceniam to, że zdecydowałeś się napisać takie miłe rzeczy Shy

Na widok mnie w zakładce "fanart", czyli miejscu gdzie powinni się znajdować ci utalentowani można by sobie zadać pytanie "co on tu psia kość robi, zgubił się na forum czy ki grzyb?" XD Zobaczyłem pościk w "Najnowszych tematach na forum" to myślę se że zobacze sobie te "antydzieła", a jak już je obczaiłem no to cóż, nie sposób nie pisać takich rzeczy ;p Zreszta nie jestem jedyny który tutaj wstawił swoją pochwałę, wszystkie były jak najbardziej uzasadnione i zasłużone Wink

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png]
Odpisz
27.02.2018, 16:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2018 21:37 przez Ari.)
Był taki moment, kiedy lineart robiłam myszką w Paint'cie, potem dawałam go do GIMPa i kolorowałam. Serio, nie umiałam załapać, jak korzystać z tamtejszych narzędzi by zrobić lineart. Za to z pędzlem sobie już radziłam, więc kolorowałam tam xD Ach, skakałam jeszcze z radości, jak umiało mi się stworzyć tło inne niż białe Big Grin Generalnie, na tła nigdy pomysłów nie mam, dlatego tworzyłam je po najmniejszej linii oporu... Niestety, dalej kolory są nie takie jakie trzeba, jak wspominałam - wina spaczonego monitora :/

May

Frontier Brains & Scott

Dawn

Och, urodzajne czasy nastały i kupiłam sobie tablet graficzny... Trzeba wypróbować! Gdzie - w Paint'cie! xD

Fantina

Cynthia

"Pracuję" też nad kolejnym rysunkiem... lineart już mam, ale jakoś od tygodnia nie chce się pokolorować Dodgy
To może i teraz dam preview, który w jakiś sposób mógłby mnie zmotywować: https://imgur.com/OWY0u36.jpg
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, KNB1307

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości