Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Anty-dzieła Ari...
15.02.2018, 0:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.02.2018 1:18 przez Ari.)
Anty-dzieła Ari...
[post aktualizowany będzie na bieżąco, więc jak coś dodam w późniejszych postach - tu też to zamieszczę]

Postanowiłam pokusić się tu o własny temat. Jednak znając mój słomiany zapał, czas i chęci - niedługo wyląduje na końcu listy... taa, moje średnie tempo tworzenia jakiś artów to 1 (w porywach 2) na rok... Jak to jednak mówią "nadzieja matką głupich", a ja mądrością nie grzeszę, tak więc pozostaje mi mieć nadzieję, że ciut mnie ten temat zmobilizuje do częstszego sięgania po ołówek...

Oh, no proszę, mam nawet konto na dA i to od ośmiu lat :O

Aktualny stan "wystawy":
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Legenda:
Heart - warto zobaczyć
Cool - szału nie ma
Dodgy - nie pokemonowe

WYSTAWA (jak jakiś spoiler zawiera kilka obrazków, pojawi się informacja w nawiasie)

Cool Na początek przedstawię sygnaturkę

Heart SERIA - Kahuna & Tapu (zawiera 4 obrazki + 4 linearty)

Heart Bitwa o Alolę (+ lineart)

Cool Skyla i jej poke-team

Cool Type: Null - szkice (zawiera 2 szkice)

Heart Gladion i Silvally (zawiera 2 obrazki + link do dodatkowych 18-wersji + 2 szkice)

Cool Komiks z 2005 roku wykonany w Paint'cie (zawiera 97 obrazków)

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Rakquu, Victoriatus, AliVix, malva, KNB1307, Makion, Conquest, Waren78657, Tyma, Satina, Dagroth
15.02.2018, 1:14
RE: Anty-dzieła Ari...
Nie wiem co powiedzieć, więc wrzucam zdjęcie kamieni
https://img00.deviantart.net/ed06/i/2014...87vy7f.jpg

A tak na poważnie, to zabieraj to "anty" z nazwy Tongue sam uśmiechający się Nanu to sztuka sama w sobie

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
15.02.2018, 1:28
"Anty-dzieła"? Cóż, samokrytyka na pewno pozwala się udoskonalać (przyjnajmniej mi) ale te prace zdecydowanie nie zasługują na taki tytuł Tongue

Prace z Kahunami i Tapu - super. Świetnie idzie odczytać emocje każdego z osobna Big Grin

A "Bitwa o Alole" to już absolutny majstersztyk :O Jak długo pracowałaś nad tym projektem?

No i z niecierpliwością czekam na kolejne dzieła. W końcu mogą się one stać niezłą inspiracją dla innych (mam nadzieję, że dla mnie też bo zeskanowanych, ręcznych szkiców na komputerze mnóstwo a żaden niedokończony i tablet się kurzy Sad )

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
15.02.2018, 16:33
Hah, dzięki wam, ale jednak zostanę przy "anty" - ładnie brzmi Big Grin

(15.02.2018 1:14)Victoriatus napisał(a):  Nie wiem co powiedzieć, więc wrzucam zdjęcie kamieni
https://img00.deviantart.net/ed06/i/2014...87vy7f.jpg

A tak na poważnie, to zabieraj to "anty" z nazwy Tongue sam uśmiechający się Nanu to sztuka sama w sobie

Jakie śliczne kamyczki :O Wyglądają jak relikty z przeszłości, które powinny siedzieć w muzeum, by mógł je podziwiać cały świat!

O dziwo Nanu mi nie sprawiał problemów, to problematyczny był byk. Otóż najwięcej się namęczyłam z... nie, nie z tym w czym się chowają, a ze wzorem na tym czymś xD Kurcze, niby prościutki, ale nie umiałam wycelować, kiedy te linie zaginać, by wszystko wyszło równiutko i cacy jak na arcie Sugimori'ego xD Fini też ma jakiś skomplikowany ten zwór, a do tego dochodzi jeszcze zaokrąglenie go...

(15.02.2018 1:28)Rakquu napisał(a):  "Anty-dzieła"? Cóż, samokrytyka na pewno pozwala się udoskonalać (przyjnajmniej mi) ale te prace zdecydowanie nie zasługują na taki tytuł Tongue

Prace z Kahunami i Tapu - super. Świetnie idzie odczytać emocje każdego z osobna Big Grin

A "Bitwa o Alole" to już absolutny majstersztyk :O Jak długo pracowałaś nad tym projektem?

No i z niecierpliwością czekam na kolejne dzieła. W końcu mogą się one stać niezłą inspiracją dla innych (mam nadzieję, że dla mnie też bo zeskanowanych, ręcznych szkiców na komputerze mnóstwo a żaden niedokończony i tablet się kurzy Sad )

Jeszcze raz przeczytam: "Świetnie idzie odczytać emocje każdego z osobna"... To mnie zmotywowałeś, bo z tego co widzę, mimika u mnie to jedna, wielka pięta Achillesa :/ Nawet z dłońmi takich problemów nie mam co z wyrażeniem emocji twarzą i umiejscowieniem oczu we właściwym miejscu xD

Patrząc po datach, "bitwę" robiłam między 12 a 24 lutego (o, to rok temu) - w tym jeszcze szkice na papierze, więc gdzieś 10 dni to cisnęłam. I tak szybko, biorąc pod uwagę, że próbowałam tu kilka nowości w cieniowaniu. Chciałam też by nie było widać lineartu. Od pewnego czasu zachowuję sobie projekty z Photoshopu, ten też mam - zaglądnęłam tam i naliczyłam 47 warstw... Choć to ostateczna wersja, gdzie wszystko jest już dopięte. Gdy byłam w trackie, było ich zapewne znacznie więcej ^^' Dla porównania, seria Tapu/Kahuna posiada ich zaledwie 6. Przy Aloli dodatkowo trzymałam każdego poka na osobnych warstwach, by potem móc nimi swobodnie przesuwać. Samo tło ostatecznie zajmuje 15 warstw, a i tak jest zrobione na odczepne, bo miałam już takie lagi, że nie mogłam przesuwać rysunku xD (rozmiar 12000 x 9000 pixeli, a plik zajmuje 500 MB)...

Odpisz
15.02.2018, 22:26
Zasadniczo na ogół tylko przeglądam forum i ograniczam komentowanie... No ale teraz muszę napisać... Wow! Czadowe.
Odpisz
15.02.2018, 23:20
Że anty-co? Kurde felek, nawet nie wiesz jak bym chciał umieć takie "anty-dzieła" tworzyć Tongue Osobiście narysowałem tylko Mega Rayquazę, w mojej opinii wyszło mocno średnio, ktoś by nawet powiedział że beztalencie ze mnie i nie zdziwiłbym się, bez weny (czyt. nudów), mam dwie lewe ręce, ale mi się podoba, ale to już raczej dlatego że ten pokemon sam w sobie wygląda prześwietnie <3

Ale koniec pitolenia, bo to nie mój ani nie o mnie wątek. Świetne prace, absolutnie keep goin, grzech marnować zdolności Smile Auto-portret cudo, Kahuny&Tapu również świetne (choć Lele i Olivia trochę dziwnie wyglądają, zwłaszcza ta druga ._. [zakładam że nie miałaś pomysłu jak to przedstawić, ale rozumiem, że chciałaś dokończyć projekt, to się ceni Tongue]). Co do bitwy o Alolę, nie mam pojęcia czemu te poki miałyby ze sobą walczyć no i trochę mam wrażenie że trochę zbyt chaotyczna akcja się odbywa na tymże obrazku, ale hej, lepiej bym tego nie zrobił więc źle nie powiem Smile Skyla i jej ptactwo wymiata, kopiuj wklej z anime Wink

Liczę na więcej "anty-dzieł", uczta dla oczu Smile
Odpisz
16.02.2018, 0:44
Jednak się zdecydowałaś, brawo! Smile

Ari napisał(a):Serio, Paint też jest niesamowity i udowodnię, że i tam można ciekawe rzeczy zrobić

Bez Painta nie mógłbym zrobić nawet jednej strony swojego "komiksu" (w końcu trzeba coś ruszyć w temacie, bo aż żal ściska, że nie kontynuuję tej pseudo mangi Tongue), a Microsoft planuje pogrzebać tę aplikację Sad (pasjansie, pająku, pinballu nie zapomnę was Big Grin)

RovaPear napisał(a):ktoś by nawet powiedział że beztalencie ze mnie i nie zdziwiłbym się, bez weny (czyt. nudów), mam dwie lewe ręce

Nie żebym się czepiał, ale lewą ręką też da się rysować Tongue w moim przypadku to by brzmiało - "mieć dwie prawe ręce", chociaż rzucać i odbijać piłkę potrafię tylko tą kończyną Wink

Bitwa o Alolę
Co to, ogłosili nową serię TCG? Tongue
Nie powtarzając wcześniejszych komentów - art wporzo, no i fajnie!
Odpisz
17.02.2018, 22:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.02.2018 13:04 przez Ari.)
Dziękuję za słowa uznania i komentarze ^^

(15.02.2018 23:20)RovaPears napisał(a):  (choć Lele i Olivia trochę dziwnie wyglądają, zwłaszcza ta druga ._. [zakładam że nie miałaś pomysłu jak to przedstawić, ale rozumiem, że chciałaś dokończyć projekt, to się ceni Tongue]).

Tak, Olivia ma zeza rozbieżnego... Znaczy się jej oczy, nie gałki oczne Big Grin Niektóre rzeczy dopiero wychodzą jak się zacznie cieniować to miejsce, a wtedy to już się nie chce tergo poprawiać... Odnoszę też wrażenie, że jej kręgosłup posiada o kilka kręgów za dużo o_O

(16.02.2018 0:44)Makion napisał(a):  Bez Painta nie mógłbym zrobić nawet jednej strony swojego "komiksu" (w końcu trzeba coś ruszyć w temacie, bo aż żal ściska, że nie kontynuuję tej pseudo mangi Tongue), a Microsoft planuje pogrzebać tę aplikację Sad (pasjansie, pająku, pinballu nie zapomnę was Big Grin)

Ja w Paintcie lubię sobie podpisywać zdjęcia z panoramami gór (takie coś: https://i.imgur.com/a64m458.jpg ). Co ciekawe, w Photoshopie wcale nie jest tak łatwo zrobić kreskę, a krzywa kreska to już magia... Napisy też są męczące, więc taki Paint przy ilości panoram jakie robię, jest jak manna z nieba.

Co do lewych rąk... jestem mańkutem i miałam przez to problemy w przedszkolu - nie chcieli mnie dopuścić do pierwszej klasy, takie wtedy były czasy Sad Np. myszkę trzymam prawą, ale pisać prawą nie potrafię Big Grin

Kilka nowości:

Polowanie na shiny Type: Nulla...

Gladion i Silvally

Nie jesteś porażką

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus, KNB1307, Makion, malva, RovaPears
17.02.2018, 23:27
Ari, ten Null jest bezbłędny. Tyle w temacie

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
17.02.2018, 23:58
Coś oszukujesz z tym "anty" Tongue ten szkic kojarzy mi się ze szkicami różnych przedmiotów w tle napisów końcowych z XY
Odpisz
18.02.2018, 13:28
Ano, jeśli to jest "anty", to ja też chciałbym tak nie umieć rysować. Wink
(Kiedyś próbowałem się za to wziąć, ale nie miałem chęci ani cierpliwości żeby się tego trzymać, więcej/dłużej ćwiczyć itd., w końcu porzuciłem temat.)

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
18.02.2018, 18:01
(18.02.2018 13:28)Dagroth napisał(a):  Ano, jeśli to jest "anty", to ja też chciałbym tak nie umieć rysować. Wink
(Kiedyś próbowałem się za to wziąć, ale nie miałem chęci ani cierpliwości żeby się tego trzymać, więcej/dłużej ćwiczyć itd., w końcu porzuciłem temat.)

Ja szkiców robię dużo, ale przyłożyć mi się do tego potem nie chce, by wyglądało to na tyle estetycznie, by móc komuś pokazać ^^'

(17.02.2018 23:58)Makion napisał(a):  Coś oszukujesz z tym "anty" Tongue ten szkic kojarzy mi się ze szkicami różnych przedmiotów w tle napisów końcowych z XY

Nie wiem gdzie dostrzegasz podobieństwo, ale jak ci się podoba, może zainteresuję cię i to:

[Obrazek: Mm15yBS.jpg]

Jeden z wykonanych szkiców w czasie huntingu... Tyle się przeróbek wśród fanów doczekał ten motyw z napisów końcowych, że i ja pokusiłam się o jeden Big Grin Jakby ktoś się nie umiał odczytać moich gryzmołów to napisałam tam tak: "Przestań! Potem ludzie się pytają skąd mam tę łysinę i kilka włosów na krzyż!"... (od razu wspomnę, że to było rysowane w rogu kartki, dlatego poka jest tylko pół >_>)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, KNB1307
20.02.2018, 0:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.02.2018 0:32 przez RovaPears.)
Ło matko boska :O Ten Type: Null z tymi kreskami z tyłu, najlepszy pokemonowy wysunek jaki moje oczy ujrzały, a często przemierzam deviantarty i inne pinteresty w poszukiwaniu tapet na telefon xD ocenić to na 10/10 byłoby obrazą

No i życzę szczęścia w shiny huntingu, o ile się jeszcze nie zakończył Wink sam dwa miesiące temu robiłem soft resetting na swojego ulubionego pokemona i znacznie sprawniej mi poszło niż myślałem xD wytrwałości przede wszystkim Smile
Odpisz
20.02.2018, 17:21
(20.02.2018 0:30)RovaPears napisał(a):  Ło matko boska :O Ten Type: Null z tymi kreskami z tyłu, najlepszy pokemonowy wysunek jaki moje oczy ujrzały, a często przemierzam deviantarty i inne pinteresty w poszukiwaniu tapet na telefon xD ocenić to na 10/10 byłoby obrazą

No i życzę szczęścia w shiny huntingu, o ile się jeszcze nie zakończył Wink sam dwa miesiące temu robiłem soft resetting na swojego ulubionego pokemona i znacznie sprawniej mi poszło niż myślałem xD wytrwałości przede wszystkim Smile

Bez przesady, przednie łapy ma ciut przerośnięte ^^' A polowanie dalej trwa...

A niech mnie, jakich staroci się dokopałam... Komiks zrobiony w Paintcie w latach 2005-2006 Big Grin Zdążyłam już o nim dawno zapomnieć. Jak go teraz czytam to sama się z siebie śmieję, że na coś takiego wpadłam xD Do tego te literówki... Ja cię - aż tyle?! :O Co ja, pisać nie umiałam... Oh, "uważaj" przez "rz"... to nawet literówka nie jest - o czym ja wtedy myślałam @_@. No trudno, już tego poprawiać nie będę, tak zachowa przynajmniej swój urok Big Grin Widzę, że zajął mi ponad rok. Taa, plany miałam wielkie, ale chęci się skończyły Sad I tak zmusiłam się by dokończyć walkę na końcu, by było wiadomo kto wygrał. Ciąg dalszy już nie powstał.

Co mogę dodać - po pierwsze; komiks w całości został wykonany w Paint'cie! Wtedy nawet nie wiedziałam o istnieniu innych programów graficznych (zaraz, ja jeszcze wtedy Internetu nie miałam, się chodziło do kafejek, by być na bieżąco z tym co się w Poczkach dzieje...). Teraz sobie nie wyobrażam pracy bez warstw, a wtedy nawet nie wiedziałam, że coś takiego jak warstwy istnieje. Radziłam sobie w inny sposób - otwierałam drugiego Paint'a, rysowałam, potem kopiuj/wklej do pierwszego gdzie miałam tło i ta-da - mam stronę! xD

Po drugie; rysowałam to... uwaga... myszką! Tak, ja - leworęczna, stworzyłam to prawą ręką za pomocą myszki Big Grin Dlatego wszyscy tam wyglądają tak jak wyglądają... Muszę jeszcze wspomnieć, że robiłam ten komiks jak miałam daltonistyczny monitor CRT i kolory na nim widziałam nieco inaczej... dlatego teraz aż rażą po oczach Sad

Zatem macie i śmiejcie się z mojej głupoty Big Grin

Strony 1 - 10

Strony 11 - 20

Strony 21 - 30

Strony 31 - 40

Strony 41 - 50

Strony 51 - 60

Strony 61 - 70

Strony 71 - 80

Strony 81 - 90

Strony 91 - 97

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, KNB1307
20.02.2018, 21:32
Zadziwiasz mnie coraz bardziej. Nie chce mi się tego czytać bo nie przepadam za pokemonowym anime (well, poza kinówkami), ale sposób w jaki to wygląda, i fakt że to jest robione w paincie, mindfuck. Szacun, bo nie wiem co miałbym napisać więcej, dałabyś same obrazki bez dymków to nigdy w życiu by mi przez myśl nie przeszło że takie coś wyszło z takiego programu jak paint Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości