Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Panel - Czy kupiłem podróbkę kart Pokemon?
25.01.2018, 16:56
Panel - Czy kupiłem podróbkę kart Pokemon?
Moi drodzy, zapraszam na dzisiejszy livestream z pokazem i panelem "Czy kupiłem podróbkę kart Pokemon?"

[Obrazek: pnfseG5.png]

Podróbki kart Pokemon są z nami od samego początku, odkąd można było kupić pierwsze boostery i pierwsze zestawy talii do gry. Dostępne na bazarach, w sklepach, na targowiskach, a potem (i dzisiaj głównie) w internecie, są plagą, która nie dość, że jest nielegalna to jeszcze psuje cały rynek zniechęcając potencjalnych młodych graczy.
No dobrze, wiemy już, że podróbki kart Pokemon są złe, ale jak ustrzec się przed ich zakupem? W jaki sposób odróżnić podróbkę od karty legalnej? Na co zwracać uwagę podczas zakupu kart Pokemon na Allegro? Postaram się wam wyjaśnić w tym artykule, zapraszam do SPECJALNEGO LIVESTREAMU W CZWARTEK O GODZINIE 19:00 na kanale: https://www.twitch.tv/vulpister w którym pokażę jak wyglądają podróbki (zrobimy live unboxing) i odpowiem na wasze pytania!
Na audycji będą do wygrania zestawy ORYGINALNYCH i LEGALNYCH kart Pokemon! Więc warto wbić, można się czegoś nauczyć i jeszcze dodatkowo coś wygrać!

Zapraszam dzisiaj (czwartek) na 19:00!

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości