Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Co miesiąc nowa legenda za darmo w Pokemon US/UM!
12.09.2018, 23:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2018 23:43 przez Patryk PZ.)
RE: Co miesiąc nowa legenda za darmo w Pokemon US/UM!
Masz w ogóle na trainer club zaznaczone że chcesz odbierać od nich promocyjne wiadomości? Pasowałoby też sprawdzić jaki mail masz podany w ustawieniach.
Odpisz
13.09.2018, 10:17
Przecież pytałem, czy to jest coś innego niż "Marketing Preference" (implikując, że to już mam zaznaczone i nie wystarcza). Mail też się zgadza. Skrzynkę przekopałem i dostałem od nich aż jednego maila dotyczącego jakiegoś tam setu TCG

Odpisz
13.09.2018, 22:48
Czy aktywowanie global linka jest wymagane do tego poipole'a?
Rozmawiałem z konsoleigry. Ciągle czekają na kody do legend od dystrybutora.
Odpisz
14.09.2018, 21:38
@Victoriatus
Tak chodzi o marketing itp.
Dostałem jedynie maila z rzeczami typu lati, tcg i Smyth store toys Poipole, brak kodu. Tak jakby newsletter dla UK. Nigdy nie było newslettera 2 razy w miesiącu, więc zgaduję że nic nie dostaniemy. Póki co nigdzie nie jest kod rozdawany poza mailami od trainer club. Pisałem w tej sprawie do supportu to mi odpisali że nic im nie wiadomo na temat tego gdzie będą dostępne kody. Newsletter zaś powinien być wysyłany najpóźniej do 3 tygodnia miesiąca. Jeśli nic nie przyjdzie to mam im odpisać na wiadomość.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus
14.09.2018, 21:47
(14.09.2018 21:38)Patryk PZ napisał(a):  @Victoriatus
Tak chodzi o marketing itp.
Dostałem jedynie maila z rzeczami typu lati, tcg i Smyth store toys Poipole, brak kodu. Tak jakby newsletter dla UK. Nigdy nie było newslettera 2 razy w miesiącu, więc zgaduję że nic nie dostaniemy. Póki co nigdzie nie jest kod rozdawany poza mailami od trainer club. Pisałem w tej sprawie do supportu to mi odpisali że nic im nie wiadomo na temat tego gdzie będą dostępne kody. Newsletter zaś powinien być wysyłany najpóźniej do 3 tygodnia miesiąca. Jeśli nic nie przyjdzie to mam im odpisać na wiadomość.

Możliwe też, że dystrybucja (zgodnie z harmonogramem) wystartuje dopiero 17 września i wcześniej nikt nie ma prawa dostać tego kodu. Więc na razie nie ma co się spinać tylko czekać na poniedziałek.
Odpisz
15.09.2018, 16:11
duże czasy co to gier macie szacun ;p

Odpisz
17.09.2018, 18:44
Na niemieckiej stronie jest napisane, że dostaną kody w newsletterze 19 października także ten....
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości