Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Walentynki 2017
18.01.2018, 2:55
Heart Walentynki 2017
Witajcie kochani <3
Z racji tego, że zbliżają się walentynki i niektórzy z was mają ferię.
Przychodzę do was z Eventem ^^
Jak wiecie Waren robi Multi nie podpisuje się pod nimi bo miałam inne plany na te multi ale ok. Robi To niech robi Tongue Zapraszam

To co dla was ja mam to coś podobnego co było na Halloween.
Możecie zaśpiewać, zatańczyć, napisać opowiadanie, wiersz, narysować, namalować, zrobić zdjęcie (tak w grę wchodzi sesja zdjęciowa z USUM) Cokolwiek będziecie chcieli... No ok mamy formę ale o co chodzi.
Chodzi o to byście pokazali nam w kreatywny sposób jak kochacie swojego pokemona <3 macie na to trochę mniej niż miesiąc ale wierzę w was <3

Wszystko piszcie w tym poście jako ukrytą wiadomość lub odnośnik to linku

Jest to tylko Event a nie konkurs (a może konkursSleepy )

Pozdrawiam i liczę na waszą kreatywność <3
LadySecia
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, AliVix, kowalt
18.01.2018, 12:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 22:06 przez Ari.)
RE: Walentynki 2017
Ja już przypadkowo swoje zadanie wykonałam jakiś czas temu - może pok nie ulubiony, ale w pierwszej piątce xD By nie było, że daję drugi raz to samo, wystarczy odpowiednio przyozdobić... i voilà Big Grin

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Matko, jak na to patrzę jestem przerażona D:

Może później popracuję jeszcze nad czymś innym Smile

EDIT: A niech mnie, teraz zauważyłam... Sati - popraw ten tytuł, znaczy się datę Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Victoriatus, kowalt, Makion, Satina
19.01.2018, 13:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.01.2018 11:26 przez AliVix.)
Alola!
Zrobiłam sesje zdjęciową z Pokemonem, który w grach towarzyszył mi od zawsze Smile
Później jeszcze może uda mi się wrzucić rysunek Wink

Załączone pliki Miniatury

Alola!
Gram w pokemon Moon i Ultra Moon.
[Obrazek: attachment.php?aid=1492] [Obrazek: tenor.gif?itemid=7402677]

[Obrazek: 878.gif]

UWAGA: Otwierać tylko za moim pozwoleniem xD (ZEZWALAM Tongue)
FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, kowalt, Satina
19.01.2018, 14:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2018 15:06 przez AliVix.)
Nad rysunkiem siedziałam prawie dwie godziny xD W końcu go skończyłam (uff...trochę trudno było coś wymyślić, wybierając przy tym tylko cztery pokemony spośród 807 Wink)
Uwaga! Jeśli nie chcesz oglądać tego "dużego" rysunku, to zostawiam jeszcze mniejszy Smile
PS: Jakby ktoś chciał wiedzieć, to rysunek w Pokemon Art Academy robiłam (naprawdę rysuje się w tej "grze", jak na prawdziwym papierze xD)
PS2: Przepraszam, że post pod postem Smile
EDIT: W końcu wykombinowałam, jak się robi duży obrazek xD Ale ten jest taki duży, że... Fajnie, można zobaczyć szczegóły xD

Załączone pliki Miniatury

Alola!
Gram w pokemon Moon i Ultra Moon.
[Obrazek: attachment.php?aid=1492] [Obrazek: tenor.gif?itemid=7402677]

[Obrazek: 878.gif]

UWAGA: Otwierać tylko za moim pozwoleniem xD (ZEZWALAM Tongue)
FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657, Victoriatus, Ari, Satina, kowalt, Makion
24.01.2018, 13:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2018 19:59 przez kowalt.)
Ma Haloween nic to teraz cosik spróbowałem

Narysowałbym coś ale Kaz może potwierdzić że to nie moja działka.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Makion, Ari, Satina
13.02.2018, 12:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.02.2018 12:55 przez Ari.)
Postanowiłam sobie w Sun upolować shiny Nulla, a że strasznie to nudne to zaczęłam sobie skrobać na papierze różne Gladiony... Notabene - naprawdę szacun dla tych co polują na shiny, ja zaledwie po 500 resetach mam ochotę rzucić to w cholerę, a czytałam, że przy Nullu resety sięgają nawet 10000... Wracając do tematu, potem poszłam pobawić się z psem, a chyba każdy wie, jaką pozę robi pies, który chce przekazać, że chce się pobawić... Tak powstał pomysł na to coś... Pomyślałam sobie, że można by to dodać do tematu walentynkowego. By zdążyć musiałam zrezygnować z tła, bo to ono zawsze najwięcej czasu mi zajmuje Sad

[Obrazek: gladion_and_silvally_by_ari_chaan-dc314v1.png]

Oryginalna wielkość (choć ta, na której pracowałam była jeszcze większa...)

Wiem - pok wyszedł za mały to dlatego, że brakło mi kartki D: I tak na kompie go trochę powiększyłam... Z tego samego powodu ogon wygląda jak wygląda i to coś na głowie skrzywiłam, bo musiałam już dorysować w Photoshopie, a na monitorze nie widzę krzywości tak jak na kartce papieru =__= Szyja też coś krótka... Za to jak zawsze mimika u mnie kuleje, tak z twarzy Gladiona jestem zadowolona - szczęście i obrzydzenie w jednym Big Grin

Jakby ktoś chciałby się pobawić - lineart

A to szkic (zaglądnięcie grozi porażeniem mózgowym, żeby potem nie było, że nie ostrzegałam...)

Tak to jest jak człowiek się nie może zdecydować, gdzie Gladionowi umiejscowić ręce i ostatecznie wychodzi na to, że chłopak ma ich sześć... Na dodatek gumkę tylko z ołówka miałam, a tu niedziela i nie było gdzie kupić Sad

PS. I niech ktoś zmieni tą datę w tytule @_@

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, KNB1307, AliVix, Victoriatus, kowalt
13.02.2018, 13:40
Za bardzo jesteś samokrytyczna. Rysunek jest naprawdę dobry, a sam szkic wygląda świetnie. Jak ja zabieram się za rysowanie, to trzęsie mi się i tak skrzywiona łapa (serio, po wypadku Tongue) i rzucam pracę w kąt, to wiem jak ciężko taki art się tworzy. Mogłabyś otworzyć swój temat w dziale fan artu Wink
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
13.02.2018, 18:01
(13.02.2018 13:40)Makion napisał(a):  Za bardzo jesteś samokrytyczna. Rysunek jest naprawdę dobry, a sam szkic wygląda świetnie. Jak ja zabieram się za rysowanie, to trzęsie mi się i tak skrzywiona łapa (serio, po wypadku Tongue) i rzucam pracę w kąt, to wiem jak ciężko taki art się tworzy. Mogłabyś otworzyć swój temat w dziale fan artu Wink

Dzięki za miłe słowa. Chętnie bym otworzyła tam temat, ale wiem, że często aktualizować go nie będą... jeden rysunek na rok to i tak tłok w moim wypadku ^^' KNB wie, bo już się jej żaliłam xD Chociaż... planuję tą dwójkę raz jeszcze narysować bo pewien pomysł chodzi mi po głowie... mam też kilka starych prac na kompie, może się jednak pokuszę Huh
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości