Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Multibattle Event "Walentynki"
14.02.2018, 21:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2018 21:43 przez KNB1307.)
RE: Multibattle Event "Walentynki"
I 2 z 4 kotów było moje Tongue (tytuł najgorszego poka tego eventu na 100% zdobędzie moja Delcatty)
Ari widzę że nie żartujesz co za strój Big Grin (fotka też bardzo fajna Heart )

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
14.02.2018, 21:59
No właśnie, czy tylko my wpadłyśmy na pomysł, żeby się przebrać Sad
Wobbuffet jest niesamowity :O czemu Jessie z niego nie korzysta :/
Odpisz
14.02.2018, 22:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2018 22:30 przez KNB1307.)
Ok nie wiem co się stało w ostatniej walce
Muszę znikać sorry będę za 30 minut znowu jakby co.

Ok zaraz jestem czy nadal walczymy? Czy może z mojej winy skończyliśmy wcześniej?
Czyli zepsułam walentynki Undecided (sądząc po tym że chyba tylko 1 osoba nadal jest)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
14.02.2018, 22:24
Ja chętnie pogram jeszcze, nawet jeśli mi dziś srednio idzie Tongue

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png]
Odpisz
14.02.2018, 23:34
Bardzo fajnie się walczyło. To jak jeden atak Jynx zawsze trafił, a drugi nie to jakiś pech zupełny. No i fakt, że udało się przeżyć Gardevoir trujący atak to było takie ło. No i smutek trochę, że niektóre sytuacje były na tyle szybkie, że średnio nawet była okazja użyć eventowych ataków. No i myślałam, że będzie więcej samiczek niż było, a jak tak patrzyłam to wydało mi się, że więcej jest samców. W razie czego niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu. No i dziękuje wszystkim za dzisiejsze walki.

FC: 2638-2690-3793
Odpisz
14.02.2018, 23:56
(14.02.2018 23:34)Kazyleusz napisał(a):  Bardzo fajnie się walczyło. To jak jeden atak Jynx zawsze trafił, a drugi nie to jakiś pech zupełny. No i fakt, że udało się przeżyć Gardevoir trujący atak to było takie ło. No i smutek trochę, że niektóre sytuacje były na tyle szybkie, że średnio nawet była okazja użyć eventowych ataków. No i myślałam, że będzie więcej samiczek niż było, a jak tak patrzyłam to wydało mi się, że więcej jest samców. W razie czego niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu. No i dziękuje wszystkim za dzisiejsze walki.

Dobrze że jest takie zróżnicowanie płciowe, można attracta używać częściej Tongue Lovely Kiss ma 75% celności, jakbym to ja tego używał to bym się modlił żeby trafić chociaż raz XD Garde ma więcej bazowej spec defensywy niż Salazzle spec ataku więc nic nadzwyczjnego, inna sprawa że jakbym zostawił jej sludge wave to by pewnie spadła, ale nie chciałem bić trującym atakiem sprzymierzeńców na evencie gdzie jest zatrzęsienie poków fairy xD

Odpisz
15.02.2018, 0:16
(14.02.2018 23:56)RovaPears napisał(a):  
(14.02.2018 23:34)Kazyleusz napisał(a):  Bardzo fajnie się walczyło. To jak jeden atak Jynx zawsze trafił, a drugi nie to jakiś pech zupełny. No i fakt, że udało się przeżyć Gardevoir trujący atak to było takie ło. No i smutek trochę, że niektóre sytuacje były na tyle szybkie, że średnio nawet była okazja użyć eventowych ataków. No i myślałam, że będzie więcej samiczek niż było, a jak tak patrzyłam to wydało mi się, że więcej jest samców. W razie czego niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu. No i dziękuje wszystkim za dzisiejsze walki.

Dobrze że jest takie zróżnicowanie płciowe, można attracta używać częściej Tongue Lovely Kiss ma 75% celności, jakbym to ja tego używał to bym się modlił żeby trafić chociaż raz XD Garde ma więcej bazowej spec defensywy niż Salazzle spec ataku więc nic nadzwyczjnego, inna sprawa że jakbym zostawił jej sludge wave to by pewnie spadła, ale nie chciałem bić trującym atakiem sprzymierzeńców na evencie gdzie jest zatrzęsienie poków fairy xD

Moja Sally dlatego też nie ma wave'a Wink

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
15.02.2018, 0:17
(15.02.2018 0:16)Waren78657 napisał(a):  
(14.02.2018 23:56)RovaPears napisał(a):  

Moja Sally dlatego też nie ma wave'a Wink

Moja prawdopodobnie go sobie przypomni po evencie Tongue

Odpisz
15.02.2018, 0:48
Akurat Gardevoir jest tak charakterystyczny, że nie trudno skojarzyć, że szybciej pada od fizycznych ataków, szkoda że trujących fizykali jest garstka (czy poza kłem i poison jabem jest coś jeszcze?), chociaż wystarczy jeden z silniejszych ofensywnych ruchów, więc na truciznę nie ma takiej potrzeby Smile
Odpisz
15.02.2018, 1:06
(15.02.2018 0:48)Makion napisał(a):  Akurat Gardevoir jest tak charakterystyczny, że nie trudno skojarzyć, że szybciej pada od fizycznych ataków, szkoda że trujących fizykali jest garstka (czy poza kłem i poison jabem jest coś jeszcze?), chociaż wystarczy jeden z silniejszych ofensywnych ruchów, więc na truciznę nie ma takiej potrzeby Smile

Cross Poison i Gunk Shot Tongue

[Obrazek: eDfefDf.jpg]
Odpisz
15.02.2018, 8:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 8:56 przez RovaPears.)
(15.02.2018 0:48)Makion napisał(a):  Akurat Gardevoir jest tak charakterystyczny, że nie trudno skojarzyć, że szybciej pada od fizycznych ataków, szkoda że trujących fizykali jest garstka (czy poza kłem i poison jabem jest coś jeszcze?), chociaż wystarczy jeden z silniejszych ofensywnych ruchów, więc na truciznę nie ma takiej potrzeby Smile

Mi się wlasnie wydaje że jeśli chodzi o poisoniaste poki to chyba więcej jest fizyków, Muk, Scolipede, Toxicroak, Beedrill and so on Tongue

Odpisz
15.02.2018, 9:42
Poków jest dużo, ale dobrych ataków niekoniecznie.
Raptem sześć, w tym tylko jeden powyżej setki BP
Jednak patrząc na tę tabelę https://pokemondb.net/move/all#type=poison nie widać aż takich różnic w skuteczności, zarówno fizyczne jak i specjalne mają jeden "topowy" atak, a reszta w miarę ok, po prostu specjalnych jest o połowę więcej. Urokiem tego typu są chyba jednak statusowe ataki Smile

Odpisz
15.02.2018, 11:21
(15.02.2018 8:56)RovaPears napisał(a):  Mi się wlasnie wydaje że jeśli chodzi o poisoniaste poki to chyba więcej jest fizyków, Muk, Scolipede, Toxicroak, Beedrill and so on Tongue

Miałem na myśli ruchy ofensywne, a nie o specjalizację poków. Fakt nie skojarzyłem, że jest jeszcze CrossPoison (chyba najbardziej się kojarzy z Crobatem) i Gunk Shot, ale właściwie to podkreśla problem niektórych poków, oraz dziwny dobór statsów do możliwości poka.

Jest więcej trujących poków specjalizujących się w ofensywie, to zastanawiam się dlaczego nie ma większej ilości ataków fizycznych (mieli okazję wprowadzić nowe fizykale trującego typu , jak dodawali wróżki do serii) .

Tak samo dziwne jest, jak dany pok jest lepszy np. w Sp. Ataku, a jaki ma Moveset? Większość ataków fizycznych
Odpisz
15.02.2018, 16:43
(15.02.2018 11:21)Makion napisał(a):  
(15.02.2018 8:56)RovaPears napisał(a):  Mi się wlasnie wydaje że jeśli chodzi o poisoniaste poki to chyba więcej jest fizyków, Muk, Scolipede, Toxicroak, Beedrill and so on Tongue

Miałem na myśli ruchy ofensywne, a nie o specjalizację poków. Fakt nie skojarzyłem, że jest jeszcze CrossPoison (chyba najbardziej się kojarzy z Crobatem) i Gunk Shot, ale właściwie to podkreśla problem niektórych poków, oraz dziwny dobór statsów do możliwości poka.

Jest więcej trujących poków specjalizujących się w ofensywie, to zastanawiam się dlaczego nie ma większej ilości ataków fizycznych (mieli okazję wprowadzić nowe fizykale trującego typu , jak dodawali wróżki do serii) .

Tak samo dziwne jest, jak dany pok jest lepszy np. w Sp. Ataku, a jaki ma Moveset? Większość ataków fizycznych

*kaszel* *kaszel* Tapu Koko *kaszel*

Odpisz
15.02.2018, 17:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2018 17:19 przez Makion.)
Ale co Tapu Koko? Mógłbyś rozwinąć myśł, bo cię nie rozumiem. Szczerze mówiąc, to obydwie statystyki ataku ma zbliżone do siebie, a wachlarz ruchów dość pokaźny i przede wszystkim to już bardziej legenda, a ja mam na myśli zwykłe poki, które mają np. wysoką ofensywę, a moveset w większości to ataki specjalne, albo wysoki special, a ruchy fizyczne. Nie twierdzę, że wszystkie poki takie są, ale zdarza się, że moveset jest nie ciekawy
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości