Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Multibattle Event "Walentynki"
15.01.2018, 2:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 21:38 przez Waren78657.)
Heart Multibattle Event "Walentynki"
[Obrazek: latest?cb=20150102000119]

Uwaga, uwaga w związku z bardzo ciepło przyjętym eventem halloweenowym jeśli chodzi o themed multibattle, postanowiłem w okresie walentynkowym i okołowalentynkowym zaproponować wam specjalną edycję multibattle z nieco Walentynkową wibracją ^^

Heart Jako, że Św. Walenty był patronem zakochanych oraz osób psychicznie chorych, zagramy tym razem tylko pokami, które poznają przez leveling, breeding lub sketch przynajmniej jeden z poniższych ruchów (nauczenie się przez TM odpada, Move Tutor także odpada, wprawdzie tylko helping hand jest u niego dostępne, ale u zbyt dużej liczby Pokemonów) oraz będzie mieć ten ruch na sobie podczas gry ( czyli by to udowodnić przynajmniej raz będzie go trzeba użyć ;P myślę jednak, że jest wystarczające pole do popisu):

-Attract
Heart
-Charm
Heart
-Sweet Kiss
Heart
-Lovely Kiss
Heart
-Flatter
Heart
-Heart Swap
Heart
-Captivate
Heart
-Heart Stamp
Heart
-Draining Kiss
Heart
-Hold Hands
Heart
-Disarming Voice (Charm Voice)
Heart
-Helping Hand
Heart
-Follow me
Heart
-Oraz Pokemona Psyducka, jako chorego psychicznie ;P
Huh
Jak zwykle gramy bez legend poza trybem w którym będą dozwolone, reszta zasad także bez zmian Wink

Dajcie znać jak wam się widzi taki theme, czy zagracie oraz czy macie jeszcze jakieś swoje sugestie, mam nadzieję, że taki okres czasu będzie wystarczający, szczególnie, iż niektórzy mają poki spełniające kryteria już teraz ;P

Niedługo też powinny pojawić się informacje na temat innych części Walentynkowych Eventów od Satiny i mnie więc czekajcie Wink

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, AliVix
15.01.2018, 12:07
RE: Multibattle Event "Walentynki"
(15.01.2018 2:55)Waren78657 napisał(a):  Św. Walenty był patronem zakochanych oraz osób psychicznie chorych [...]

Jak zawsze w tym czasie podają w mediach, że to święto nie dotyczy każdego... znaczy się, że sugerują, iż tylko chorzy psychicznie są zdolni kochać? A wszyscy mówią, że miłość to chemia - jak widać, nieprawda bo choroba xD

Wracając do tematu. Pomysł jest naprawdę oryginalny Big Grin W końcu widzę motyw by sobie zbreedować Luvdisca, który będzie tym wszystkim spamować, o ile (znając moje umiejętności treningu) wcześniej nie padnie ^^'

A Ditto? Można używać Ditto?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
15.01.2018, 12:11
(15.01.2018 12:07)Ari napisał(a):  
(15.01.2018 2:55)Waren78657 napisał(a):  Św. Walenty był patronem zakochanych oraz osób psychicznie chorych [...]

Jak zawsze w tym czasie podają w mediach, że to święto nie dotyczy każdego... znaczy się, że sugerują, iż tylko chorzy psychicznie są zdolni kochać? A wszyscy mówią, że miłość to chemia - jak widać, nieprawda bo choroba xD

Wracając do tematu. Pomysł jest naprawdę oryginalny Big Grin W końcu widzę motyw by sobie zbreedować Luvdisca, który będzie tym wszystkim spamować, o ile (znając moje umiejętności treningu) wcześniej nie padnie ^^'

A Ditto? Można używać Ditto?

Ditto mhhm wprawdzie zna tylko transform, ale kopiując ataki przeciwnika będzie miał wymagany więc tak twój metamorph może walczyć Wink

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
15.01.2018, 12:29
Skoro 14 lutego to data w którym Walenty poniósł bohaterską śmierć(ścięcie) to może rozszerzyć listę poków o te które mogą poznać różne rodzaje ciosów zadających rany cięte? Night Slashe i Solar Blady xD

No i ten. Wtedy powiedzenie: "Straciłem dla Ciebie głowę" - nabierze dosłownego znaczenia.

3DS FC: 2767-0201-8496
Odpisz
15.01.2018, 14:00
w8, Heart Swap? Czyli Magearna i Manaphy są dozwolone? :o
Odpisz
15.01.2018, 14:06
Posypią się baśniowe Pokemony (przynajmniej u mnie)xD
Postaram się wziąć udział...Wink
Pomysł fajny, popieram... W końcu mój Slurpuff do czegoś się przyda Tongue

Alola!
Gram w pokemon Moon i Ultra Moon.
[Obrazek: attachment.php?aid=1492]

[Obrazek: 878.gif]

UWAGA: Otwierać tylko za moim pozwoleniem xD (ZEZWALAM Tongue)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz
15.01.2018, 14:23
(15.01.2018 14:00)RovaPears napisał(a):  w8, Heart Swap? Czyli Magearna i Manaphy są dozwolone? :o

To raczej chodzi o to, że Smeargle może wziąć udział z tym atakiem Cool ...
Odpisz
15.01.2018, 14:38
(15.01.2018 12:29)kowalt napisał(a):  Skoro 14 lutego to data w którym Walenty poniósł bohaterską śmierć(ścięcie) to może rozszerzyć listę poków o te które mogą poznać różne rodzaje ciosów zadających rany cięte? Night Slashe i Solar Blady xD

No i ten. Wtedy powiedzenie: "Straciłem dla Ciebie głowę" - nabierze dosłownego znaczenia.

Miłośnik ostrzy wbija do akcji Tongue

Ja osobiście nie mam nic przeciwko, ewentualnie pewnie można by to jakoś grupować, ale to chyba nie ma większego sensu. Jeśli mi się uda ogarnąć to chętnie wezmę udział.

FC: 2638-2690-3793
Odpisz
15.01.2018, 15:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 15:14 przez Makion.)
Hold hands mało poków używa. Do listy dodałbym jeszcze helping hand - ponoć pary się uzupełniają
Disarming Voice - w jap wersji nazwany jako charm voice,
Round i Sing - bo może kojarzyć się ze śpiewaniem o miłości/dla partnera
Dopisałbym poki z cute charmem i pozostałe zdolności, które wpływają na płeć poka (przychodzi mi do głowy jeszcze Rivalry),
Follow Me - nie wiem, to też takie jakby zauroczenie (przyciąganie uwagi na siebie)
Ruchy taneczne

W ten sposób można zwiększyć ilość potencjalnych poków, które mogłyby brać udział w evencie
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Rakquu
15.01.2018, 15:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 23:02 przez Waren78657.)
(15.01.2018 15:02)Makion napisał(a):  Hold hands mało poków używa. Do listy dodałbym jeszcze helping hand - ponoć pary się uzupełniają
Disarming Voice - w jap wersji nazwany jako charm voice,
Round i Sing - bo może kojarzyć się ze śpiewaniem o miłości/dla partnera
Dopisałbym poki z cute charmem i pozostałe zdolności, które wpływają na płeć poka (przychodzi mi do głowy jeszcze Rivalry),
Follow Me - nie wiem, to też takie jakby zauroczenie (przyciąganie uwagi na siebie)
Ruchy taneczne

W ten sposób można zwiększyć ilość potencjalnych poków, które mogłyby brać udział w evencie

Szczeże, to sporo ataków właśnie pominąłem, raz że względu na dzieci, dwa byłoby za dużo ich ale oczywiście wezmę pod uwagę twoje propozycje po przeglądnięciu learnsetów, a co do połówki z cute charm to chyba wszystkie i tak są ze względu na ruchy, a chodzi właśnie o to by dany ruch był użyty, będzie ciekawie, bo będzie trzeba się przygotować na wiele rzadko używanych strategii

P.S. dodałem dissarming voice, follow me, helping hand
Co do sing to jest atak kołysanka (flavour), a round się zastanawiam

(15.01.2018 12:29)kowalt napisał(a):  Skoro 14 lutego to data w którym Walenty poniósł bohaterską śmierć(ścięcie) to może rozszerzyć listę poków o te które mogą poznać różne rodzaje ciosów zadających rany cięte? Night Slashe i Solar Blady xD

Ciekawy pomysł, ale chyba lepiej go zostawić na 28 maja ;P Jakoś nie widzę niektórych tnących poków

P.S. poza tym już jest dużo ich

Odpisz
16.01.2018, 1:02
Ciekawie się zapowiada Tongue
Wezmę udział oczywiście Smile

Odpisz
16.01.2018, 1:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2018 14:56 przez Waren78657.)
Podsumowując zgłosiły się już Ari, Ali, Kaz, KNB oraz zgłosił się Rakquu, może Rova ^^ zachęcam do pisania kto jest zainteresowany, co pozwoli mi oraz potencjalnym nowym chętnym ile osób będzie chciało zagrać Wink

Odpisz
16.01.2018, 10:32
Tak łatwo nie przegapię dobrej zabawy - też się zgłaszam Tongue

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
16.01.2018, 14:47
Możliwe że również zagoszczę na tym evenciku, jak tylko coś mi się uda wykombinować Tongue

Ja bym dodał jeszcze Destiny Bond - często się mówi że ktoś był/jest komuś przeznaczeniem Tongue
Odpisz
16.01.2018, 14:53
(16.01.2018 14:47)RovaPears napisał(a):  Możliwe że również zagoszczę na tym evenciku, jak tylko coś mi się uda wykombinować Tongue

Ja bym dodał jeszcze Destiny Bond - często się mówi że ktoś był/jest komuś przeznaczeniem Tongue

Znów ciekawy pomysł, ale, wprowadzanie takiej ilości duchów nienastrojowe

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości