Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Zygarde - kilka pytań
14.01.2018, 2:56
Star Zygarde - kilka pytań
Cześć, kilka razy przeorałem pokemon Sun ale ani razu nie bawiłem się w to całe tworzenie Zygarde, z tego co rozumiem możemy stworzyć na stałe formę 10% lub 50% a forma 100% pojawia się tylko w trakcie walki po spełnieniu określonych warunków?

Może to kwestia mojej średniej znajomości angielskiego, ale nie mogę sobie poradzić z tą maszyną, czy ktoś dałby radę opisać mi jak debilowi proces tworzenia Zygarde 10% z Ability Power Construct oraz atakiem Thousand Arrows?

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam was!
Odpisz
14.01.2018, 3:23
RE: Zygarde - kilka pytań
Niezależnie od tego ile masz komórek (ale przynajmniej 10) możesz zrobić pieskową formę, automatycznie wtedy powinien chcieć się nauczyć odpowiedniego ataku

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Revolt
14.01.2018, 11:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 11:29 przez AliVix.)
Jeśli chcesz mieć 100%, to musisz mieć sto komórek... Masz tą dziwną kostkę? Dzięki niej, stworzony przez ciebie Zygarde może nauczyć się różnych ataków (tam chyba pięć było do nauczenia). Tej kostki możesz zawsze użyć. Masz sto komórek, idziesz do maszyny, tworzysz Zygarde (50%, bo inaczej nie będzie, ale to samo ci się tak tworzy), jak Zygarde ma Ability, którą ty chcesz, to bierzesz kostkę, wciskasz napis zmiany formy(bo tylko ten z Ability Power Construct może zmianić formę z 10% na 50%, lub na odwrót)klikasz na Zygarde i brawo! Masz Zygarde 10% z Ability Power Construct, teraz już tylko wystarczy, że dzięki kostce nauczysz go ataku i od teraz masz już Pokemona, którego chciałeś ;)
Podczas walki, wybierasz swojego Zygarde. Zlatuje mu połowa życia i się zmienia na 100% ;)
Mam nadzieję, że pomogłam :). Pozdrawiam!

[Obrazek: source.gif]

FC 3DS: 1435-9232-1824
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus, Revolt
14.01.2018, 12:33
Dziękuję za odpowiedzi!

@AliVix właśnie takiego tutoriala potrzebowałem, wszystko już wiem dziękuję ślicznie! Smile
Odpisz
14.01.2018, 12:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 13:23 przez Makion.)
Możesz minimalnie zebrać 50 komórek, łapiesz Zygarde z jaskini. Wybierasz kostkę, 50 zebranych komórek łączą się ze złapanym Zygarde, dając mu możliwość zmiany formy na kompletną. Szczerze? Uważam, że Zygarde ma przekombinowany sposób na przybieranie form, a najbardziej rozczarowujące jest to, że Zygarde musi mocno oberwać, by móc wykorzystać 100% potencjału. Moim zdaniem powinni to zrobić jak Whishiwashi, czyli od razu przybierać lepszą formę, a dopiero jak traci siły, zmienić na 10% by zyskać szybkość i skorzystać z priorty moves

Też tak samo zrobiłem, jednego rozbiłem na wolne komórki dla kompletnej formy, a pozostałe wykorzystałem do stworzenia 10%
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Revolt
14.01.2018, 12:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2018 12:51 przez Revolt.)
Makion właśnie przed chwilą w głowie mi się pojawiło pytanie czy muszę się męczyć zbierając wszystkie 100 fragmentów Zygarde, czy wystarczy z innej gry sobie innego "rozczepić" na części Big Grin jeśli to możliwe to chyba tak zrobie, pytanie tylko czy mając np 70 zebranych komórek mogę innego Zygarde dodać do puli?

EDIT
Ok już wszystko jasne, miałem innego Zygarde jeszcze i go sobie roztrzaskałem na komórki, oszczędziło to szukania wszystkich komórek Zygarde, dzięki Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości