Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Czy na rocznicę komuni mogę poprosić o NINTENDO SWITCH?
12.01.2018, 12:24
RE: Czy na rocznicę komuni mogę poprosić o NINTENDO SWITCH?
Sam komunię miałem w 2003 roku, o ile mi wiadomo od około 2012 pojęcie "drugiej komunii świętej" jest normą, ale zarówno ja, jak i moje rodzeństwo (w tym najmłodsze, lat 8) miało po prostu "powtórkę Komunii" w klasie 3 (to jest ten rocznik co to poszedł do szkół rok wcześniej). Zależy to więc chyba od parafii, co sobie wykombinują. Nie jest to więc powód wymyślony przez Rafiego byle się nahapać prezentów Wink

Nie mniej, prosić o Switcha na taką pierdołę jaką jest powtórka komunii... No nie wiem. To po prostu nie brzmi właściwie. Żeby to jeszcze pierwsza komunia, a nie "odgrzewany kotlet" był, to bym zrozumiał, choć ja sam na tą okazję dostałem AŻ walkmana, i był to dla mnie szczyt wszelkich oczekiwań, czasy się zmieniają.

No i odchodząc od tematu, prosić o cokolwiek na jakąkolwiek okazję jest już nie do końca właściwym zachowaniem. Jeżeli ma się jakąś naglącą potrzebę, np zepsuty sprzęt do pracy, a praca semestralna zbliża się wielkimi krokami, albo trzeba przygotować projekt na zakończenie 6 klasy by się pokazać szkole (pozdrawiam szkoły Waldorfskie), wtedy można się upomnieć. Jeśli jednak potrzeba nie jest nagląca, lub służyć miałaby tylko rozrywce, to właściwym zachowaniem byłoby zostawienie kwestii doboru prezentu osobie, która go nabywa. W końcu to jej decyzja czy w ogóle chce kogoś czymś obdarować.

Dobra, już nie spamię Tongue

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Czy na rocznicę komuni mogę poprosić o NINTENDO SWITCH? - Victoriatus - 12.01.2018 12:24

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości