Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pomoc przy ewolucji
18.07.2018, 15:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2018 13:42 przez Waren78657.)
RE: Pomoc przy ewolucji
(18.07.2018 15:22)Stasiek19 napisał(a):  witam,
podłączam się pod wątek Tongue
Potrzebuję pomocy przy ewolucji Huntera i Kadabry.
Czy jutro rano ktoś da radę pomóc (pracuję do 22:00 :/ ).

mój fc to:1564-8465-1978
a w grze nazywam się PATI (żona zakładała Tongue)

Jakie godziny rozumiesz przez rano, oraz może chcesz odrazu Huntera i Kadabrę z HA jeden w beast ball (kadabra) drugi w moon, albo premierze już nie pamiętam

Jak coś pisz

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
21.07.2018, 12:50
Jak można ewoluować kadabre ktoś wytłumaczy ? Wraz z levelem postaci nie zmieni się w alakazam ? Bezsensu ;/
Odpisz
21.07.2018, 13:43
(21.07.2018 12:50)MEQAROTIQX napisał(a):  Jak można ewoluować kadabre ktoś wytłumaczy ? Wraz z levelem postaci nie zmieni się w alakazam ? Bezsensu ;/

Ewolucja u poków nie jest zero-jedynkowym nabijaniem LVL'a i puf ewolucja, niektóre poki ewoluują przez przedmioty, inne o danej porze dnia, inne jak Kadabra tylko jeśli zostaną wymienione przez trade, jeden lvluje np. tylko jeśli trzymasz Konsolę "do góry nogami" (Inkay w Malamara na 30lvl), sa też poki, które ewoluują tylko przez trade, ale jak trzymają odpowiedni przedmiot wszystkie metody sa pod tym linkiem i wcale to nie jest bezsensowne, tylko nadaje głębię grze, oraz tłumaczy niektóre ewolucje, które pojawiły się w późniejszych generacjach, bo niby czemu, nie mogły wcześniej ewoluować, no własnie dla tego, że nie miały potrzebnych ewolucyjnych przedmiotów

Odpisz
21.07.2018, 16:41
W porządku a tutaj ktoś by pomógł z kadabrą ? Tylko zaznaczam, że jestem zielony 3ds mam może miesiąc także tego Big Grin
Odpisz
21.07.2018, 16:58
(21.07.2018 16:41)MEQAROTIQX napisał(a):  W porządku a tutaj ktoś by pomógł z kadabrą ? Tylko zaznaczam, że jestem zielony 3ds mam może miesiąc także tego Big Grin

Po pierwsze ustal swój friend code, potem go podaj, mój jest na moim profilu, dowolne wymiany plus prezenty w postaci ciekawych poków masz jako gwarant, jako że raz lubię pomagać, dwa raczej mało prawdopodobne byś miał coś czego nie mam, plus możesz jak każdy "nowy" pisać do mnie z prawie każdą pierdołą, bo jestem tu przynajmniej raz dziennie i lubię pomagać, oraz dzielić się wiedzą, oraz pokami, aczkolwiek jeśli kiedyś trafisz coś na wonder trade co jest na tej liście brakujące to chętnie przyjmę

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości