Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 25 dni)

Sword i Shield promo

sony xperia z1 compact czy nintendo switch
18.12.2017, 8:21, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2017, 8:23 przez RafiFox.)
sony xperia z1 compact czy nintendo switch
Elo,chciałem bardzo nintendo switch bo rodzice mieli mi dac telefon wyszło że mi nie dali a ja miałem pieniądze na telefon,ale nie na switcha kórą żecz wybrać,bo chciałem jeszcze najpierw telefon póżniej switcha co o tym sądzicie

mam terz 2ds zapomniałem dodać
Odpisz
18.12.2017, 8:37,
RE: sony xperia z1 compact czy nintendo switch
Alola!
Wybierz najpierw telefon- dlatego, że telefon jest... jest... Bardziej potrzebny?

Mała wiadomość dla twórcy tego wątku i tylko dla niego...!
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Switcha możesz kupić kilka dni przed premierą nowych pokemonów...
Pozdrawiam!

FC 3DS: 1435-9232-1824
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vic, lol20240
18.12.2017, 10:12,
Bez telefonu da się przeżyć, ale da się też żyć bez konsoli. Skoro już masz 2DSa, to nie potrzebna ci druga - Dlatego lepszym wyborem byłby (dowolny) telefon, który może się okazać przydatny. Na rozrywkę i pogrywanie na switchu jeszcze przyjdzie pora.

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, RafiFox
18.12.2017, 16:58,
To może w ogóle zacznijmy od tego, czy potrzebny Ci jest nowy telefon. Zepsuł Ci się, czy po prostu chcesz mieć nowszy model?

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz
18.12.2017, 17:11,
Zacznijmy od tego, że Z1 compact to już stary złomek. Jaki masz budżet? Ja polecałbym rozejrzeć się za jakimś Huaweiem albo Honorem. Jeśli już chcesz kupić tel to zależy do czego, po co i własne preferencje jakie masz (czego szukasz w smartfonie w specyfikacji, rozmiarze ekranu itp)
Odpisz
18.12.2017, 17:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2017, 20:16 przez Makion.)
Mnie telefon nie był potrzebny do czasu, gdy zacząłem dojeżdżać do nowej szkoły, więc do 18 roku życia tel moim zdaniem to zbędny gadżet, o ile nie służy przede wszystkim do dzwonienia, a grania w smartfonowe gierki i Internetu.

Wracając do tematu, między konsolą a telefonem ja bym się nie zastanawiał, bo to dwa różne sprzęty. Moim zdaniem przewagę ma telefon, gdyż w kwestii przedmiotów codziennego użytku ma ważniejszą funkcję, czyli służy do komunikowania się z innymi, a konsola jest traktowana jako jedna z form rozrywki, więc zastanów się, co na dzień dzisiejszy jest dla ciebie ważniejsze, to poznasz odpowiedź na swoje pytanie.
Odpisz
18.12.2017, 17:39,
Pozwolę dorzucić sobie grosik.

Przejrzyj gry na Switcha. Zastanów się czy to dobry momenty by go kupić Jeśli znajdziesz więcej niż pięć gier w które chcesz zagrać: dobrze dla Ciebie. Znaczy że możesz zacząć myśleć o Switchu.

Teraz zastanów się czy Twój 2DS Ci wystarcza do grania. Jeśli tak i Ci się nie znudził: możesz poczekać, Nintendo pewnie wyda jakiegoś fajnego bundla na premierę poków. Jeśli 2DS jednak już Ci się nudzi to rzeczywiście możesz myśleć o tym Switchu.

No i ostatnia kwestia. Czy Twój obecny telefon jest wystarczający dla Ciebie? Czy działa dobrze? Jeśli nie to jednak weź telefon. Serio. Switch poczeka a teraz bez komórki jak bez ręki.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
18.12.2017, 18:47,
Wybieram switcha mój LG LEON mi wystarczy
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości