Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Pokemon Crystal - Virtual Console
14.12.2017, 17:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2017 1:20 przez vulpi.)
Pokemon Crystal - Virtual Console
Już 26 stycznia Pokemon Crystal, będzie dostępny do kupienia w wersji pudełkowej oraz cyfrowej.

- cena taka sama, jak dla wersji Gold i Silver - 40 zł

- będzie możliwość spotkania Celebi (prawdopodobnie za pośrednictwem kodu)

Box art:
https://i.imgur.com/FQu7Csy.jpg

Już wiem jaką grę kupię na swoje urodziny, to znaczy dzień przed Tongue
Odpisz
14.12.2017, 18:20
RE: Pokemon Crystal - Virtual Console
Em... jeśli chodzi o Celebi, to czytałam że można go spotkać na dziko na levelu 30, ale trzeba spełnić pewne wymogi, a mianowicie...
1. Przejść ligę pokemon...
2. Po wejściu do Hall of Fame, przejdź do centrum komunikacyjnego Pokémon w Goldenrod City. Tutaj otrzymasz Poke ball "GS" tak jest na oficjalnej stronie... ale zapewne chodzi im o stację radiową w Goldenrod City...
3. Odwiedzić Kurta w Azalea Tonw i dać mu GS - ball'a, odda ją na 2 dzień...
4. Idź do małej świątyni w Ilex Forest, gdzie spotkasz Celebi na poziomie 30

Ważna UWAGA!!!! Za nim podejdzie się do świątyni, należy zapisać stan gry... inaczej 2 szansy na złapanie pokemon'a nie będzie...

Moje 3DS FC: 2681-1591-7151
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
14.12.2017, 18:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2017 18:39 przez Makion.)
Wszystko się zgadza, ale GS Ball to unikalny item, którego nie można normalnie odblokować w grze (przynajmniej w oryginalnej wersji na GBC). Zdobywało się GS Balla przez jakiś adapter, który łączył konsolę z siecią, chociaż nie do końca wiem, na jakiej zasadzie to działało, gdyż nigdy gbc nie miałem, a ponoć Nintendo i tak bardzo szybko zamknęło usługę, więc w żaden legalny sposób gs balla nie da się zdobyć. Myślę, że w tej sytuacji dadzą nam po prostu zwykły kod do wpisania w Mystery Gift (SM i USUM).
W każdym razie chciałbym powrót tego rodzaju eventów (najlepiej z dodatkową historią). Ostatnim takim eventem był bilet do liberty garden dla Victini. Eventy na mityczne pokemony w 6 generacji straciły ten urok i jest to do dziś - kod w mystery gift - odebranie poka i nic poza tym.
Odpisz
14.12.2017, 18:38
Kiedy to właśnie Nintendo napisało jak go można zdobyć, na Facebook również była taka notka ze wskazówkami na Celebi na dziko, jak nie wierzysz to sam poszukaj, ale z góry ostrzegam treść ze wskazówkami jest po angielsku...

Moje 3DS FC: 2681-1591-7151
Odpisz
14.12.2017, 18:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2017 19:04 przez Makion.)
Skąd miałem wiedzieć? Nie sprawdzam Facebooków i innych social media, bo by mi nie starczyło życia. Tongue Może odblokowali event dla wersji na virtual console?

Czuję się lekko dotknięty tym, że wytykasz mi brak wiary w to co piszesz i poszukać sobie sam informacji, skoro nie miałem o tym pojęcia. To nie było miłe.

Dziękuję, że wyprowadzasz mnie z błędu, ale lepiej było wspomnieć o tym w pierwszym poście, że wyczytałaś to na FB, czy stronie Nintendo. Wtedy bym szybciej skojarzył, że event będzie już odblokowany w grze. Wink
Odpisz
14.12.2017, 18:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2017 19:01 przez Axel.)
Cytat:2. Po wejściu do Hall of Fame, przejdź do centrum komunikacyjnego Pokémon w Goldenrod City. Tutaj otrzymasz Poke ball "GS" tak jest na oficjalnej stronie... ale zapewne chodzi im o stację radiową w Goldenrod City...
W japońskiej wersji istniało Pokémon Communication Center i prawdopodobnie o to miejsce chodzi. Jednak tego nie było w wersji amerykańskiej i europejskiej, więc możliwe, że nasz event będzie wyglądał nieco inaczej.
Odpisz
14.12.2017, 23:11
(14.12.2017 18:32)Makion napisał(a):  Eventy na mityczne pokemony w 6 generacji straciły ten urok i jest to do dziś - kod w mystery gift - odebranie poka i nic poza tym.
Już nawet wcześniej zaczęła się ta tendencja,zaś teraz to już, tak jak piszesz, klapa po całości. Mimo że zdobywanie itemków dla takich poków jak Deoxys, Lati@s, Mew itp w trzeciej generacji było dla nas niemalże nieosiągalne, eventy miały w sobie "to coś". W D/P odeszli od tego niemalże całkowicie poprzez nieudostępnienie Azure flute. Skomentowano to wówczas, że byłoby to zbyt skomplikowane dla graczy xd I tak to już zostało.

Co do samego Crystala, kupię na bank. Mam nadzieję, że doczekamy się również i mojego ukochanego Emeralda w niedalekiej przeszłości ^^

[Obrazek: beautifulandbooold.png]
[Obrazek: sj2.png]
Czasami tak bywa... że rozbić się może nawet plastikowa butelka.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
14.12.2017, 23:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2017 23:35 przez Makion.)
No tak, ale w 4 generacji jeszcze się starali. W HG/SS był fajny event z tworzeniem legendy z Arceusem, ale szkoda tego Azure Flute. Że niby co? Myślałem, że stwierdzenie Masudy "ciężko tworzyć grę, więc nie spodziewajcie się zbyt wiele" - złota myś myśl o grze na Switcha, jest już wystarczająco głupie. To co napisałeś jednak rozłożyło mnie na łopatki. Według mnie wspinanie się po schodach na szczycie Coronet to nie zbyt skomplikowane zadanie, w ogóle wchodzenie po schodach nawet myślenia nie wymaga Tongue

Chciałbym Emerald na VC, bez znaczenia czy na 3dsa, czy na ns
Odpisz
14.12.2017, 23:38
Nie jestem pewien czy go kupię, mam już Gold na Virtual Console, a różnice między nimi nie są moim zdaniem aż tak duże, żeby to miało sens. Być może zmienię zdanie, jeśli będzie do gry dołączony np. kod na coś innego niż Celebi (tego mam już z Gold).

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
15.12.2017, 0:04
Ja właściwie z tego powodu nie kupowałem Goldów, albo Silverów bo wydawało mi się to podejrzane, że nie wydali Crystali w tym samym dniu. No to się doczekałem, a Crystal biorę ze względu na nostalgię. Smile
Odpisz
15.12.2017, 8:16
Pewnie, że kupię Crystala! Celebi jest taka fajna, a co dopiero taka gra! Na pewno kupięBig Grin. Myślę... Fajnie by było więcej takich kodów na mity Tongue
Odpisz
15.12.2017, 15:42
(15.12.2017 8:16)AliVix napisał(a):  Pewnie, że kupię Crystala! Celebi jest taka fajna, a co dopiero taka gra! Na pewno kupięBig Grin. Myślę... Fajnie by było więcej takich kodów na mity Tongue

Jeśli już odebrałaś Celebi z Gold/Silver w Sun/Moon, to weź pod uwagę, że (o ile wiem) można użyć tylko jednego kodu na save gry (więc drugi dla tej samej gry może być dla Ciebie bezużyteczny).
Oczywiście, jeśli kod dołączony do Crystal będzie dla US/UM, to powyższe nie ma znaczenia.

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
15.12.2017, 15:54
(15.12.2017 15:42)Dagroth napisał(a):  
(15.12.2017 8:16)AliVix napisał(a):  Pewnie, że kupię Crystala! Celebi jest taka fajna, a co dopiero taka gra! Na pewno kupięBig Grin. Myślę... Fajnie by było więcej takich kodów na mity Tongue

Jeśli już odebrałaś Celebi z Gold/Silver w Sun/Moon, to weź pod uwagę, że (o ile wiem) można użyć tylko jednego kodu na save gry (więc drugi dla tej samej gry może być dla Ciebie bezużyteczny).
Oczywiście, jeśli kod dołączony do Crystal będzie dla US/UM, to powyższe nie ma znaczenia.

Nie miałam czasu kupić Gold/Silver Tongue, więc powinnam się Celebi (oraz grą) cieszyć przez długi czas Wink. A już tylko poki z Moon przetransportować (lecz najpierw kupić kartę doładowującą) i będę normalnie grała w UM xD.

Alola!
Gram w pokemon Moon i Ultra Moon.
[Obrazek: attachment.php?aid=1492] [Obrazek: tenor.gif?itemid=7402677]

[Obrazek: 878.gif]

UWAGA: Otwierać tylko za moim pozwoleniem xD (ZEZWALAM Tongue)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!
Odpisz
15.12.2017, 15:57
Agakikama wczoraj napisała, że będzie ingame event z Celebi i trzeba spełnić pewne wymagania, by go spotkać normalnie w grze. To spory plus, że zdecydowano się odblokować ten event i pewnie dlatego wydają Crystale w późniejszym terminie. Jedynie w wersji japońskiej była możliwość zdobycia Celebiego, a teraz już w naszej, anglojęzycznej możemy go złapać. W każdym razie nie trzeba żadnych kodów... czyli co Celebi oficjalnie przestanie być mitycznym?
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości