Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Razor Fang
29.11.2017, 18:56
Razor Fang
Witam...

Tak jak w tytule, poszukuję przedmiotu Razor Fang... w Pokemon Sun ciągle poluję na Bruxish'e i szukam tego przedmiotu, ale jak na złość nie mogę go zdobyć... czy ktoś z was posiada może taki przedmiot na zbyciu? Pokemon ultra s/m jeszcze nie posiadam więc na razie gram w to co mam...

Pozdrawiam...

Moje 3DS FC: 2681-1591-7151
Odpisz
29.11.2017, 21:01
RE: Razor Fang
(29.11.2017 18:56)agakikama napisał(a):  Witam...

Tak jak w tytule, poszukuję przedmiotu Razor Fang... w Pokemon Sun ciągle poluję na Bruxish'e i szukam tego przedmiotu, ale jak na złość nie mogę go zdobyć... czy ktoś z was posiada może taki przedmiot na zbyciu? Pokemon ultra s/m jeszcze nie posiadam więc na razie gram w to co mam...

Pozdrawiam...

Złap butterfree z ability compound eye's (wsumie jego jedyne ability) oraz złap A-eggsegutora z ability frisk, butterfree dajesz na pierwsze miejsce i chainujesz bruxish SoS, za każdym razem zmieniasz na chwilę na eggsegutora, i informuje Cię czy pokemon który wyskoczył ma przedmiot nie ma wracasz na butterfree i knockoutujesz, czekając aż zawoła następnego w momencie gdy pojawi się wkońcu pok z przedmiotem eegsegutorem dajesz na niego move Thief, którego TM można mu dać, wtedy eggsegutor "kradnie" przedmiot bruxisha Wink ja z takim teamem (+ jeden sneasel z thief i 3 Hypno z thief) w jednym chainie na pichu 3 lightning ball'e (5% szans, a z compound eye's 20%) w niecałą godzinę

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
29.11.2017, 21:08
Maluście ułatwienie, ale warto znać. Butterfree z compound eyes może być nieprzytomny, o ile nowe bruxishe to wynik łowienia, a nie SoS. W drugim wypadku konieczne będzie wspomniane wyżej swapowanie. W pierwszym pozwoli na automatyczne powiadomienie o przedmiocie pożądania

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
29.11.2017, 21:19
(29.11.2017 21:08)Victoriatus napisał(a):  Maluście ułatwienie, ale warto znać. Butterfree z compound eyes może być nieprzytomny, o ile nowe bruxishe to wynik łowienia, a nie SoS. W drugim wypadku konieczne będzie wspomniane wyżej swapowanie. W pierwszym pozwoli na automatyczne powiadomienie o przedmiocie pożądania

Tak, ale sos jest szybszy niż przebijanie się przez 20 magikarpiu zanim znajdziemy następnego bruxisha wyłowisz, tak to się opłaca tylko na pewniakach jak trap Pokemony Wink szybciej poprostu jest, i jeszcze to, że bruxish jest weak zarówno dla butterfree jak i eggsegutor jako Water/psychic Wink

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
29.11.2017, 21:31
Oczywiście, nie mniej technika warta uwagi, więc przekazuję Smile

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości