Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

konsola
28.11.2017, 8:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2017 8:54 przez AliVix.)
konsola
Witam! Alola! Hej!
Bardzo bym chciała zagrać w W/B, W2/B2*, jednak mam konsolę New Nintendo 3DS.
Pytanie brzmi:
Czy będę mogła zagrać w te gry na swoim 3DS?
PS: To takie moje małe marzenie, o zagraniu w te gry. Dużo o nich czytałam, nigdy nie widziałam fabuły i chcę przeżyć to sama.
Pozdrawiam, i jeśli to zły wątek, to proszę o przepięcie (czy jakoś tak)
* Black, White, Black2 i White2
Jeśli coś mi się pomyliło, to przepraszam. Zawsze z samego rana jestem zmęczonaWink

Alola!
Gram w pokemon Moon i Ultra Moon.
Nick (Pokemon Ultra Moon, Festival Plaza)- AliVix
[Obrazek: 878.gif]

FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz
28.11.2017, 8:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2017 9:02 przez Makion.)
RE: konsola
Z racji tego, że nie mam New 3dsa, przeczytałem najczęściej zadawane pytania na stronie Nintendo i dowiedziałem się, że kompatybilność z grami DS jest niezmienna.

Odowiedź brzmi: Tak, możesz na New3ds zagrać w gry - DP/P, HGSS i BW/B2W2

Moja rekomendacja - zapoznaj się koniecznie z całą 5 generacją (wiem, że teraz ciężko dostać starsze gry i czeka cię spory wydatek, ale postaraj się wziąć i pierwszą i drugą odsłonę. Możesz pomieszać tytuły np. jedynkę White, a Black z dwójką, albo zrobić komplet tylko z jednej wersji).
5 generacja jest niedoceniana, ale moim zdaniem to jedna z najlepszych.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix
28.11.2017, 8:57
(28.11.2017 8:53)Makion napisał(a):  Z racji tego, że nie mam New 3dsa, przeczytałem najczęściej zadawane pytania na stronie Nintendo i dowiedziałem się, że kompatybilność z grami DS jest niezmienna.

Odowiedź brzmi: Tak, możesz na New3ds zagrać w gry - DPPT, HGSS i B2W2

DziękiTongue. Teraz jeszcze tylko te gry jakoś tanio znaleźć.

Alola!
Gram w pokemon Moon i Ultra Moon.
Nick (Pokemon Ultra Moon, Festival Plaza)- AliVix
[Obrazek: 878.gif]

FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz
28.11.2017, 13:40
Od siebie dodam że na 3DSie odpalisz wszystkie gry z DSa czyli:
Diamond/Pearl/Platinum
Heart Gold/Soul Silver
I wspomniane przez siebie gry V generacji.

Co do kupienia gier. Jakiś czas temu mój ziomek ogarnął na ebayu nówki Platinum za stówkę. Podejrzewam że tam będzie najtaniej. Pamiętaj też że gry z DSa nie posiadały blokady regionalnej więc możesz spokojnie kupić wersje NTSC czyli z Ameryki. Kupując tak musisz pamiętać o wyższej kwocie wysyłki. Czyli warto byłoby kupić obydwie gry jednocześnie coby nie płącić za nią dwa razy. No i polecam jednak kupić wersję z jednego koloru(czyli Black i Black 2). Będą one kompatybilne fabularnie w kwestii posiadanego przez jedną postać Pokemona. Plus łapiesz w nich legendy odwrotnie.
Jeśli natomiast będziesz kupowała u nas to koniecznie zwracaj uwagę na wersję językową gry, Wybór języka w pokach pojawił się dopiero na 3DSie.

3DS FC: 2767-0201-8496
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix
30.11.2017, 12:16
Potwierdzam kowalta, ja za swojego soulsilver niedawno za niecałe 3 stówki zgarnąłem Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości