Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Help Center US/UM
15.08.2018, 19:12
RE: Help Center US/UM
A tego nie wiedziałem, dzięki za info, znalazłem właśnie że w Paniola Town można je kupić.
W temacie Timer Ball jeszcze, jak działa ten ich bonus, bez zbytniego wgłębiania się we wzory na szansę złapania, kiedy jej najlepiej użyć?

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
15.08.2018, 19:21
(15.08.2018 19:12)Dagroth napisał(a):  A tego nie wiedziałem, dzięki za info, znalazłem właśnie że w Paniola Town można je kupić.
W temacie Timer Ball jeszcze, jak działa ten ich bonus, bez zbytniego wgłębiania się we wzory na szansę złapania, kiedy jej najlepiej użyć?

(1 + number of turns passed in battle * 1229/4096)×, maximum 4x

Czyli by uzyskać maksymalną wartość 4 po 13 kolejkach

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
27.08.2018, 22:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2018 22:56 przez madaraU.)
Makion, 7ma generacja jest tqk dziwna i oferuje takie gnioty, ze grając w Moon miewalem problemy majac: Decidueye, Mudsdale (mistrzostwo swoja droga), Salazzle, Toucannona, Lycana Midnight i Kommo-o. Nie bylo szans z Redem/Blue :E
Tego bledu nie popełniłem juz w US i majac dostep do mocno wykokszonego AS wybreeadowalem Blazikena HA, Dragonite HA, Tyranitara, Gengara, Gardevoira i Scizora. Takim skladem da sie grac. Co do samej 7 generacji to uzyteczny jest faktycznie Muk A, Primarina i Mudsdale. Lycan czasem ratuje. Moze Golisopod cos tam powalczy, a Ribombee namiesza, ale wikeszosx to zbyty.

(22.11.2017 23:56)Makion napisał(a):  Satina - nie dziwne, że z nikim nie przegrałaś i bezproblemowo przeszłaś grę jak miałaś breedowany squad.

Partyk PZ - z twoim teamem nic nie jest źle, po prostu usum jest trudniejsze i z normalnymi pokami łapanymi w trawach jest większe wyzwanie. Możesz zmienić Wishiwashi na coś innego, ale Araquanid na początku też ciężko sobie radzi i staje się w miarę użyteczny jak pozna dopiero leech life. Musisz wytrzymać do ewolucji Torracata, bo jako Incineroar masz dostęp do baaaaardzo wielu move tutorów i do przechodzenia fabuły jest najbardziej użyteczny z całej trójki. Ja np czułem się upokorzony, jak Hau pokonał odkąd wypuścił Taurosa. Ta gra jest trudniejsza, a prawdziwym asem Guzmy jest taki jeden pok z 3 generacji, że w ogóle nie brałem pod uwagę, że może być tak mocny.

PS:
Złap Fomantisa, lub Bounsweeta (ten drugi jako Tsareena ma ciekawych move tutorów i jest zdecydowanie szybsza od Decidueye).
Odpisz
12.09.2018, 0:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.09.2018 8:08 przez Dagroth.)
Jest jakiś sposób, żeby określić, jaką naturę będzie miał pokemon po przerzuceniu poke bankiem z gry na Virtual Console do VII generacji?
(przykładowo, powiedzmy że chcę Taurosa z Body Slam, którego można nauczyć go tylko z TMa w I generacji, i tylko raz na grę, bo TM potem przepada - czyli natura musi być odpowiednia; IV są drugorzędne, bo można nabić 100 poziom i dać mu Hyper Training)

EDit: sam znalazłem już na to odpowiedź, można nie tylko przewidzieć, ale i wpływać na naturę po przerzuceniu: https://daily.pokecommunity.com/2017/11/...alculated/

Dla nieangielskojęzycznych: ostatnie 2 cyfry ilości doświadczenia (Exp) w tabelce na stronie wpływają na to, jaka będzie natura (np. 39 da naturę Naive).

Odpisz
12.09.2018, 8:04
(12.09.2018 0:47)Dagroth napisał(a):  Jest jakiś sposób, żeby określić, jaką naturę będzie miał pokemon po przerzuceniu poke bankiem z gry na Virtual Console do VII generacji?
(przykładowo, powiedzmy że chcę Taurosa z Body Slam, którego można nauczyć go tylko z TMa w I generacji, i tylko raz na grę, bo TM potem przepada - czyli natura musi być odpowiednia; IV są drugorzędne, bo można nabić 100 poziom i dać mu Hyper Training)

Natura w dwóch pierwszych genach zależy od expa jakiego wbijesz pokemonowi. Liczbę expa dzieli przez 25 i reszta jaka ci wyjdzie odpowiada jakiejś naturze. Na necie jest full lista tych numerów i natur

Tylko pamiętaj ze to musi być ilość dokładna co do jednego punkta

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz
12.09.2018, 12:46
Też już to znalazłem, patrz edycja do posta wyżej (też z linkiem do strony z tabelą natur). Znalazłem też kalkulator otrzymywanego doświadczenia: http://www.metalkid.info/Pokemon/Calcula...ience.aspx - ale nie sprawdzałem jakości jego działania.

Odpisz
29.10.2018, 12:03
Pytanko mam - jak to jest z pokemonami eventowymi otrzymywanymi na kody w sklepach u nas w Polszy? Nigdy mnie one specjalnie nie interesowały, natomiast Zeraora przykuła moją uwagę, i okazało się, że... nie mam pojęcia jak ją zdobyć. Czy któryś sklep u nas oferuje kody? Jeżeli nie to są jakieś inne metody?
Odpisz
29.10.2018, 12:11
(29.10.2018 12:03)Zamietka napisał(a):  Pytanko mam - jak to jest z pokemonami eventowymi otrzymywanymi na kody w sklepach u nas w Polszy? Nigdy mnie one specjalnie nie interesowały, natomiast Zeraora przykuła moją uwagę, i okazało się, że... nie mam pojęcia jak ją zdobyć. Czy któryś sklep u nas oferuje kody? Jeżeli nie to są jakieś inne metody?

Zrealizować kod możesz do 15 Listopada, a zdobyć go powinnaś móc albo na nubla.pl albo na konsoleigry.pl
Chyba jeszcze nie wyprzedali, polecam naturę mu zsoftresetować na Jolly luv Adamant ;P

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
29.10.2018, 13:57
(29.10.2018 12:11)Waren78657 napisał(a):  
(29.10.2018 12:03)Zamietka napisał(a):  Pytanko mam - jak to jest z pokemonami eventowymi otrzymywanymi na kody w sklepach u nas w Polszy? Nigdy mnie one specjalnie nie interesowały, natomiast Zeraora przykuła moją uwagę, i okazało się, że... nie mam pojęcia jak ją zdobyć. Czy któryś sklep u nas oferuje kody? Jeżeli nie to są jakieś inne metody?

Zrealizować kod możesz do 15 Listopada, a zdobyć go powinnaś móc albo na nubla.pl albo na konsoleigry.pl
Chyba jeszcze nie wyprzedali, polecam naturę mu zsoftresetować na Jolly luv Adamant ;P
Ech, wygląda na to, że w obu serwisach już wyprzedane, za bardzo się spóźniłam. Chyba czas próbować wyżebrać ją od amerykanów. Ale i tak dzięki za info
Odpisz
30.10.2018, 9:52
(29.10.2018 13:57)Zamietka napisał(a):  
(29.10.2018 12:11)Waren78657 napisał(a):  

Ech, wygląda na to, że w obu serwisach już wyprzedane, za bardzo się spóźniłam. Chyba czas próbować wyżebrać ją od amerykanów. Ale i tak dzięki za info

Zamietka, mam jakiś na zbyciu to mogę odstąpić, napisz PW albo odezwij się na Discordzie PV. Można do 24 stycznia wykorzystać (do 15 listopada sklepy mogą rozdawać), więc jeszcze dużo czasu.

[Obrazek: 4OG2Pm7.png?width=100&height=100]pokemony.xyz[Obrazek: 4OG2Pm7.png?width=100&height=100]

===========
FC 2DS: 5344-2809-9605
FC 2DS XL: 5387-2964-9483
IGN: Rob
Discord: robdy#4695
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości