Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Help Center US/UM
18.02.2018, 15:15
RE: Help Center US/UM
(18.02.2018 14:16)Lolifox napisał(a):  Witam Smile
Ja mam takie pytanie, czy jest możliwość przesłania (przez PokeBank) np. Cloystera z Crystal do Ultra Sun nauczyć go Explosion który może znać przez TM i zwrócić do Crystal??

Można przesłać tylko w jedną stronę przez transportera, a gdy to zrobisz, ten Cloyster nie może powrócić z powrotem do Crystali
Odpisz
18.02.2018, 15:17
(18.02.2018 14:16)Lolifox napisał(a):  Witam Smile
Ja mam takie pytanie, czy jest możliwość przesłania (przez PokeBank) np. Cloystera z Crystal do Ultra Sun nauczyć go Explosion który może znać przez TM i zwrócić do Crystal??

Raz przetransferowany pok do 7 geny nie może wrócić do poprzedniej Sad
Odpisz
22.06.2018, 21:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2018 21:52 przez Dagroth.)
Jestem sobie w post-endgame UM, obecnie tuż przed Zygarde. Trochę mi się nie chce resetować gry i polować na konkretną naturę, a przeczytałem, że można go rozbić na kawałki a potem zmontować z powrotem i że nowy Zygarde straci poziomy, statystyki itp, które miał ten poprzedni - wiecie, czy to się tyczy też natury, losowana jest nowa? (jeśli tak, to złapię jakiegokolwiek, i w razie potrzeby będę mógł losować mu naturę do oporu)

I drugie pytanie, na co waszym zdaniem najlepiej wykorzystać Master Ball? Do złapania zostały mi właśnie Zygarde (dam radę z Ultra Balls, już raz to zrobiłem), Tapu, i co tam można złapać w Wormholes (jeszcze tam nie byłem nic łapać, poza obowiązkową częścią fabuły).

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
22.06.2018, 21:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2018 21:47 przez Victoriatus.)
Rozbijanie Zygarda jest równoznaczne z odsyłaniem poka na wolność (w sensie rozwiązania w kodzie, obiekt jest niszczony). Tracisz wszystkie dane na temat tego poka, ale zyskujesz możliwość złożenia sobie nowego, który tworzony jest całkowicie na nowo. Shiny też się to tyczy, więc nawet nie próbuj zapisywać gry po jego przypadkowym rozłożeniu.

Co do dwójki. Cytując oaka:
Prawda jest taka, że każdy pok jest do złapania bez masterki, więc jest on w zasadzie bezużyteczny. Trzymaj go ze sobą aż nie trafi ci się shiny w dziczy na którego jesteś nie przygotowany (np. zna ruchy z recoilem, więc nie możesz false swipować, ma explosion/selfdestruct a ty nie masz dump ability, czy inne takie) a nie chcesz ryzykować, że go stracisz, więc nie podejmiesz ryzyka zmniejszania mu hp by wpadał w ultraballe, czy coś.

Edit: walnąłem się przy tworzeniu spoilera Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Dagroth
19.07.2018, 17:54
Witam Smile ja nowy w temacie . Rozpocząłem US i chciałem zapytać jak się robi ataki Z ? A druga sprawa czy można na 3ds robić kilka save-ów ?
Odpisz
19.07.2018, 18:15
(19.07.2018 17:54)MEQAROTIQX napisał(a):  Witam Smile ja nowy w temacie . Rozpocząłem US i chciałem zapytać jak się robi ataki Z ? A druga sprawa czy można na 3ds robić kilka save-ów ?

Nie można kilku savów od zarania dziejów jest tylko jeden, z ataki robisz jak już masz z-stone o odpowiednim typie na pokemonie, tedy pojawi Ci się z lewej strony ekranu ataków dodatkowy przycisk

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
19.07.2018, 19:41
a gdzie mogę sprawdzić czy mam te całe stone bo kilka godzin rozegrałem może mam a nie wiem Smile
Odpisz
19.07.2018, 19:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.07.2018 19:51 przez Waren78657.)
(19.07.2018 19:41)MEQAROTIQX napisał(a):  a gdzie mogę sprawdzić czy mam te całe stone bo kilka godzin rozegrałem może mam a nie wiem Smile

Masz w plecaku specjalną kieszeń na z stone'y pierwszy dostaniesz po skończeniu pierwszego triala z tego co pamiętam

P.S. oczywiście pok musi go trzymać by go użyć

Odpisz
19.07.2018, 20:19
Nie wiem czy o to chodzi ale mam takie coś : Normalium Z , fightinium i jeszcze jakieś. Może na yt jest to pokazane co i jak ? Bo tak to będę pytał ciągle o coś Smile
Odpisz
19.07.2018, 20:36
(19.07.2018 20:19)MEQAROTIQX napisał(a):  Nie wiem czy o to chodzi ale mam takie coś : Normalium Z , fightinium i jeszcze jakieś. Może na yt jest to pokazane co i jak ? Bo tak to będę pytał ciągle o coś Smile

Tak to są z sone'y

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości