Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Valhalla Photo Club
13.01.2018, 23:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.01.2018 20:57 przez Ari.)
RE: Valhalla Photo Club
(13.01.2018 22:07)Makion napisał(a):  Tworzysz komiks? Chyba pomyślę nad jakąś fabułą, bo na głupich gadkach daleko nie zajadę Wink

Fabuła to sama mi się wepchała, teraz przez nią mam problemy... Ale spoko - to żadna konkurencja. Zachowałam styl jaki miałam to tej pory - korzystam tylko z możliwości Photo Clubu. Choć też mnie kusiło, żeby coś przerobić ^^

Miałam to dodać jutro, ale dziś 13-ty, a ja tą cyfrę zwyczajnie lubię, więc moją Ultra Opowieść zamieszczam dzisiaj. Na razie może nudą powiewa, ale jak mówię - sama to zauważyłam i postanowiłam zmienić. Od drugiego rozdziału zacznie się już robić nieco ciekawiej także proszę o cierpliwość i wyrozumiałość ^^'

Na wstępie zaznaczę, że Lunala miała mi służyć wyłącznie za narzędzie do przemieszczania się między wymiarami, dlatego podarowałam sobie jej kwestie. Napotkanym bestią zapodałam jednak dialogi by było wiadomo o co im chodzi. Niestety, jak wspomniałam, w trakcie tworzenia wplątałam w to fabułę i już nie chciało mi się poprawiać gotowej części (scenariusz piszę w Wordzie i ma już kilka stron...). Z tego powodu Lunala wyszła na niemowę D: Przepraszam bardzo, może później uda mi się coś z tym zrobić, ale jakoś nie bardzo to widzę :/ I jeszcze ku ścisłości - ja poków nie rozumiem, ale one rozumieją mnie (dlatego ich wypowiedzi są w nawiasach) Smile Co prawda, czasem można odnieść wrażenie, że bohaterka rozumie co mówią, to tylko jakiś jej szósty zmysł. Zatem zapraszam:

[Obrazek: 1M2R00N.jpg]

#0 - Prolog
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

#1 - Ultra Desert

#2 - Ultra Plant

#3 - Ultra Jungle

#4 - Ultra Crater, część 1

#5 - Ultra Crater, część 2

#6 - Altar of the Moone

#7 - Ultra Forest

#8 - Ancient Temple, część 1

#9 - Ancient Temple, część 2

#10 - Buzzwole vs Blacephalon

#11 - Kartana vs Guzzlord

#12 - Pheromosa vs Celesteela

#13 - Xurkitree vs Stakataka

#14 - Necrozma vs Necrozma

#15 - Przegrana czy wygrana?

#16 - Pożegnanie

#17 - Nihilego vs Naganadel

#18 - Poipole vs Nihilego

#19 - Koniec

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, KNB1307, Waren78657, Makion
14.01.2018, 22:54
Strasznie dyskryminacyjny komiks, w którym Sun besitie są spoko, a Moon bestie nieeeee ;P

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
14.01.2018, 23:05
(14.01.2018 22:54)Waren78657 napisał(a):  Strasznie dyskryminacyjny komiks, w którym Sun besitie są spoko, a Moon bestie nieeeee ;P

Orzeszku włoski... nie spojrzałam na to z tej strony D: Teraz to już nie da rady nic zmienić... Na obronę mam tylko tyle, że gram w Moony i stworzenie dobrych bestii z drugiej gry to poniżenie dla mojej wersji Moona :O Wiedziałam, że zaliczę jakąś wtopię Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
14.01.2018, 23:08
Ale wymiar Ultra Słoneczny, to wy szanujcie Tongue
Odpisz
15.01.2018, 2:06
(14.01.2018 23:05)Ari napisał(a):  
(14.01.2018 22:54)Waren78657 napisał(a):  Strasznie dyskryminacyjny komiks, w którym Sun besitie są spoko, a Moon bestie nieeeee ;P

Orzeszku włoski... nie spojrzałam na to z tej strony D: Teraz to już nie da rady nic zmienić... Na obronę mam tylko tyle, że gram w Moony i stworzenie dobrych bestii z drugiej gry to poniżenie dla mojej wersji Moona :O Wiedziałam, że zaliczę jakąś wtopię Big Grin

Nie no Pistacjo... Nie żebym się o to obrażał, to tylko stwierdzenie Wink i tak wszystkie miały trochę narąbane, Pheromosa z mizofobią, Buzzwole z narcyzmem, a Xurkitree z myślę IED lub chorobą Huntingtona, także jak dla mnie na plus, niczym porównania chorób w stumilowym lesie (czasami też wersja jakie dragi biorą ;P )

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
15.01.2018, 18:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2018 18:47 przez Ari.)
Niecierpliwa jestem i muszę to jak najszybciej skończyć nim mi zapał przejdzie. Cóż, wyśpię się później... Porwałam się z motyką na słońce - trudno, musiało to w końcu doprowadzić do sekwencji walk :O ale dopiero w 10-tym rozdziale.

Link do pierwszego postu, w którym umieszczam wszystko razem: http://forum.pokemony.com/temat-9644-Val...#pid188081

Oraz najnowsze rozdziały:

#4 - Ultra Crater, część 1

#5 - Ultra Crater, część 2
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Victoriatus, AliVix, Makion
15.01.2018, 19:36
Zazdroszczę wam wolnego czasu Smile Fajnie te komiksy wychodzą.
Apdejt H2O wrzucę dopiero w czw/pt. Wcześniej nie dam rady, ale powinno się udać do piątku wrzucić całość. A nóż trutki przy okazji obfotografuję

Odpisz
16.01.2018, 20:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.01.2018 18:50 przez Ari.)
(15.01.2018 19:36)Victoriatus napisał(a):  Zazdroszczę wam wolnego czasu Smile Fajnie te komiksy wychodzą.
Apdejt H2O wrzucę dopiero w czw/pt. Wcześniej nie dam rady, ale powinno się udać do piątku wrzucić całość. A nóż trutki przy okazji obfotografuję

Po prostu sobotnie obowiązki domowe odłożyłam na następny tydzień ^^' No i ostatnimi dniami, zamiast grać sobie w grę, to włączam ją tylko po to by zdjęcia zrobić. Do tego godzinka przed spaniem... Tak to jest jak człowiek jest niecierpliwy i rzuca wszystko by dokończyć coś, co może mu się zaraz odechcieć xD

Ok, ciąg dalszy. Następnym razem - punkt kulminacyjny, ale do końca jeszcze daleko Cool
Pierwszy post z całością: http://forum.pokemony.com/temat-9644-Val...#pid188081

#6 - Altar of the Moone

#7 - Ultra Forest
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, KNB1307, Makion
16.01.2018, 22:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.01.2018 22:24 przez KNB1307.)
Bomba te wasze komiksy Big Grin - aż nie mogę się doczekać kolejnych części

Długo myślałam co by tu zrobić by się nie powtarzać i w końcu wpadłam na pomysł - oto początek:

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657, Makion, Ari, AliVix
17.01.2018, 0:52
(19.11.2017 14:34)Victoriatus napisał(a):  Myślałem, że się pochwalę, ale nie mam takiej przejściówki. No trudno. A zebrało mi się na żonglerkę mieczami po Grand Trialu Akali Smile

Daj adres to wyślę Ci moją i tak robię kijowe zdjęcia

Odpisz
17.01.2018, 1:56
Nie dam adresu, a ty wypracuj skilla Tongue

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
17.01.2018, 17:32
KNB - to widzę, że teraz wszystkich wzięło na komiksy. Kto by pomyślał, że Photo Club będzie ewoluować niczym strategia na Multibattle Big Grin To co zapodałaś - króciutkie, ale od razu z grubej beczki. Nie chciałabym być w skórze tego kogoś, kto sobie nagrabił u Tsareeny...

Dzisiaj kolejne dwa rozdziały, nieco dłuższe od poprzednich. Ja w tym czasie pracuję nad 16-stym. Śmiać mi się chce, jak pomyślę, że chciałam się w dziesięciu wyrobić Big Grin Nie mniej, przyznać muszę, zbliżam się już do końca...

Raz jeszcze, link do całości w pierwszym poście: http://forum.pokemony.com/temat-9644-Val...#pid188081

#8 - Ancient Temple, część 1

#9 - Ancient Temple, część 2

Można przeczytać po zapoznaniu się z najnowszymi rozdziałami:
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, KNB1307, Victoriatus, AliVix
18.01.2018, 20:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.01.2018 20:18 przez Ari.)
Sorki, że post pod postem. Miałam poprzedni zedytować, ale uznałam, że chcę trochę tu napisać i w poprzednim zrobiłby się śmietnik. Jak nikt nic nie odpisze, jutro zedytuję ten, więc można tu zaglądnąć pod wieczór.

Będąc w tym miejscu, mogę w końcu wspomnieć nieco o tworzeniu bez obawy o spoilery Big Grin Jak pisałam, pierwszy zamysł z tą historią opierał się tylko na zwiedzaniu Ultra Dziur i napotkaniu tam każdej z bestii. Później zdałam sobie sprawę, że przecież nie wiemy z jakich wymiarów pochodzą Naganadel, Stakataka i Blacephalon :O Musiałam je wepchać gdzieś indziej... Z tego powodu wróciłam na Altar - by pokazać, że Stakataka i Blacephalon napadły na Alolę. Naganadel, jako, że posiada pre-evo, jest nieco inną parą kaloszy. Trzeba znów było kombinować jak tu przedstawić Poipole. Do tego jeszcze nie udało mi się znaleźć czasu antenowego dla Nihilego Sad

Walk bestii miało nie być, ale... trzeba było coś zrobić ze Stakataką i Blacephalonem, bo nie wiadomo co z nimi się stało. Ponadto, fajnie by było jakby każda bestia jednak zyskała trochę więcej uwagi ode mnie. Ciężko coś wykombinować jak pok zajmuje sporo miejsca (Guzzlord), albo wcale się nie rusza (Celesteela). Dlatego przeprowadziłam te walki, by mnie tam nie było Big Grin Nie ukrywam też, że ta część poszła mi znacznie szybciej właśnie z tego powodu. By wszystko było jaśniutkie, Necrozma (1), czyli ten dobry przywołał: Buzzwola, Pheromosę, Xurkitree i Kartanę (oraz dodatkowo Solgaleo). Necrozma 2, czyli ten zły przywołał: Celesteelę, Guzzlorda, Naganadela, Stakatakę i Blacephalona. Jest zatem 4 vs 5? W takim razie kogoś trzeba się było pozbyć - Naganadela, bo mu "pomogłam". No ale, teraz doszedł do kupki, która prawie nie dostała swoich pięciu minut Sad Czyli... tak jak Nihilego - dlatego doprowadziłam do spotkania tej dwójki. Niech mnie, wymyślanie fabuły to fajna sprawa xD

Od razu zaznaczę - że walki bestii były robione beż żadnego planu. Zwyczajnie zaczęłam cykać zdjęcia i jakiś tam w głowie pomysł zaczął się tworzyć. Przyznam, że w dużej mierze pomógł mi ich charakter. Zwycięzcy nie znałam, aż do końca ^^ Dopiero po stworzeniu sekwencji walk bestii, zaplanowałam walkę Necrozm (tak, tą zaplanowałam) - trochę rozmyślałam nad tym, kto ją powinien wygrać. Ten dobry? Zbyt proste... Ten zły? To jak odzyskam Lunalę? No to który?! Czyli znowu się wkopałam... ahh!

Jeszcze mała ciekawostka, w ostatnim rozdziale użyłam tego zdjęcia:
[Obrazek: UmlqqX6.jpg]
mimo, że plan zakładał ująć ich tak samo - czyli z przodu.

Gdy jednak zrobiłam zdjęcie okazało się, że coś tu jest mocno nie tak xD Patrzcie:
[Obrazek: UZ9dB6i.jpg]
Czy on tu wygląda na wkurzonego? o_O No raczej nie... Nagłówkowałam się skąd ten uśmiech się wziął... Okazało się, że ma zwyczajnie japę otwartą, a że język żółty to wszystko się zlewa. Jak się przyjrzeć, to widać kontury języka, ale by do tego dojść, musiałam mu się przyjrzeć z innej strony ^^' Innymi słowy - na obu zdjęciach jest ta sama poza, tylko ujęcie inne Big Grin

Aż musiałam na YT poszukać cut-scenek z US, a dokładniej tego momentu, jak znika w podłożu, a Lillie za nim skacze. Pokazany był jednak nieco z góry i nie było mu mordki widać. W innych ujęciach też nie xD Notabene, znów stwierdzam, że wersja z Lunalą została ładniej przedstawiona. Jak Necrozma przycisnął ją do ziemi, myślę, że była w gorszej sytuacji niż Solgaleo. Lewek mógłby się bez większego problemu uwolnić bo tylko przykucnął - Lunala wylądowała na plecach i miała mniejsze pole do manewru. Mimo to, forma Dusk Mane bardziej przypadła mi do gustu Smile

Raz jeszcze, link do całości w pierwszym poście: http://forum.pokemony.com/temat-9644-Val...#pid188081

#10 - Buzzwole vs Blacephalon

#11 - Kartana vs Guzzlord

Jak widać, postanowiłam zmienić scenerię - to z dwóch powodów. Pierwszy - jakby wszyscy mieli się bić w Ancient Temple, to po piątym rozdziale tło by nam obrzydło. Drugi - 10 poków w jednym miejscu plus bohaterka? To ciut zbyt tłoczno jak na możliwości Clubu, no bo w kadrze jeden pok, a reszty nie widać? To przegięcie Big Grin

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, AliVix
19.01.2018, 15:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.01.2018 15:19 przez KNB1307.)
Ari - ten pok ma powalający uśmiech Big Grin (fajnie to wygląda jak odwrócisz zdjęcie do góry nogami) a w "Buzzwole vs Blacephalon" chyba przewidziałaś to co się na multi wyprawiało - Waren, Rakquu i Makion wiedzą o co chodzi (tasiemiec).
Jak czytałam Kartana vs Guzzlord to płakałam ze śmiechu - super pomysł Big Grin

Ok pora na kolejną część oby się spodobało:

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Ari
19.01.2018, 21:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.01.2018 13:55 przez Ari.)
Następna część i tradycyjnie całość: http://forum.pokemony.com/temat-9644-Val...#pid188081

#12 - Pheromosa vs Celesteela

#13 - Xurkitree vs Stakataka

#14 - Necrozma vs Necrozma

#15 - Przegrana czy wygrana?
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, AliVix

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości