Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Valhalla Photo Club
22.11.2017, 9:36
RE: Valhalla Photo Club
(22.11.2017 1:17)Victoriatus napisał(a):  Znalazłem inny sposób. W ustawieniach była opcja z przenoszeniem bo wajfaju Big Grin
no to tego, pierwsiejszy wrzucam. A co mi tam, To ta żonglerka co mówiłem:

Kurcze, a ja już kupiłem adapter, no trudno, może jeszcze do innych rzeczy się przyda

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
22.11.2017, 13:26
[Obrazek: FkTf1WM.jpg][Obrazek: ngtrWQh.jpg]

Cała drużyna:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Ari, AliVix
22.11.2017, 15:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2017 16:14 przez KNB1307.)
Ok ludzie grunt to spokój (choć mój Lycanroc uważa inaczej)
[Obrazek: 1i0gi3r.jpg][Obrazek: Y1yBCTv.jpg]
Już czas (właściwy kamień w końcu wpadł mi w ręce)
[Obrazek: GRsC3c3.jpg]
I oto tajemnicza piękność pojawiła się na plaży Tongue
[Obrazek: RxqVzZC.jpg][Obrazek: y5MTuAL.jpg]
(Jej nie potrzeba żadnych naklejek.)

Ari - można spróbować Big Grin

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, AliVix, Makion
22.11.2017, 16:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2017 2:37 przez Ari.)
Przy Ninetales skojarzyła mi się:
To przez te włosy/futro powiewające na wietrze Big Grin Jeszcze brakuje jednego zdjęcia, gdzie się patrzy prosto w aparat xD

To teraz nasza dzienna porcja zdjęć. Jak już załapałam kolejność w jakiej się ustawiać, to teraz co każde kolejne zdjęcie coraz bardziej mi się podoba xD Ale przejdźmy do konkretów:

Miało być wspólne podrywanie się do lotu, ale ostatecznie postawiłam na "złapię cię!" Big Grin
[Obrazek: U9mhZEG.jpg] [Obrazek: 8f6121eb84fc70ec9de8e50d2e995e4b_orig.jpg]

Miał mnie kopnąć, stąd ta moja poza, ale przypadkiem wyszło coś romantycznego xD
[Obrazek: 41C24iM.jpg] [Obrazek: jLc0MWD.jpg]

Nie ma to jak straszenie się nawzajem, ale wspólne latanie bardziej podnosi przywiązanie ^^
[Obrazek: 6dacdG7.jpg] [Obrazek: qXUHcBA.jpg]

Tutaj od razu wiedziałam co chcę zrobić, stąd tylko jedno zdjęcie. Pluskanie się ^^
[Obrazek: p7k6NHu.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Victoriatus, Waren78657, AliVix, Makion
22.11.2017, 16:21
(22.11.2017 16:11)Ari napisał(a):  Przy Ninetales skojarzyła mi się:
To przez te włosy/futro powiewające na wietrze Big Grin Jeszcze brakuje jednego zdjęcia, gdzie się patrzy prosto w aparat xD

To teraz nasza dzienna porcja zdjęć. Jak już załapałam kolejność w jakiej się ustawiać, to teraz co każde kolejne zdjęcie coraz bardziej mi się podoba xD Ale przejdźmy do konkretów:

Miało być wspólne podrywanie się do lotu, ale ostatecznie postawiłam na "złapię cię!" Big Grin

Miał mnie kopnąć, stąd ta moja poza, ale przypadkiem wyszło coś romantycznego xD

Nie ma to jak straszenie się nawzajem, ale wspólne latanie bardziej podnosi przywiązanie ^^

Tutaj od razu wiedziałam co chcę zrobić, stąd tylko jedno zdjęcie. Pluskanie się ^^

Przepraszam, ale nie mogę, dla mnie ta scena z pluskaniem bardziej wygląda jak byś dawała mu z liścia Big Grin

A scena romantyczna jest niepokojąca ;P

Świetne zdjęcia Wink

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
22.11.2017, 16:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2017 16:32 przez Ari.)
(22.11.2017 16:21)Waren78657 napisał(a):  Przepraszam, ale nie mogę, dla mnie ta scena z pluskaniem bardziej wygląda jak byś dawała mu z liścia Big Grin

?? Z liścia Sad To miały być przyjemne chwile, wolne od treningu, nawet się przebrałam w "kostium kąpielowy", a ten mówi ze z liścia xD Może, gdyby się dało Wishiego jakoś wyżej podciągnąć lepiej by to wyglądało, ale to maksymalna wysokość na jaką mogłam go podnieć (prawda taka, że umiejscowiony jest najdalej jak się da).

(22.11.2017 16:21)Waren78657 napisał(a):  A scena romantyczna jest niepokojąca ;P

Świetne zdjęcia Wink

Niech no tylko Garchompa dopadnę, to dopiero sobie z nim fotę strzelę Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
22.11.2017, 16:36
Nie mam pojęcia jak wam się to udaje z tym ustawianiem, że tak świetnie wam wychodzą zdjęcia.
Ari - co to za pozy z tym Mudsdalem. Próbowałem coś kreatywnego zrobić, ale takiego rezultatu nie mam. Za to odkryłem sposób na robienie zdjęć postaci. Wystarczy dać małego poka face to face i przesunąć kamerę na avka.
Odpisz
22.11.2017, 16:46
Skończę akcję na Poni i udam się do najbliższego sklepu odzieżowego, to coś nowego wrzucę. Póki co Ari robi za absolutnego lidera w tej nowej "konkurencji" Smile

Szkoda tylko, że nie można robić zdjęć z kilkoma pokami, a jedynie trener + pokemon / pokemon. Ale cóż, bywa.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
22.11.2017, 16:56
(22.11.2017 16:36)Makion napisał(a):  Nie mam pojęcia jak wam się to udaje z tym ustawianiem, że tak świetnie wam wychodzą zdjęcia.
Ari - co to za pozy z tym Mudsdalem. Próbowałem coś kreatywnego zrobić, ale takiego rezultatu nie mam. Za to odkryłem sposób na robienie zdjęć postaci. Wystarczy dać małego poka face to face i przesunąć kamerę na avka.

Ja znalazłam sobie taki sposób:
Jako, że nie da się nas przesuwać bo nasza postać zawsze pozostaje w centrum - zaczynam właśnie od niej. Na początek ustawiam pozę, bo w naszym przypadku da się nas zapauzować. Staram się też siebie obrócić tak, bym zajmowała jak najmniej miejsca. Potem, przesuwam kamerę (prawo-lewo), by odpowiednio ustawić naszą postać.

Dopiero potem ustawiam poka, zazwyczaj ląduje za mną (znaczy się na górze tego koła, czyli najdalej od obiektywu). Na koniec bawię się dokładniejszym ustawianiem kamerki: góra-dół i te suwaki po bokach. W tym miejscu też dobieram tło - szukam bardziej monotonnego, nie napaćkanego kolorkami by nie przyćmiło pozujących Big Grin Kilka serii zdjęć, aż wyjdzie mi to idealne ^^
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
22.11.2017, 17:08
(22.11.2017 16:46)Victoriatus napisał(a):  Szkoda tylko, że nie można robić zdjęć z kilkoma pokami, a jedynie trener + pokemon / pokemon. Ale cóż, bywa.

Prawda, nie można robić zdjęć z kilkoma pokami, ale zobacz sobie moją edytowaną fotkę z całą drużyną. Jak na moje możliwości to jestem z tego efektu zadowolony. Paint górą, a Microsoft chce z jakąś aktualizacją to usunąć i wcisnąć coś innego w zamian.

Ari - to wydaje się być bardziej skomplikowane, niż mi się to wydawało, chociaż w teorii wiem co miałaś na myśli. Takiego Araquanida, czy Magmortara ciężko zmusić do pozowania, bo trochę zajmują miejsca, ale coś pokombinuję. Dzięki za wskazówki, będą nam wszystkim pomocne. Wink
Odpisz
22.11.2017, 17:15
Nie chodziło mi o zdjęcia całej drużyny, tutaj paint zrobi wszystko co trzeba, Ale zastąpienie gracza drugim pokiem by otworzyło naprawdę sporo możliwości Smile
Ale, dopóki nie skończyły się pomysły na trener/pokemon, to nie będę psioczył

Odpisz
22.11.2017, 17:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2017 17:46 przez Makion.)
(22.11.2017 17:15)Victoriatus napisał(a):  Nie chodziło mi o zdjęcia całej drużyny, tutaj paint zrobi wszystko co trzeba, Ale zastąpienie gracza drugim pokiem by otworzyło naprawdę sporo możliwości Smile
Ale, dopóki nie skończyły się pomysły na trener/pokemon, to nie będę psioczył

Musieli w końcu coś popsuć dla równowagi. Wink ale przy odrobiny chęci, to można już samemu skrócić i scalić ze sobą zdjęcia, by były dwa poki, co nie znaczy że mogłaby być opcja, że zamiast trenera, można dać drugiego. Chociaż i tak zwykłe z pozoru fotki mają sporo opcji do zaoferowania.
Odpisz
22.11.2017, 18:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.12.2017 2:44 przez Ari.)
Waren, specjalnie dla ciebie ściągnęłam Garchompa z Moon Big Grin

Na początek wspólne ubijanie Beweara i inne wygłupy ^^
[Obrazek: EWXGYLH.jpg] [Obrazek: XZaLGGp.jpg]

No a teraz zawieje romantyzmem Blush Nie wiedziałam co wybrać, to dałam wszystko ^^
(jak patrzę na te zdjęcia taka wysoka się czuję, jakbym miała z 1,9 m xD)
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Waren78657, Victoriatus, AliVix
22.11.2017, 19:11
(22.11.2017 18:44)Ari napisał(a):  No a teraz zawieje romantyzmem Blush Nie wiedziałam co wybrać, to dałam wszystko ^^
(jak patrzę na te zdjęcia taka wysoka się czuję, jakbym miała z 1,9 m xD)

To jest ponad moje wyobrażenia. Tongue
Odpisz
22.11.2017, 19:14
Jak dla mnie bomba Ari masz drugą do tych zdjęć Wink

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości