Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Valhalla Photo Club
20.01.2018, 22:51
RE: Valhalla Photo Club
Rozdział "Przegrana czy wygrana?" jest świetnyWink
Teraz pytanie:
Będzie ciąg dalszy?
Może i ja za niedługo coś zrobię? Tego nikt nie wie xD

[Obrazek: source.gif]

FC 3DS: 1435-9232-1824
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
21.01.2018, 13:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.01.2018 13:35 przez Ari.)
(20.01.2018 22:51)AliVix napisał(a):  Rozdział "Przegrana czy wygrana?" jest świetnyWink

Dzięki. Swoją drogą długo myślałam nad jego tytułem i nic kreatywnego do głowy mi nie przyszło jak inaczej mogłabym go nazwać ^^'
Natomiast zakończenie - będzie jutro Sad

#16 - Pożegnanie
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

#17 - Nihilego vs Naganadel

I znów spam linkiem do całości: http://forum.pokemony.com/temat-9644-Val...#pid188081
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, AliVix, Makion
22.01.2018, 20:56
W końcu nadszedł ten moment - zakończenie:

#18 - Poipole vs Nihilego

#19 - Koniec

Tak, koniec... razem: 374 zdjęć :O Łoch, całkiem spoooooro... I jak wrażenia? Przyznam się szczerze, że nawet jestem z siebie zadowolona, bo całość mi się naprawdę podoba. Było kilka momentów, z których nie wiedziałam jak wybrnąć, ale się udało ^^ Uch, wszystko pochłonęło mi naprawdę sporo czasu i właściwie zrezygnowałam ze wszystkiego co mogłam by to dokończyć... Wiem dobrze, że jakbym tak nie postąpiła, to bym tego nigdy nie skończyła - taka moja natura ze słomianym zapałem D: Hah, a bawiłam się przy tym jak dziecko Big Grin

Pragnę podziękować jeszcze pewnemu poczkowi, który pomagał mi w momentach, gdzie było widać tylko mnie, a kamera była oddalona na maksa - to Cutiefly ^^ Chowałam go za plecami, a przez to, że lata to nie plątał mi się pod nogami... Nawet załapał się na pełnoprawne zdjęcie - w Prologu Big Grin Taa, właściwie to prolog zrobiłam później, bo chyba po trzecim rozdziale. Jak pojawiła się fabuła, uznałam, że trzeba zrobić jakiś początek... Cool

Miałam zakończyć na 18 rozdziale, ale chciałam wykorzystać zdjęcie z logo - to z Lunalą patrzącą się na niebo, tak więc musiałam nieco przeciągnąć rozdział 18 bym mogła jeszcze 19 dołożyć. Z ciekawości zrobiłam takie same zdjęcie z Solgaleo, ale... niech to, dzień i wieczór są pochmurne i ni jak nie dało rady wykorzystać naklejkę za słońcem:

Generalnie starałam się uwzględnić upływ czasu, tak więc od 8 rozdziału mamy zachód, a na koniec noc. W miarę możliwości starałam się także zachować odpowiednie tło dla danej sytuacji; o co chodzi - o to, że jak ktoś stoi w jednym miejscu i się nie rusza, to ma za sobą cały czas ten sam widok. Tak np. w Ancient Temple dobry Necrozma miał się pojawiać w miejscu gdzie było mniej drzew, a część bardziej zalesiona przeznaczona była dla braciszka. Niestety jak wcisnęłam tam swój av to już nie zawsze się udawało, bo miejsca brakowało ^^'

Też mała ciekawostka, chciałam ich walkę przeprowadzić na Megalo Tower, ale nie wiedziałam jakie tło wykorzystać. Postanowiłam zatem zejść na ziemię (dosłownie) i stworzyć Megalopolis z nocnej mapki Hau'oli. Ostatecznie stwierdziłam, że poki i tło się zleją i nic nie będzie widać. Teraz się cieszę, że z tego pomysłu zrezygnowałam. Jeszcze jedna ciekawostka - jak pierwszy raz zobaczyłam w grze nazwę Megalo Tower, od razu skojarzyło mi się z węgierskim słowem przystanek (megálló) Big Grin Może i głupie, ale jakbyście też spędzi trochę czasu w tamtejszej komunikacji miejskiej, to zapewne mielibyście te same skojarzenia xD

I na sam koniec - podziękowania dla KNB, że podsuniecie pomysłu o stworzeniu czegoś z UB (choć chyba sama nie przypuszczałaś, że zrobi się z tego ponad 350-obrazkowy film pełnometrażowy xD)

By tradycji stała się zadość, link do całości: http://forum.pokemony.com/temat-9644-Val...#pid188081

Uh, dobra, skoro skończyłam, teraz mogę się wziąć za robienie poków na walentynkowe multi...

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, AliVix, Makion
26.01.2018, 23:50
Trochę tu cicho ostatnio - trzeba to zmienić.
Nie sądziłam że bestie tak cię nakręcą że cały kilku częściowy komiks z nimi zrobisz - ciekawe co będzie następne Tongue
Oto kilka fotek:
[Obrazek: 9sKDNw9.jpg][Obrazek: 8rR5ThW.jpg]
[Obrazek: 4fTLxAd.jpg]

[Obrazek: GbOYOI6.jpg][Obrazek: oqasg4I.jpg]

Ari te arty mogą cię zainteresować (chodzi o środowiska dla bestii - szkoda że nie pojawiły się wcześniej):
(uprzedzam pytanie nowa część komiksu powinna być za tydzień)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix, Makion, Ari, Victoriatus
27.01.2018, 18:16
Woah, to znowu ja, w końcu odrobiłem pracę domową Big Grin
Oto ostatni post związany z serią Heading 2 (the) Ocean

Na początek 4 gena:
Piplup:
[Obrazek: RUd8U0z.jpg]

Prinplup:
[Obrazek: gC2fD9K.jpg]

Empoleon:
[Obrazek: ULdNXmh.jpg]

Bibarel:
[Obrazek: QR2YfgM.jpg]

Buizel:
[Obrazek: tGTCRdx.jpg]

Floatzel:
[Obrazek: HQzKZmz.jpg]

Shellos:
[Obrazek: cPY0Rnh.jpg]

Gastrodon:
[Obrazek: uh3RAmu.jpg]

Finneon:
[Obrazek: 1ljMcy1.jpg]

Lumineon:
[Obrazek: pFd5smj.jpg]

Mantyke:
[Obrazek: TwWjxBK.jpg]

Rotom - Wash:
[Obrazek: hzE6UMV.jpg]

Palkia:
[Obrazek: waNvMKg.jpg]

Phione:
[Obrazek: MHwXJXG.jpg]

Manaphy:
[Obrazek: k5ZHePU.jpg]

Arceus:
[Obrazek: w1k9kCA.jpg]

Generacja 5:
Oshawott:
[Obrazek: xAAaJRC.jpg]

Dewott:
[Obrazek: J2TsxIo.jpg]

Samurott:
[Obrazek: cJhqfNj.jpg]

Panpour:
[Obrazek: YACwV8z.jpg]

Simipour:
[Obrazek: 4YXEqUr.jpg]

Tympole:
[Obrazek: KhkNx3x.jpg]

Palpitoad:
[Obrazek: qx9Hy3x.jpg]

Seismitoad:
[Obrazek: 5k44dLM.jpg]

Basculin:
[Obrazek: dW0hOuZ.jpg]

Tirtouga:
[Obrazek: QDAJuIr.jpg]

Carracosta:
[Obrazek: DXkTXYS.jpg]

Ducklett:
[Obrazek: nHqxmMg.jpg]

Swanna:
[Obrazek: kfdkmtl.jpg]

Frillish:
[Obrazek: HYsiAFe.jpg]

Jellicent:
[Obrazek: JdUiUmZ.jpg]

Alomomola:
[Obrazek: AR0J39o.jpg]

Keldeo:
[Obrazek: p2FAWLd.jpg]

A teraz porzucamy szpetotę na rzecz piękna (żarcik). Pora na generację 6:
Froakie:
[Obrazek: YYijx9z.jpg]

Frogadier:
[Obrazek: aniUU47.jpg]

Greninja:
[Obrazek: CtacU0Q.jpg]

Binacle:
[Obrazek: kOBSEs6.jpg]

Barbaracle:
[Obrazek: T1hi5KX.jpg]

Skrelp:
[Obrazek: 161SHkl.jpg]

Clauncher:
[Obrazek: NGFg9qd.jpg]

Clawitzer:
[Obrazek: 5q14xvB.jpg]

Volcanion:
[Obrazek: adKM6OP.jpg]

Magnificent 7, Generacja 7:
Popplio:
[Obrazek: r0q5CCZ.jpg]

Brionne:
[Obrazek: LbPLksY.jpg]

Primarina:
[Obrazek: WCxCFec.jpg]

Wishiwashi:
[Obrazek: Trhr0AJ.jpg]

Mareanie:
[Obrazek: UTxIwTM.jpg]

Toxapex:
[Obrazek: IC5dUDb.jpg]

Dewpider:
[Obrazek: y5Dcetb.jpg]

Araquanid:
[Obrazek: bQtzO8l.jpg]

Wimpod:
[Obrazek: nhv6KJO.jpg]

Golisopod:
[Obrazek: E2tdi2Q.jpg]

Pyukumuku:
[Obrazek: tzghxu7.jpg]

Silvally:
[Obrazek: EixVqin.jpg] [Obrazek: 1u7nX6Y.jpg]

Bruxish:
[Obrazek: eYR6iRc.jpg]

Tapu Fini:
[Obrazek: Vzauq5j.jpg]

Więcej poków nie pamiętam, za wszystkie serdecznie żałuję, i obiecuję ci Makion szybsze odrabianie prac domowych... Ale dopiero po sesji :X

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, AliVix, Makion, Ari
28.01.2018, 0:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2018 0:48 przez KNB1307.)
Victoriatus - fajnie to wygląda jak prawie wszystkie są na takim samym tle Tongue
Najbardziej podobają mi się fotki Prinplupa i Primariny Big Grin

A tutaj mam mały komiks z innej bajki Shy
(musiałam to zrobić - oto odtworzenie pewnej sytuacji z gry)

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Makion, AliVix
28.01.2018, 1:11 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.01.2018 13:28 przez Ari.)
(26.01.2018 23:50)KNB1307 napisał(a):  Ari te arty mogą cię zainteresować (chodzi o środowiska dla bestii - szkoda że nie pojawiły się wcześniej):

Stakataka w lesie? Prędzej umiejscowiłabym go w jakimś skalnym środowisku... Za to Blacephalon - ta miejscówka przypomina mi Alolę w czasie świętowania z okazji zostania przez nas mistrzem Smile Natomiast pozostałe dwa trujące stworki chyba domku nie mają, choć można by uznać, że będzie nim Megalopolis. Na marginesie mówiąc - twój komiks przypomniał mi jak kiedyś uśpiłam Raikou, a ten zwiał... kurczaki, pytam się jak? xD

Zamieszczam mały aneks do mojego PhotoDexu w postaci shiny-monów. Niestety moja kolekcja nie jest tak bogata jak KNB, ale zawsze to jakieś urozmaicenie. Tak, Gliscory są dwa te same, bo w czasie sesji jakoś mi się pominął, a już nie chciało mi się poprawiać ^^' Pewnie później zdjęcie podmienię.

Elektryczne

Latające

Ziemne

Walczące

I na koniec, Makion - weź to wszystko co ci wcześniej podawałam wywal z pierwszego postu i wklej tylko to:

Kod:
Ari - Typ [url=https://imgur.com/a/0nY1J]Elektryczny[/url], [url=https://imgur.com/a/bqLmN]Latający[/url], [url=https://imgur.com/a/azh56]Ziemny[/url], [url=https://imgur.com/a/PNEBh]Walczący[/url]

Prosto i skromnie, bo to poprzednie zajmowało za wiele miejsca i zaniżało estetykę ^^'

Podgląd:
Ari - Typ Elektryczny, Latający, Ziemny, Walczący

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Victoriatus, AliVix, Makion
14.02.2018, 11:59
Też miałam takie akcje - uśpiłam Enteia a ten zwiał Undecided - choć najlepsza akcja była z Raikou - wyskoczył mi z trawy a ja se rzuciłam Quick Balla - co mi tam przecież i tak ucieknie pomyślałam - patrzę a on się złapał.
Na razie muszę zawiesić pracę nad komiksem (trochę później będą kolejne części), ale pomyślałam że wrzucę coś związanego z dzisiejszą datą:
[Obrazek: 38yudl0.jpg][Obrazek: iZlvN2c.jpg]
[Obrazek: b2oiotm.jpg][Obrazek: 9gBIo7j.jpg]
[Obrazek: qmhSSXo.jpg][Obrazek: Evf5a4i.jpg]
[Obrazek: ErNzsmp.jpg]

To uczucie kiedy chcesz zrobić słodkie zdjęcia a pokemon ciągle robi ci takie miny kiedy wyciągasz aparat:
[Obrazek: JaX1GKV.jpg]

I na koniec coś ciekawego prosto z Pokemon Silver:
[Obrazek: oWldv6e.jpg]
[Obrazek: 5XPl9iA.jpg][Obrazek: fBsXBoF.jpg]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, Victoriatus, Waren78657, AliVix, Makion
25.02.2018, 22:34
Coś w temacie ostatnio wiatr hula... Teraz pora na mnie by coś dopisać. Już od dawna planowałam taką sesję, ale nie miałam ubrań odpowiedniego koloru. Gdy już się ich dorobiłam, jakoś nie było kiedy się za to zabrać... Tak więc dopiero teraz, postanowiłam się pobawić z tańczącym ptactwem Aloli i sama spróbować sił w ich naśladowaniu.

Na początek zaczęłam od flamenco... Taniec tak szybki, że nie nadążam Sad
[Obrazek: yzeFa9c.jpg]

Nauczycielka powtarza mi, że za mało pasji w to wkładam...
[Obrazek: DHXmTM9.jpg]

A ja się tak staram
[Obrazek: hejO90w.jpg]

Niestety, na pytanie czy zdałam egzamin, dostałam po głowie D:
[Obrazek: SPODf1T.jpg]

Trudno, postanowiłam, że nauczę się czegoś wolniejszego - jak kabuki
[Obrazek: ZC1S929.jpg]

Na początku wszystko szło dobrze
[Obrazek: sjZphWq.jpg]

A gdy już zaczęłam łapać o co chodzi...
[Obrazek: G9gGafd.jpg]

...potknęłam się i egzamin oblałam!
[Obrazek: zCGQw5w.jpg]

Grunt to się nie poddawać - spróbuję czegoś alolańskiego, jak taniec hula
[Obrazek: kouvh1g.jpg]

Hymm... nawet to proste!
[Obrazek: DsB3bIQ.jpg]

Haha, doskonale - teraz przybijamy piąteczkę!
[Obrazek: iUcpxTh.jpg]

Co? Że tak sie nie robi?! Błagam, jeszcze 15 lekcji i się wszystkiego nauczę Sad
[Obrazek: C6D3TNT.jpg]

Spróbuję sił w cheerleading'u - nawet pompony zabrałam
[Obrazek: NIDZ3lr.jpg]

Ręce w dół... nogi w ekhm... na szczęście nauczyciel mnie nie widzi
[Obrazek: IKMTchj.jpg]

Jeszcze raz ręce w górę! Łatwizna!
[Obrazek: z29fDw9.jpg]

Co? Zdałam?! Muszę nauczyciela przytulić!
[Obrazek: K6SA4W8.jpg]

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus, AliVix, Kazyleusz, Makion, KNB1307
26.02.2018, 0:07
Jak ja tu dawno nie pisałam. Pora to nadrobić... Ehem. Dzieeeeeeeeeeń dobry (wieczór). W końcu udało mi się zrobić zdjęcia wszystkim robaczkom. Niektóre zaskoczyły mnie swoją słodkością. Ponieważ jestem człowiekiem innym, a imgur daje fajną opcję, że wszystko jest kolejnością wrzucania to wstawię tak, by było dexowymi numerkami, ale nie byłabym sobą gdybym nie zaczęła od tyłka strony i to dosłownie, więc najpierw jest V, VI i VII gena. A żem leń to nie chce mi się tu dawać wszystkich, więc zostawię tu tylko parę robaszków, a reszta w linku i kiedy będę uzupełniać o kolejne geny to dam znać. Plus jeśli mam uwzględnić jakieś shiny, których ja niestety nie posiadam to proszę o podsyłanie.
#dostojność
[Obrazek: KBiMxvr.png]
#areobik
[Obrazek: hFcCuiL.png]
#samasłodycz
[Obrazek: etcesYh.png]
#bicki
[Obrazek: VJuXPuW.png]
Link to całości: https://imgur.com/a/KNO3z
Kodzik do dodania do pierwszej stronki:
Kod:
[url=https://imgur.com/a/0nY1J]Robaszki[/url]

FC: 2638-2690-3793
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari, AliVix, Makion, KNB1307
26.02.2018, 23:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2018 14:01 przez Ari.)
Kaz, ten Dwebble z szczypcami w górze jest przeuroczy. Może i minkę ma zadziorną, ale co z tego - dalej jest uroczy. Grubbin z tego ujęcia wyszedł jakby się o coś obraził Big Grin Dewpider też wygląda jakby jakiś aerobik uprawiał, a co - ma być gorszy od Genesecta? xD Wimpod bliski łez, no ale co poradzić, on ma taka minkę Sad Przy Silvallym nie widać tego co najważniejsze czyli koloru typu :/ A najsłodszy ze wszystkich to mój robaczy tu ulubieniec - Ribombee ^^

Tak dziś mnie wzięło na wspomnienia i przeglądałam sobie zdjęcia na kompie (nie, nie z Clubu, a ze zwykłego aparatu...). Natrafiłam tam na takie coś:

Otóż niektórym pokom robiłam zdjęcia jak przenosiłam je do nowszych gen - to po to by mieć na pamiątkę datę, kiedy je złapałam. Bo jak wiecie, po przetransferowaniu pisze tylko, że pok przywędrował z jakiegoś tam regionu. Zdałam sobie sprawę, że mój Garchompek z Pearl miał przedwczoraj urodziny :O I to nie byle jakie, skończył 10 latek Big Grin (Swoją drogą... Relaxed nature? Ależ go pokrzywdziłam, do tego 0 IV... No, ale wtedy to jeszcze się tym wszystkim nie interesowałam. Teraz i tak siedzi na emeryturze, a nazwałam go tak jak widać po to, bym go gdzieś przez przypadek w świat przez WT nie posłała Big Grin)

Postanowiłam więc szybko zrobić imprezkę w grze...

Hip, hip, hurra! Pierwsza dekada na karku, stary!
[Obrazek: LADhUc1.jpg]

Pora na prezent - rozpakuj!
[Obrazek: fSHQQZx.jpg]

Jej, dostałeś Bewear'a-pluszaka!
[Obrazek: 6uyCuvM.jpg]

Goście przyszli! Oh, jak to dobrze, że ostatnio ćwiczyłam tańce, teraz się przyda xD
[Obrazek: zZNjzof.jpg]

Reszta ocenzurowana, bo wiecie jak to na imprezach... napoje wyskokowe się leją, a czegoś takiego zabrania regulamin pokazywać Big Grin

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Makion, Kazyleusz, AliVix
26.02.2018, 23:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2018 0:04 przez Makion.)
Kazyleusz, post został zaktualizowany Wink

Spojrzałem prawdzie w oczy, dlaczego zarzuciłem komiks. Jak zobaczyłem dublujące się zdjęcia na karcie, od razu sobie przypomniałem, że to mnie przytłoczyło. Dzisiaj przerzuciłem co bardziej nostalgiczne fotki z innych gier i wyczyściłem album w USUM oraz sformatowałem kartę SD, by przygotować sobie narzędzie do pracy Wink

Okazuje się, że przed dłuższą przerwą, zrobiłem dwie strony do drugiego rozdziału (myślę, że dojdą jeszcze dwie strony, na domknięcie tematy). Nawet nie wiem, kiedy użyję materiałów od Ari (żeńskie postaci), ale coś z tym wymyślę.

Postanowiłem zrezygnować z "ruchu scenicznego", bo to mi schodzi najwięcej czasu, więc rozmowy będą najczęściej odbywać się w taki sposób: Tło (np. route 1) - portrety postaci (coś jak w zapowiedzi 2 rozdziału Tongue)

Portrety postaci:

(protagonista)
[Obrazek: AmE1IlD.jpg]

(Zeke)
[Obrazek: hf6DD43.jpg]

Nowa postać - Arlen (trudno stwierdzić kiedy zadebiutuje, na pewno nie w 3 epizodzie)
[Obrazek: MUJfbTE.jpg]

Trudny charakter
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Ari, Kazyleusz, AliVix
26.02.2018, 23:50
(26.02.2018 23:33)Makion napisał(a):  Nowa postać - Arlan

"Trener Arlen, wyzywa do walki..."

To w końcu jak ma na imię Big Grin
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
27.02.2018, 0:06
(26.02.2018 23:50)Ari napisał(a):  
(26.02.2018 23:33)Makion napisał(a):  Nowa postać - Arlan

"Trener Arlen, wyzywa do walki..."

To w końcu jak ma na imię Big Grin

Arlen, Arlen. Już poprawione

Tak to jest, jak się pisze więcej niż jedno zdanie Tongue

Dopiero zwróciłem uwagę, że muszę te portrety zmniejszyć. Dam takie dwa i już zakrywają całe tło Smile
Odpisz
27.02.2018, 19:55
(27.02.2018 0:06)Makion napisał(a):  Tak to jest, jak się pisze więcej niż jedno zdanie Tongue

Ja tak mam, że jak piszę posta często zmieniam zdania, a polski o tyle pokomplikowany język, że jak człowiek zmieni jeden wyraz to i całe zdanie musi poprawiać... Często coś przegapiam i okazuje się, że jakiegoś tam wyrazu zapomnę odmienić xD Najgorsze to to, że człowiek wynajduje błędy dopiero jak zapostuje, bo jakoś przy pisaniu ich nie wyłapuję Big Grin Tak więc co drugi post, korzystam z opcji "edytuj" Shy

Wracam do formy ze zdjęciami :O Tym razem wycieczka na safari:

Och, ktoś zostawił ognisko - ogrzeję sobie ręce ^^
[Obrazek: uteJyr7.jpg]

Nie, to nie ognisko, to Pyroar'ka!
[Obrazek: URI81lt.jpg]

Oho! Chyba ktoś tu będzie polować...
[Obrazek: dCCgHjd.jpg]

Idealne wyjście z progu! Bewear nie ma szans!
[Obrazek: SCORk2P.jpg]

Upolowany... teraz lwiczka może iść na stronkę skonsumować zdobyć...
[Obrazek: mMCEBgE.jpg]

Niee! Teraz mnie chcą zjeść!
[Obrazek: meEDePw.jpg]

Nie chcę umierać!!
[Obrazek: Esr8CBQ.jpg]

Oo, a jednak nie... Simba chciał się tylko przymilić
[Obrazek: nxeRpyZ.jpg]

Nie wiem co to miało być, ale ujęcie ciekawe xD
[Obrazek: Cp8vddq.jpg]

Zgadałam się z pewną osóbką (spoza forum) i jak jej to powiedziałam, stwierdziła, że zmienia wyobrażenie o tym poku. Myślę więc, że powiem to i tutaj bo wygląda na to, że nie wszyscy to widzą. Sama tego od razu nie zauważyłam, ale Silvally ma dziury w głowie Big Grin O co chodzi - mianowicie o ten czerwony wzorek w uszach, który jest wgłębiony. I nie mam tu na myśli samego ucha, ale tą część którą ma bardziej na głowie. Z boku tego zupełnie nie widać, ale jak mu się przyjrzeć nieco z dołu, widać jak na dłoni:

[Obrazek: jtVAJLj.jpg]

Swoją drogą, idealne miejsce by coś położyć (np. dyski z pamięcią), czy ewentualnie się przytrzymać jakby ktoś chciałby mu wejść na głowę xD
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307, Makion, AliVix, Kazyleusz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości