Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Czy warto kupic 3ds po zakupie switcha??
14.11.2017, 17:57
Czy warto kupic 3ds po zakupie switcha??
Elo.Sprzedaje swojego 2dsa i kupuje z niego switcha używanego po tym chce kupic zwyczajną werjse 3ds tął najtanszą (XDD) warto bo 2ds wystawiony a kupiona juz jest część gier
Odpisz
14.11.2017, 18:10
RE: Czy warto kupic 3ds po zakupie switcha??
A po co Ci znowu 3DS? Gry są te same a efekt 3D raczej nie wiele wniesie...
Odpisz
14.11.2017, 18:28
Myślę że sprowadza się to do pytania: a masz po co?
Jeśli Internet ma rację i Sun/Moon (oraz US/UM) są tylko na 3DS i chciałbyś w nie zagrać, to być może (w końcu musisz i tak sam zdecydować). Podobnie dla jakichkolwiek innych gier które mają wersję 3DS a nie 2DS.

Jeśli nie, to cóż... nie.

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
14.11.2017, 18:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2017 20:39 przez Makion.)
SM i USUM normalnie powinien śmigać na 2ds'ie, ja bym się intersesował już tylko new3ds/2ds xl, bo już classica 3ds zdobycie graniczy z cudem, a tak poza tym to jest chyba najgorszy model, mnie osobiście lepiej na pierwszym modelu xl się gra. Ja na twoim miejscu zostawiłbym 2dsa, a na switcha zbierać bez pośpiechu, gdyż poprzednią konsolę będzie już coraz ciężej dostać, niż takiego NS, co dopiero wyszedł i raczej nie zniknie za pół roku. Jeśli nie masz jeszcze ciśnienia na nadchodzące gry i żaden tytuł nie jest dla ciebie must have, to jeszcze bym się wstrzymał z kupnem konsoli. Są jeszcze święta, wtedy też jakieś pieniążki wpadną, a według najnowszych plotek 8 generacja miałaby pojawić się pod koniec 2018. Tongue
Odpisz
14.11.2017, 19:05
3DSa(XL) warto kupowac praktycznie tylko do tytułów pokroju Fire Emblem/Zelda, którym to efekt 3d akurat się udał. W innych wypadkach jest to opcja wręcz irytująca, bo obniża jakość ekranu poprzez "paskowanie", które przy nieużywaniu efektu 3d po prostu daje się we znaki. Po za tym, to tylko zbędna dopłata i psucie sobie odbioru na własne życzenie. Jak kupować produkt z tej serii, to już praktycznie tylko 2DS xl (wyjątkiem kaprys grania w emblemy w 3d) bo taniej, wygodniej i ekonomiczniej.

FC: 3797 9339 3656
*pikczer w produkcji*
Odpisz
14.11.2017, 19:37
Jeśli chciałbyś tak zrobić, to nikt ci tego nie zabrania. Ja mam 3DS XL, i tak szczerze, to jestem zadowolona. Rzadko używam 3D, ale jak tak to gra się Miło. Nikt nie zabrania ci kupować switcha, a później 3DSa. Ja 2DSa na oczy nie widziałam Wink.

Gram w pokemon moon. Przeszłam całą grę w 3/4 dni. Uzupełniłam cały pokedex, i jestem w czasie poszukiwań shiny eevee. Jednym słowem jestem z siebie zadowolona.

Zapraszam do oglądania sygnatury:
Smile |
Wink |
Shy |/

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/news...80/878.gif

FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości