Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

US/UM - dyskusje bezspoilerowe
8.11.2017, 14:30
US/UM - dyskusje bezspoilerowe
Temat na wszelkie dyskusje dotyczące gier Ultra Sun i Ultra Moon - bez przecieków i ujawniania treści fabuły!

Najważniejsze projekty: Pokemon Valhalla, Dubbingpedia, Dubbing. Portfolio wkrótce!
Odpisz
9.11.2017, 0:00
RE: US/UM - dyskusje bezspoilerowe
Wszyscy chcą spoilery xD
Odpisz
9.11.2017, 0:07
Nie :<

FC: 3797 9339 3656
*pikczer w produkcji*
Odpisz
9.11.2017, 0:31
Spokojnie. W piątek będzie trailer to będzie można pogadać o nim na spokojnie.

Bo rzeczy które są pokazane w trailerze to nie są spoilery, nie? Bo jeśli ktoś unika trailerów bo spoilery to nie wiem co robi w internecie w ogóle xD

3DS FC: 2767-0201-8496
Odpisz
9.11.2017, 1:56
Też nie chcę spoilerów chociaż skręca mnie z ciekawości Shy Jeszcze tylko tydzień wytrzymać, dam radę Sleepy
Odpisz
9.11.2017, 8:52
Ja też nie lubię spoilerów. Wolę trzymać się trailerów. A także potwierdzonych informacji Wink.
PS: Ale mi się zrymowało, ale prawdę mówięSmile

Gram w pokemon moon. Przeszłam całą grę w 3/4 dni. Uzupełniłam cały pokedex, i jestem w czasie poszukiwań shiny eevee. Jednym słowem jestem z siebie zadowolona.

Zapraszam do oglądania sygnatury:
Smile |
Wink |
Shy |/

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/news...80/878.gif

FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz
9.11.2017, 13:42
Każdy święty a w historii wyniki "Pokemon USUM leak" xD
Odpisz
9.11.2017, 14:47
Taka zasady, jeśli ktoś nie chce natrafić na spoilery, to najlepiej nie używa Internetu, lub po prostu nie wchodzi w takie symulatory spoilerów jak YT, czy 4chan. W każdym razie, trailery też potrafią zepsuć zabawę o ile twórca/wydawca nie umie stworzyć ciekawych zwiastunów, które powinny ograniczyć się tylko do atutów gry. Trailery S/M moim zdaniem też za dużo zdradzały np. Aether Paradise, Type: Null i UB. Nie powinniśmy o tym wiedzieć, aż do momentu zagrania w gry.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Satina, Victoriatus, AliVix
9.11.2017, 17:15
(9.11.2017 14:47)Makion napisał(a):  Trailery S/M moim zdaniem też za dużo zdradzały np. Aether Paradise, Type: Null i UB. Nie powinniśmy o tym wiedzieć, aż do momentu zagrania w gry.

Z drugiej strony trailery muszą też pokazać, że gra ma coś do zaoferowania. Owszem, fani grę kupią, ale za każdym razem twórcy próbują zdobyć też nowych nabywców i muszą pokazać, że gra czymś się wyróżnia od poprzedniej. Tak samo jest z zapowiedziami filmów. Wiemy np. kto z kim będzie walczyć, ale nie znamy finału. Takie życie :/
Odpisz
9.11.2017, 20:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.11.2017 20:42 przez Makion.)
Myślę, że w przypadku SM, wystarczyłaby wiedza o Team Skull, ukazanie zmian w mechanice gry, czyli zastąpienie sal na triale i Z- Moves (sygnaturowe ruchy powinni zachować do odkrycia przez samych graczy). Jest wiele sposobów na promowanie swojej twórczości, ale pokazywanie za wiele, tylko szkodzi prodkucji, gdyż pozbawia element zaskoczenia. Ciekawe jak ludzie zareagowali, gdyby UB ujrzeli po raz pierwszy w grze... może tylko ja lubię nieoczekiwane zwroty akcji w grach, czy filmach, albo po prostu nie mieć poczucia, że produkcja jest przewidywalna. Uważam też, że i w XY i w SM stanowczo za dużo ujawnili poków przed premierą. Niby GF troszczą się o nas, byśmy byli zaskakiwani, ale z drugiej strony to sami psują ten efekt.
XY - miło, że dali nam mega ewolucje dla starterów, ale to już powinno być niespodzianką.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus, Ari, AliVix
9.11.2017, 23:22
Tak, też nie lubię jak za dużo pokazują, ale staram się ich też zrozumieć. Z tego co pamiętam, rezygnacja z sal nie spotkała się z uznaniem - sama byłam do tego sceptycznie nastawiona. Nic dziwnego, że przy tak ogromnej zmianie chcieli pokazać też inne, tajemnicze aspekty gry.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: AliVix
11.11.2017, 22:43
A mi się podoba, że nie ma sal znudziły mi się Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Victoriatus, AliVix, Axel
12.11.2017, 18:01
Sale wymagają "naprawy", żeby nie były kolejnymi walkami z randomowymi trenerami, tyle tylko, że trochę silniejszymi. Wystarczy dodać jakieś niestandardowe zasady jak np permanentna pogoda, ograniczenie w ilości możliwych do użycia pokemonów, brak możliwości zmian itp.

Pikaj się tym, tak jak pika to mnie.
Odpisz
12.11.2017, 18:09
Ja bym chciał, by sale nie były blokadą fabularną. A jedynie blokadą end game'a.
Tj. Aby cała fabuła szła swoją ścieżką. A liderzy zamiast na zasadzie "mam 2 pokemony 20lvl bo tak" dobierali team zależnie od ilości odznak które zdobyliśmy (pokemon origins to ładnie pokazało) jednak nie byli wymagani do pokonania aby pchnąć fabułę do przodu. Co pozwalałoby na zmianę kolejności ich pokonywania. Dopiero takie pokonanie sal odblokowuje ligę. Która sama w sobie jest już end gamem. Ale to się raczej nie stanie.

FC: 3797 9339 3656
*pikczer w produkcji*
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Satina, AliVix
13.11.2017, 13:54
Czyli po prostu dobieranie lv pokemonów w gymie pod lv twoich poksów? To ma sens ale zauważ że przy lidze tez by tak musiało być więc zerujemy trochę wyzwanie Wink a gra byłaby zbyt otwarta w tym momencie więc ciężko by było to pogodzić.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości