Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Zestaw Ultra Beasts do inwazji na region Alola - PTCG
7.11.2017, 22:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.11.2017 22:54 przez Daru.)
Zestaw Ultra Beasts do inwazji na region Alola - PTCG
Chciałbym tylko przypomnieć, że już od 3 listopada dostępne jest nowe rozszerzenie PTCG Sun/Moon - Crimson Invasion:

Decydująca walka o kontrolę nad regionem Alola jest na wyciągnięcie ręki, wraz z pojawieniem się na wyspach szkarłatnego Pokémona-GX. Czy Silvally-GX oraz inni sprzymierzeńcy Alola uratują honor, czy kontrolę przejmą Ultra Beasts Nihilego-GX, Buzzwole-GX, Kartana-GX, i Guzzlord-GX

W skład rozszerzenia Sun & Moon—Crimson Invasion wchodzą:
  • Ponad 110 kart – W tym 8 Pokémonów-GX oraz 3 karty full-art Supporter
  • Debiut Pokémona TCG Nihilego, Buzzwole, Kartana, Guzzlord, Type: Po raz pierwszy pojawią się Null, i Silvally, a także karty Supporter - Lusamine i Gladion
  • Więcej Pokémonów Alolan - Prezentują się Alolan Exeggutor i Alolan Marowak
  • Dwie talie tematyczne - 60-kartowe talie typu preconstructed (PCD), Destruction Fang i Clanging Thunder, pozwalają graczom na natychmiastowe włączenie się akcji
  • Zestawy Booster - Każda talia zawiera 10 kart wybranych z rozszerzenia plus podstawową kartę Energii
[Obrazek: HyEqUe8.jpg]

[Obrazek: lx1tHCg.png]
[Obrazek: c6nKT4v.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Daru, AliVix
8.11.2017, 9:21
RE: Zestaw Ultra Beasts do inwazji na region Alola - PTCG
A już myślałam że to shining legends Wink. Ale tak to spoko informacja Smile
Jeszcze tylko pytanie:
Karty kosztują normalnie, czyli 17/18 złotych? A w jakich sklepach jest to sprzedawane, w Tesco, jak zawsze?

Gram w pokemon moon. Przeszłam całą grę w 3/4 dni. Uzupełniłam cały pokedex, i jestem w czasie poszukiwań shiny eevee. Jednym słowem jestem z siebie zadowolona.

Zapraszam do oglądania sygnatury:
Smile |
Wink |
Shy |/

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/news...80/878.gif

FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz
8.11.2017, 11:45
(8.11.2017 9:21)AliVix napisał(a):  A już myślałam że to shining legends Wink. Ale tak to spoko informacja Smile
Jeszcze tylko pytanie:
Karty kosztują normalnie, czyli 17/18 złotych? A w jakich sklepach jest to sprzedawane, w Tesco, jak zawsze?

Tesco oraz isa, są też w Empiku z tego co wiem.
Odpisz
8.11.2017, 21:14
(8.11.2017 11:45)Satina napisał(a):  
(8.11.2017 9:21)AliVix napisał(a):  A już myślałam że to shining legends Wink. Ale tak to spoko informacja Smile
Jeszcze tylko pytanie:

Tesco oraz isa, są też w Empiku z tego co wiem.

ok. dzieki Wink

Gram w pokemon moon. Przeszłam całą grę w 3/4 dni. Uzupełniłam cały pokedex, i jestem w czasie poszukiwań shiny eevee. Jednym słowem jestem z siebie zadowolona.

Zapraszam do oglądania sygnatury:
Smile |
Wink |
Shy |/

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/news...80/878.gif

FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz
10.11.2017, 1:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2017 2:35 przez Kropka.)
Można też dostać za 15. Ja najbardziej liczę, że trafię Silvally'ego ;) spoko ten motyw z toolami umożliwiającymi zmianę typu -> bicie po weaknessie :D jak mi się nie poszczęści, to będę czekać na Shiny Silvally-gx boxa ;d
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości