Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

SM050-SM053 - tytuły i opisy
7.11.2017, 17:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.11.2017 17:30 przez Daru.)
SM050-SM053 - tytuły i opisy
Poznaliśmy dzisiaj japońskie tytuły trzech kolejnych odcinków serii anime Pokémon: Sun i Moon (mogą one ulec zmianie), a także dostaliśmy nowe opisy czterech odcinków! Ich polskie tłumaczenie możecie przeczytać poniżej.

Uwaga - spoilery! Czytasz na własną odpowiedzialność!!!

SM #050 Faba kontratakuje! Porwany Nebby!!
Premiera: 16 listopada 2017
Lillie odzyskała wspomnienia i miło spędza czas. Niestety Faba, szef oddziału Fundacji Aether, nie jest zbytnio zadowolony - ze względu na swoje porażki znalazł się w niepewnej sytuacji. W związku z tym planuje uprowadzić Nebby'ego, który ma mu posłużyć do poprawienia pozycji w fundacji - chce wykorzystać jego moc do przywołania Ultra Bestii.

SM #051 ZLillie'iuj z siebie wszystko! Ucieczka pełna determinacji!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 23 listopada 2017
Ash martwi się, bo Nebby nie poruszył się od czasu incydentu w Raju Aether. Gdy dowiaduje się, że Lillie uciekła z domu razem z Gladionem, postanawia porozmawiać o tym z miejscowym kahuną, Halą.

SM #052 Ołtarz Słońca! Pojawia się Solgaleo!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 30 listopada 2017
Ash przybywa na Wyspę Poni, aby spotkać się z legendarnym Pokémonem Solgaleo. Niestety Solgaleo się nie pojawia; zamiast tego zebrały się tam Pokémony zwane bóstwami opiekuńczymi regionu Alola. Co więcej, zaskoczony Ash może na własne oczy zobaczyć, jak Tapu Koko i inne Pokémony podejmują pewne działanie.

SM #053 Pospieszmy się! Operacja: Uratujmy Lusamine!! (tytuł może się zmienić)
Premiera: 7 grudnia 2017
Ash i jego towarzysze przeszli przez Ultra Tunel Czasoprzestrzenny (Ultra Wormhole) dzięki mocom Solgaleo. Miejsce, do którego trafiają, to świat, który zamieszkują Ultra Bestie. Próbują uratować Lusamine, ale Pokémon, nad którym kontrolę przejęły Ultra Bestie, staje im na drodze.

Najważniejsze projekty: Pokemon Valhalla, Dubbingpedia, Dubbing. Portfolio wkrótce!
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Satina
7.11.2017, 17:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.11.2017 17:40 przez AliVix.)
RE: SM050-SM053 - tytuły i opisy
uuu... sie doczekac nie moge
za wszystkie bledy ortograficzne przepraszam, ale pisze z konsoli
PS o, a myslalam ze dzieki mocom lunali sie teleportuja do swiata UB. szkoda, ale lew tez fajny ( solgaleo nie chcialam urazic Tongue )

Gram w pokemon moon. Przeszłam całą grę w 3/4 dni. Uzupełniłam cały pokedex, i jestem w czasie poszukiwań shiny eevee. Jednym słowem jestem z siebie zadowolona.

Zapraszam do oglądania sygnatury:
Smile |
Wink |
Shy |/

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/news...80/878.gif

FC 3DS: 1435-9232-1824
Pozdrawiam!!!
Odpisz
7.11.2017, 18:39
50 odcinek, a jesteśmy już w 4/5 fabuły. Ale ten czas leci...
Albo raczej: "Ale namieszają w tych "Ultra""

FC: 3797 9339 3656
*pikczer w produkcji*
Odpisz
7.11.2017, 19:33
(7.11.2017 18:39)Victoriatus napisał(a):  50 odcinek, a jesteśmy już w 4/5 fabuły. Ale ten czas leci...
Albo raczej: "Ale namieszają w tych "Ultra""

Jeżeli się pośpieszą, to jest szansa, że dostaniemy dodatkowy sezon, coś jak battle frontier, gdzie mogliby wrócić do starszych Pokemonów Asha. Ciekawe tylko, co nasz główny bohater by wtedy robił. Może zacznie triale.
Odpisz
7.11.2017, 20:18
Nie pojmuję skąd ten nagły pośpiech, przez 40 odcinków nic się nie działo, aż tu nagle taki galop o_O A co z Ula'Ula? Ej no, ja chcę Nanu i Acerolę, a ci nam już serwują podróż w inne wymiary? Co to się porobiło... do tego jeszcze dwa newsy na PV w ciągu jednego dnia, a przecież święto dopiero w sobotę :O
Odpisz
12.11.2017, 17:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2017 17:25 przez Szechem.)
(7.11.2017 20:18)Ari napisał(a):  Nie pojmuję skąd ten nagły pośpiech, przez 40 odcinków nic się nie działo, aż tu nagle taki galop o_O

Mam dziwne wrażenie, że zrobią to samo co z B&W: Spróbują pomieszać wątki z gier 7 geny tak jak zrobili to w 5. Oby nie było tych samych błędów. Ale jak napisał Pokemonek: przyspieszenie przed US/UM daje nadzieję, że zobaczymy Battle Tree w przyszłym roku na tej samej zasadzie co Battle Frontier.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości