Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Co wybrać
1.11.2017, 19:43,
Co wybrać
Witam mam pytanie do osób które znaja sun i moon oraz xy. Więc którą wersje wybrać na początek. Tak naprawdę myślałem nad sun i moon ,ponieważ xy już znam i chce się bardziez zapoznać z alola więc was sie pytam co na początek. Z góry dziękuje za rady.
Odpisz
1.11.2017, 19:52,
RE: Co wybrać
XY, Bo jeśli wybierzesz SM to ilość drobnych ułatwień, które tam wprowadzili jak przejdziesz z niego do XY to poczujesz pewien niedosyt, ja zawsze mam takie uczucie przy ORAS jak wracam bo jedna durna rzecz, że dziadek nie da Ci jajka póki nimasz wolnego miejsca w party, gdzie w SM jest odrazu takie jajo do boxa wysyłane już dla mnie robi wielką różnicę, albo konieczność trzymania HM Slave'a

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz
1.11.2017, 20:59,
Ja tak szczerze wybrałam moon, bo x, y znam i planuje zakupić, ale najpierw ultra moon. Uwielbiam lunale, a ona ma przewagę typową na solgaleo, ale lew też fajny. Polecam najpierw sun albo moon, ale którą wersje wybierzesz to, już twój wybór, ja wybrałam moon bo uwielbiam lunale, ze względu na typ duch, i lycanrock midnaight forme bo do mnie pasuje, on nikogo nie słucha, ja nikogo nie słucham, i jesteśmy kwita. Potem polecam kupić albo ultra sun, albo ultra moon, ale o tych grach później ( najlepiej kupić pre-order, jeśli dobrze napisałam ). Jeśli lubisz vulpixy to polecam ci sun bo tam go można znaleźć, a w moon do znalezienia jest sandresh, jeśli dobrze napisałam.

FC 3DS: 1435-9232-1824
Odpisz
2.11.2017, 19:46,
x/y na początek, wprowadzenie do mega evo plus to poprzednia gena więc lepiej trzymać się chronologii.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości