Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

For Maddox
27.10.2017, 21:43
For Maddox
Drogi Maddoxiu
Niestety nie miałam zbyt wiele czasu więc nie jest ukończony ale mi się podoba jutro nie mam czasu bo pracuję więc wrzucam dziś :3 Mam nadzieję, że ci się podoba ^^ Zachęcam też innych do komentowania Big Grin

Załączone pliki Miniatury

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Conquest, Maddox, Makion, Hawkins006, pokemonek123, Veill, AliVix
27.10.2017, 21:51
RE: For Maddox
No nie ukrywam że pierwsze moje wrażenie to absolutny szok O_O Niekoniecznie tego się spodziewałem mówiąc szczerze, ale chyba wiem jak z tego wybrnąć.

Po pierwsze - Wiesz o tym że jego ogon sam odchodzi i nie trzeba go ucinać? Tongue

No bardzo mocne i niezwykle humorystyczne. Niezła robota, nie powiem.

I doceniam! Na maksa. Tak...

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
27.10.2017, 21:54
(27.10.2017 21:51)Maddox napisał(a):  No nie ukrywam że pierwsze moje wrażenie to absolutny szok O_O Niekoniecznie tego się spodziewałem mówiąc szczerze, ale chyba wiem jak z tego wybrnąć.

Po pierwsze - Wiesz o tym że jego ogon sam odchodzi i nie trzeba go ucinać? Tongue

Ogon może i sam odpadł ale został wykastrowany z swoich kulek oraz została mu odgryziona ręka xD To właśnie robi Mimikyu z Mega Shiny Sceptillem (z zwykłym też xD)
Odpisz
27.10.2017, 22:10
(27.10.2017 21:54)Satina napisał(a):  
(27.10.2017 21:51)Maddox napisał(a):  No nie ukrywam że pierwsze moje wrażenie to absolutny szok O_O Niekoniecznie tego się spodziewałem mówiąc szczerze, ale chyba wiem jak z tego wybrnąć.

Ogon może i sam odpadł ale został wykastrowany z swoich kulek oraz została mu odgryziona ręka xD To właśnie robi Mimikyu z Mega Shiny Sceptillem (z zwykłym też xD)

Coś komuś obiecałem Smile To dla ciebie co teraz zrobię! I TYLKO ze względu na ciebie!

Wiele jest racji w tym co napisałaś, faktycznie Mimiksiów Sceptile'e (chyba tak się pisze) wyjątkowo nie lubią Tongue

Jest to tak więc wyjątkowo trafna obserwacja. Fajna rzecz ogólnie, na pewno będę wielokrotnie do tego eleganckiego artu powracać, zwłaszcza iż mam tu bardzo blisko bo kiedyś ciągle zaglądałem do działu "Fan" gdy jeszcze pisałem swój fick.

Tak więc dzięki wielkie za ten prezencik, obiecująco się urodzinki zapowiadają \^o^/

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Satina

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości