Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Jak daleko jesteście w anime?
24.10.2017, 12:55
Star Jak daleko jesteście w anime?
Na której serii jesteście? Przy jakim wydarzeniu? (jeśli jesteście gdzieśw środku) Widzieliście wszystkie odcinki czy tylko niektóre?

Ja nie widziałam wszystkich odcinków, więc niedawno zaczęłam ponownie oglądać pokemony od początku. Aktualnie zbliżam się do końca serii Advanced.
Mam nadzieję, że szybko uda mi się dotrzeć do Aloli, gdyż wydaje mi się ona najlepszym regionem.
Odpisz
24.10.2017, 19:11
RE: Jak daleko jesteście w anime?
Całkowicie olałem Sinnoh i Unovę. No dobra, sinnoh odpuściłem po 13 odcinkach, bo było zbyt słabe.
Za dzieciaka oglądałem tylko pierwszą i drugą generację. Jakoś tak w liceum powtórzyłem je sobie i w końcu odpaliłem Advanced Generation. Z nudów. Ale dzięki temu na nowo wkręciłem się w pokemony i przyswoiłem nowsze generacje. Szło powoli, bo mimo olania 2 gen nadgoniłem anime dopiero w połowie XY&Z, ale było warto. Zdążyłem na Ligę Tongue

Odpisz
25.10.2017, 13:22
Kiedyś na bieżąco oglądałem wszystkie sezony wydawane po polsku do Wymiaru Walki. Niedawno obejrzałem całą serię XYZ. Piąta generacja była mi zupełnie obca, nie znałem nawet towarzyszy Asha, samych Poków też nie kojarzyłem, więc od paru tygodni oglądam serię Black & White. Aktualnie jestem po 8. odcinku Ścieżek Przeznaczenia (tym z nieśmiałym Deino w centrum opieki).
Potem chcę dokończyć sezony czwartej generacji, a potem, jeśli Sun & Moon nie zostanie jeszcze zdubbingowane, wezmę się za anglojęzyczne wersje sezonów z regionu Hoenn.
Sun & Moon korci mnie bardzo; angielski umiem, więc nie byłoby problemu oglądać, ale, wiadomo, po polsku to zawsze inny efekt, hah.
Odpisz
25.10.2017, 13:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.10.2017 23:01 przez Twister.)
Z angielskim Dubbingiem wszystkie Anime brzmią jak [ciach], Ja osobiście nie oglądam, wyrosłem z Poksów jako anime, każdy odcinek bazuje na takim samym schemacie a główny bohater to lamusTongue

Wulgaryzm został ciachnięty. Może wydaje się, że to łagodne słowo, ale zgodnie ze słownikiem języka polskiego uznawane za wulgarne. Nie polecam stosować na przyszłość, bo można dostać ostrzeżenie Smile
~Twister
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher
26.08.2018, 16:45
Obecnie kończę DP(Liga) i zabieram się za BW(warto)?
Odpisz
26.08.2018, 18:26
Każdy chociaż raz powinien obejrzeć całe BW, by móc wyrobić sobie własną opinię.

Ja osobiście oglądałem niemal wszystkie epizody z całego anime co najmniej 3 (niektóre sezony nawet więcej) razy. BW też staram się nie pomijać.
Odpisz
26.08.2018, 19:29
(26.08.2018 16:45)faf napisał(a):  Obecnie kończę DP(Liga) i zabieram się za BW(warto)?

Nie znam się, ale słyszałem, że generalnie BW to słabsza generacja w anime (a XY to już w ogóle bije BW na głowę), szczególnie, że pewne wątki w środku sezonu zostały ucięte przez katastrofę w Fukushimie.

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
26.08.2018, 20:42
Mój cel obejrzenia wszystkich odcinków został osiągnięty i aktualnie jestem w 7 generacji anime
Odpisz
6.09.2018, 17:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.09.2018 0:02 przez faf.)
W miarę oglądania tej serii, targają mną mieszane uczucia. Z jednej strony cieszy mnie fakt, że zespół R w końcu nie bije rekordów "błysnięć" i zaczyna odrywać jakąś wazniejszą rolę w szeregach własnej organizacji, ale z drugiej strony jest parę irytujacych kwestii, obok których nie da się przejść obojętnie. Po pierwsze, nowe pokemony. Czy tylko mi się wydaje, że to najgorsza generacja w anime? Stworki są zrobione na odwal się, a o starterach(poza Oshawottem) szkoda pisać.Po drugie, robienie z Asha nowicjusza, który zachowuje się tak, jakby pierwszy raz wyruszył w podróż jest nie do zaakceptowania. Na domiar złego, świeżo upieczony trener Trip pokazuje mu miejsce w szeregu. Po trzecie, towarzysze. Cilana jeszcze da się przetrawić, ale Iris strasznie denerwuje. Tak nijakiej postaci jeszcze nie widziałem w Pokemonach.
Daleko tej serii do Dp, ale jako fan dotrwam do końca.

Edit: obejrzałem dzisiaj parę odcinków i muszę przyznać, że chyba zaczynam się przekonywać do tej serii.
Odpisz
6.09.2018, 18:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.09.2018 18:18 przez pokemonek123.)
Do Pokemonów zachęciło mnie Advanced i dlatego czuje do niej sentyment Wink
Potem wpadłem na pomysł, żeby oglądać sezony losowo bo na pierwsze na co trafiłem była walka Cyndaquila, który mnie skusił swoim nietypowym płomieniem. Jak obejrzałem wszystko do Wymiaru Walki czekając na Galaktyczne Bitwy (*.*) przekonałem się trzech sezonów Adavanced, który były niestety po angielsku a potem i do Sinnoh League Victors po japonsku. BW to był już za duży spadek (porzucono wszystkie rozwinięte osobowości, a szczególnie Paula). Dalej już tylko monitoruję serie i to mi wystarcza.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości