Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

pokemon go - czarny ekran?
16.10.2017, 14:38
pokemon go - czarny ekran?
Witam

Mam dość nietypowy problem w pokemon go...

Instaluje apke, wszystko poprawnie działa, ale wystarczy ze wyłączę na jakiś czas., po czym włączam na nowo i jedynie co widzę to "czarny ekran"

ściąganie poprzednich wersji nic nie pomogło, jedynie reinstalacja pomaga ale tylko na jakiś czas...

telefon - Xiaomi Redmi 4X.

spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? wie ktoś jak to rozwiązać?
Odpisz
17.10.2017, 1:32
RE: pokemon go - czarny ekran?
Sprawdź czy masz pozamykane stare procesy w telefonie. Po używaniu pokemon go, przeglądarki lub innej dużej aplikacji, warto zamknąć w ustawieniach procesy z nimi związane i wyczyścić ram.
W drugiej kolejności sprawdź zachowanie apki po wyłączeniu opcji oszczędzania energii w ustawieniach pokemon go. Najczęstszym powodem ciemnego ekranu jest brak wykrycia ruchu żyrokompasu wbudowanego w telefon. Tryb oszczędzania energii ściemnia ekran gdy telefon jest odwrócony do góry nogami i niekiedy nawet bycie w pozycji poziomej umie ściemnić ekran. Aplikacja powinna działać normalnie gdy telefon stoi w pionie.
Sprawdź też działanie żyrokompasu. Najprościej to zrobisz odpalając mapy google lub inny gps i przejdź/przejedź się trochę sprawdzając czy działa. Jeśli gps nie będzie w 100% wykryć pozycji, albo będziesz się przemieszczał po mapie mimo iż stoisz w miejscu, to znaczy, że żyrokompas jest padnięty, a bez niego Pokemon Go nie działa stabilnie.
Więcej mi teraz nie przychodzi na myśl. Opisz zachowanie telefonu jeśli nic nie pomoże.
Odpisz
17.10.2017, 12:45
Ja tak raz kiedyś miałem jak grałem, wyłączyłem włączyłem telefon oraz sprawdziłem aktualke i hulało cacy Wink
Odpisz
6.01.2018, 0:35
Jeżeli problem dalej aktualny, to pogrzeb w ustawieniach MIUI odnośnie oszczędzania baterii. Pod tym względem telefony Xiaomi są posysaomi :/

Odpisz
5.04.2018, 23:00
Generalnie na reddit było sporo osób zgłaszających podobny bug z apką Pokemon Go. Na tę chwilę brak rozwiązania, chociaż niektórzy proponowali tak jak JasiekOfDoom pogrzebać z ustawieniami oszczędzania baterii.
Odpisz
22.05.2018, 10:48
Witam,

Mam problem z pokemon GO na IOS gdy włączam grę pojawia się ekran startowy i się wyłącza. Co to może być za problem ??

Odpisz
24.05.2018, 19:52
Za mało danych:
- jaki dokładnie iPhone?
- jaka wersja iOS?
- czy masz jailbreak/jakieś aplikacje za które uczciwy gracz by ci obił twarz dla zasady?
- w świetle tego co Apple odwala istotne jest też to jak długo masz ten telefon.

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości