Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Chciałbym stworzyć nową grę
14.10.2017, 11:09
Chciałbym stworzyć nową grę
Witam jak w temacie. Mam ochotę stworzyć nową grę pod pokemon gold albo ruby. Z nowymi miejscami i pokemonami z łącznie 3 gen.

Moje pytanie brzmi następująco. Zna ktoś może nazwy programów dzięki którym można byłoby pobawić się w tworzeniu takiej gry? Albo skąd je pobrać?

Za wszelką pomoc dziękuję
14.10.2017, 11:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.10.2017 12:09 przez kowalt.)
RE: Chciałbym stworzyć nową grę
Dzień dobry tej pięknej soboty, aczkolwiek ciut chłodnej nie mniej mamy pierwszy dzień wolny od dawna(Boże drogi te poniedziałki są za często).

Stworzenie nowej gry. Idea zacna i niech pierwszy rzuci cartridgem kto nigdy nie chciał tego zrobić. Wielu z nas polega w trakcie pracy z różnych powodów. A to niewystarczające umiejętności władania językiem obcym(koniecznym przy obsłudze programów bądź ogarnianiu tutoriali) a to niewystarczające umiejętności i brak cierpliwości jeśli chodzi o programowanie. Niektórzy jak ja są po prostu leniwi i na chceniu to się kończy.

Ty masz inny problem. Spróbuj użyć googla który niewątpliwie zna odpowiedzi na większość pytań zadanych przez ludzkość.
Dla ułatwienia dodam że warto byłoby użyć fraz pochodzących z krajów obcych: pokemon, ruby, gold. gba, romhacking, tools.
Także jeśli chcesz hackować gry to wpierw zapoznaj się z góglowaniem. Potem cały świat stoi przed Tobą otworem.

Za brak pomocy przepraszam

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
14.10.2017, 12:04
(14.10.2017 11:51)kowalt napisał(a):  Dzień dobry tej pięknej soboty, aczkolwiek ciut chłodnej aczkolwiek mamy pierwszy dzień wolny od dawna(Boże drogi te poniedziałki są za często).

Stworzenie nowej gry. Idea zacna i niech pierwszy rzuci cartridgem kto nigdy nie chciał tego zrobić. Wielu z nas polega w trakcie pracy z różnych powodów. A to niewystarczające umiejętności władania językiem obcym(koniecznym przy obsłudze programów bądź ogarnianiu tutoriali) a to niewystarczające umiejętności i brak cierpliwości jeśli chodzi o programowanie. Niektórzy jak ja są po prostu leniwi i na chceniu to się kończy.

Ty masz inny problem. Spróbuj użyć googla który niewątpliwie zna odpowiedzi na większość pytań zadanych przez ludzkość.
Dla ułatwienia dodam że warto byłoby użyć fraz pochodzących z krajów obcych: pokemon, ruby, gold. gba, romhacking, tools.
Także jeśli chcesz hackować gry to wpierw zapoznaj się z góglowaniem. Potem cały świat stoi przed Tobą otworem.

Za brak pomocy przepraszam

Plus złamanie regulaminu postem Wink to tak ode mnie
14.10.2017, 12:11
Regulamin zabrania również:
"wyrażania dezaprobaty z powodu złamania regulaminu" / II.9
stąd pozwoliłem sobie już nie męczyć Pana Wschowianina takim czymś xD

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
14.10.2017, 12:13
(14.10.2017 12:11)kowalt napisał(a):  Regulamin zabrania również:
"wyrażania dezaprobaty z powodu złamania regulaminu" / II.9
stąd pozwoliłem sobie już nie męczyć Pana Wschowianina takim czymś xD

Nie wyraziłem dezaprobaty, tylko wskazałem na jego złamanie, staram się jak ognia unikać złamania tego punktu Wink
14.10.2017, 13:20
Wymyślcie jakieś słowo zastępcze, fajnie by się czytało np "zdjęcie majtek":P

"Witam jak w temacie. Mam ochotę zdjąć majtki pod pokemon gold albo ruby. z nowa gumką i wzorem w kwiatki łącznie 3 gen. "

Pięknie i zabawnie!
14.10.2017, 17:44
Z wiadomych względów wątek zostaje zamknięty i zarchiwizowany. Pozdrawiam Smile

Fan Anime Pokemon od 2000 roku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości