Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Członkowie forum o sobie
5.10.2017, 5:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.10.2017 0:31 przez vulpi.)
Członkowie forum o sobie
Nazywam się Xukaka i mam 37 lat mieszka w Mazowieckim. Jestem freelancerem,
tworząc darmowe gry takie jak: [ciach!] chociaż nie ćwiczę siatkówki, ale lubię ten sport.
Czasami zdarza mi się grać ze znajomymi. Mam nadzieję, że forum będzie pomyślne.
Witam przyszłych użytkowników, administratorów i administratorów.

Odpisz
5.10.2017, 15:48
RE: Członkowie forum o sobie
Alola :3
Ja jestem Lady Secia i mam 19 lat i też mieszkam w Mazowieckim a konkretniej w Warszawie Tongue
Oprócz tym, że interesuję się pokemonami to piszę rysuję i ogólnie robię wszystko na co pozwalą mi fundusze xD
Ale UWIELBIAM GRAĆ hehe *Kto nie lubi.* Więc miło mi cię poznać i zapraszam do tematu z multiwalkami i batle royal
Odpisz
8.10.2017, 14:25
Hej, ja jestem Shean 26 z Warszawy, kolekcjonuje stare gry jak np. na Pegasusa oraz poksy w wydaniach kolekcjonerskich Wink Praca z winami.
Odpisz
8.10.2017, 14:52
Vic/Jagoslaw/Jaga/Babunia/Babcia Jaga here
22.5 Jahre alt, Warszawiak z urodzenia, z licencją na programowanie.
Generalnie nie lubię sportów, ale pływaniem nie pogardzę. Byle nie w oceanie, bo zimno i słono, a żem strasznie ciepłolubny.
Lubię kodzić (niewielkie projekty), grywać w rpgi i słuchać muzyki. A jak nie, to siedzieć na yt i ogarniać nauczanie maszynowe...

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
8.10.2017, 18:38
O mnie na pewno możecie poznać 3 fakty:

Lubię Mangę Pokemon
Lubię rysowanie
A w szczególności lubię Nidorany

Ps. Jestem stara.

Odpisz
23.10.2017, 0:58
Pokemony oglądałam jako dziecko, teraz jako dorosła gram sobie czasami i nie wstydzę się tego Smile
Odpisz
23.10.2017, 10:05
(23.10.2017 0:58)Zwabe napisał(a):  Pokemony oglądałam jako dziecko, teraz jako dorosła gram sobie czasami i nie wstydzę się tego Smile

Większość aktywnych forumowiczów jest między 20-30 lat więc powinnaś się czuć jak w domu Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości