Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

PV + PTCG
27.09.2017, 17:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2017 22:23 przez vulpi.)
PV + PTCG
Dzisiaj (środa) o godzinie 19:00 zapraszam na krótki stream, w którym przekażę Wam informację jaką współpracę udało się nawiązać z dystrybutorem kart Pokemon TCG! Stream odbędzie się na moim kanale, który staje się tymczasowo również kanałem live Pokemon Valhalli - czyli Twitch: vulpister. Zapraszam serdecznie! Czeka Was kilka konkursów i niespodzianek!

[Obrazek: eSziom5.png]

Osoby które nie widziały live, mogą obejrzeć jego powtórkę na filmie poniżej:

[Obrazek: lx1tHCg.png]
[Obrazek: c6nKT4v.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Twister, Maddox, Seth
27.09.2017, 21:16
RE: PV + PTCG
Podziwiam cię za to jak bardzo angażujesz się w rozwój PTCG, dla mnie to również bardzo ważna sprawa. Oby tak dalej ziom.

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: vulpi
27.09.2017, 21:41
Dzięki wielkie, już niedługo na PV pojawi się kilka artykułów i filmów związanych właśnie z karcianką w polsce Smile

Odpisz
27.09.2017, 23:45
(27.09.2017 21:41)vulpi napisał(a):  Dzięki wielkie, już niedługo na PV pojawi się kilka artykułów i filmów związanych właśnie z karcianką w polsce Smile

"Niedługo"
[Obrazek: 596.gif]

Także wybacz sceptycyzm, ale nie uwierzę póki, nie pojawi się to na forum. Jeśli pojawi się… welp to wtedy zwrócę honor.

[Obrazek: trainercard_shadic_by_shadicwarrior-damas71.png]
[Obrazek: 350x20-userbar.png]

"The servers are the seven Chaos...
Chaos is power, enriched by the heart...
The controller exists to unify the chaos!"
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vapek, Nilson, Conquest
28.09.2017, 0:01
Rozumiem Shadic twój sceptycyzm. Artykuły i filmy pojawią się po live, czyli pod koniec miesiąca października, więc pomimo tego, że trzeba będzie chwile poczekać to mogę zapewnić, że nowe rzeczy na pewno się pojawią, ponieważ nie Daru, tylko ja będę je wrzucał Smile

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Nid, Shadic, Maddox

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości