Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Bezsensowny wątek z regionem opartym na Polsce
12.09.2017, 22:49
Bezsensowny wątek z regionem opartym na Polsce
Cześć! Jak można się domyślić tworzę region oparty na Polsce. W ciągu tygodnia wstawię tu opis całego regionu i co on dodaje, a na ten moment dodaje kilka fakemonów! Na początek startery. Bez nazwy jeszcze, ale dawajcie pomysły!

Starter Trawiasty i jego ewolucja    

Starter ognisty i jego ewolucja    

starter wodny i jego ewolucja    

pokemon ptak    

pokemon typu normalnego    

I prosty szkic robaków o nowym typie, które na 70 % nie pojawią się jako pokemony
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu, Ari, gimlig, Elia, bartek2k2, Satina, kamil18pl
12.09.2017, 23:06
RE: Bezsensowny wątek z regionem opartym na Polsce
Typ ognisty na bazie borsuka jak najbardziej na miejscu, ale reszta monów mimo iż świetnie wygląda, to wg mnie nie pasuje zbytnio do naszego terenu, gdzie dobrze by było zastosować na bazę zwierzęta charakterystyczne dla naszego kraju lub chociaż regionu geograficznego. Np. wg mnie świetnym trawiastym starterem byłby Żubr (niby mamy buffalonta, ale tamten to raczej bizon), latającym normalem mógłby być Bocian, normalem naziemnym może być dzik, wodnym starterem bóbr, lub nutria które jednak jakoś musiałyby się wybić by nie być wtórne do linii bidoof/bibarel, mamy jeszcze dużo unikalnych dla naszego rejonu zwierząt na których można by się wzorować, np. na elektrycznego poka Ryś, czy flying/water żuraw, albo normal/ice i łoś za podstawę, do tego lisy, dzięcioły, bażanty, niedźwiedzie i wiele innych zwierząt byłoby świetną bazą projektów
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Shinobu
13.09.2017, 0:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2017 0:09 przez Revolt.)
Nie jestem zwolennikiem fakemonów, ale przyciągnął mnie motyw regionu opartego na Polsce.

W pierwszej kolejności muszę przyznać, że trawiasty starter jest świetny. Nie wiem czy na 100% pasuje do Polski, jednak sam design i wykonanie, coś pięknego Smile

Jednak co do regionu, zanim tu zajrzałem na myśl mi przyszedł bigos XD i pokemon typu walczącego wzorowany na narodowcu z cegłą w dłoni XD (motyw betonowych bloków już był więc czemu by nie cegłówka). Jednak nie chcąc urazić nikogo (w tym siebie) obawiam się że Polska jest zbyt mało charakterystycznym krajem/"regionem" aby udało się cały nowy region zaprojektować. Oczywiście mogę się mylić i jeżeli mnie wybijesz z błędu to chylę czoło, bo możliwe, że to po prostu moje, płytkomyślne spostrzeżenia Smile

Będę tu z ciekawością zaglądał.
Pozdrawiam!

EDIT Ognisty borsuk równie świetny, w ogóle bardzo mi się podobają propozycje pokemonów które pokazałeś Smile
Odpisz
13.09.2017, 15:43
Motyw polskiego regionu jest nie zbyt dfla mnie interesujący, ale prace są świetne! Ognisty starter to mistrzostwo! Reszta też ciekawa lecz myślę, że mało odpowiadają Polskiej faunie (i florze) Spodziewałem się trawiastego jako cebuli xD

[Obrazek: oXoScFx.png]
Friend Code 3626-2680-9960
Odpisz
13.09.2017, 17:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.09.2017 17:18 przez Marcello.)
Ogólnie moim marzeniem jest stworzyć własną grę na podstawie tego regionu. Dam jakieś informacje na temat starterów, dalej bezimiennych (Zarzucajcie pomysłami jak coś)

Trawiasty:

Pierwsza forma jest dość prosta, i wydaje się niezbyt silna. Jednak jest na odwrót. Trawiasty starter w tym regionie jest cud miód a jego speed jest super. Jednak jego najczęstszą naturą jest taka która obniża speed :C Od drugiej formy posiada typ fighting. Jednak nie nadaje się na ostatnie sale gdzie to przegrywa z typem latającym i ognistym. Ale z odpowiednim movesetem nawet tam sobie jakoś poradzi.

Wodny:

Chyba najlepszy z możliwych wyborów. Jako wather/ghost prawie wszystkie ataki z początku gry na niego chybią, więc jest często wybierany. Jednak nie jest moim ulubionym, bo za wodnymi starterami nie przepadam. Ma też nową abilitkę która pozwala mu w podwójnej walce rozdzielić się na 2 pokemony. Ale statystyki wtedy ma dużoo mniejsze. Humorki ma to jak kobieta w ciąży bo często robi udawane fochy i sobie znika.

Ognisty:

Pokemon łatweprzejściegry. Od początku ma 2 typy, czyli fire/electric. Jego uszy wytwarzają prąd. Więc jest super efektywny na wodnego startera gdy zdobędzie porządny atak. Jednak jest dla mnie taki meh. Często jest pokemonem Sebixów. Nie umiem o nim pisać, bo jest naprawdę nijaki.

Okej, kolejne fakemony! Tym razem robaczki

Na początek nowa ewolucja Eevve. Robacza

A tutaj coś co miało być ćmą

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: gimlig, Revolt
13.09.2017, 23:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.09.2017 0:14 przez Nid.)
te arty są CUDOWNE =O
Wybacz, że tak mało, ale moje posty zazwyczaj są skondensowane. Masz DA?

dobra, cofam co powiedziałam. Arty kradzione:

https://griffsnuff.deviantart.com/galler...0/Fakemons
rodzina ciem jest od innego artysty: https://megarezfan.deviantart.com/art/Mo...-491758880
a eeveelucja polskiego artysty, więc w tym przypadku nie jestem pewna

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vapek
14.09.2017, 15:24
(13.09.2017 23:54)Nid napisał(a):  te arty są CUDOWNE =O
Wybacz, że tak mało, ale moje posty zazwyczaj są skondensowane. Masz DA?

dobra, cofam co powiedziałam. Arty kradzione:

https://griffsnuff.deviantart.com/galler...0/Fakemons
rodzina ciem jest od innego artysty: https://megarezfan.deviantart.com/art/Mo...-491758880
a eeveelucja polskiego artysty, więc w tym przypadku nie jestem pewna

A wydawało się to takie realistyczne [*]

[Obrazek: oWV18WW.png]

[Obrazek: yZsqrgL.png]

[Obrazek: ZLjMV6p.png]

3DS FC: 2123 - 0276 - 4015
Friend Safari:
Pokemon X: Ponyta and Braixen
Pokemon Omega: Ponyta and larvesta
Odpisz
14.09.2017, 16:49
Fraud Exposed, dlatego mimo iż zadeklarowano region wzorowany na Polsce to mony nie mają nawiązań do naszej fauny i flory
Odpisz
14.09.2017, 17:44
Oj nie ładnie tak nie podawać autora, a tak chwaliłem... Wstydź się

[Obrazek: oXoScFx.png]
Friend Code 3626-2680-9960
Odpisz
14.09.2017, 19:25
Jak już to region Polski zostałby osadzony podczas wojny Sad
Odpisz
17.09.2017, 13:08
Pamietacie Hgold I Ssilver ? Fajnie byłoby gdyby dali kanto i obecny region Smile

5429 9042 6900 FS Angel FAjt FAjt xd
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości