Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Ankieta: Który typ Monotype battle chcielibyście zobaczyć
Zaproponowany przez Satinę
Zaproponowany przez Warena
Żaden/Żaden z powyższych
[Wyniki ankiety]

Multibattle
Dzisiaj, 23:22
RE: Multibattle
No i fajen, dzięki za dzisiaj, tak mnie liga pochłonęła że już zapomniałem jak się z wami walczy Tongue

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz
Dzisiaj, 23:22
(Dzisiaj 23:11)RovaPears napisał(a):  
(Dzisiaj 23:07)Dagroth napisał(a):  
(Dzisiaj 22:59)RovaPears napisał(a):  Jezu daggy przestań forfeitować kiedy do końca gry zostało dosłownie wykonanie jednego ruchu, to serio wnerwia XD

Więcej niż jednego, miałem jeszcze Primarinę czy coś, nie żeby to dużo zmieniło.

A poza tym jestem sfrustrowany ciągłym dostawaniem po dupie, jako że w dużej mierze stoi za tym Twój Metagross, jesteś ostatnią osobą, która powinna się skarżyć. Tongue

No good ol windows XP dzisiaj ora, no ale pls ograniczaj to poddawanie meczów bo mnie to triggeruje, i chyba nie tylko mnie :v

Tu się muszę zgodzić z Rovą, to pozbawia gracza radości ze zwycięstwa, bo wygrał nie pokonując przeciwnika, a dlatego że ten się poddał, co innego jakby miało was czekać jeszcze 40 kolejek, bo jeden z drugim walczą, jak ja to czasem robię "To the Struggle" Smile

Pamiętam jak poddałeś mecz jak wykosiłęm Linenoonem 5:0, no właśnie 5:0 po poddałeś mecz, przez co nie mam jak się koleżance pochwalić, co może zrobić taki niepozorny pok

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: RovaPears
Dzisiaj, 23:25
(Dzisiaj 23:22)Waren78657 napisał(a):  
(Dzisiaj 23:11)RovaPears napisał(a):  
(Dzisiaj 23:07)Dagroth napisał(a):  
(Dzisiaj 22:59)RovaPears napisał(a):  Jezu daggy przestań forfeitować kiedy do końca gry zostało dosłownie wykonanie jednego ruchu, to serio wnerwia XD

Więcej niż jednego, miałem jeszcze Primarinę czy coś, nie żeby to dużo zmieniło.

A poza tym jestem sfrustrowany ciągłym dostawaniem po dupie, jako że w dużej mierze stoi za tym Twój Metagross, jesteś ostatnią osobą, która powinna się skarżyć. Tongue

No good ol windows XP dzisiaj ora, no ale pls ograniczaj to poddawanie meczów bo mnie to triggeruje, i chyba nie tylko mnie :v

Tu się muszę zgodzić z Rovą, to pozbawia gracza radości ze zwycięstwa, bo wygrał nie pokonując przeciwnika, a dlatego że ten się poddał, co innego jakby miało was czekać jeszcze 40 kolejek, bo jeden z drugim walczą, jak ja to czasem robię "To the Struggle" Smile

Pamiętam jak poddałeś mecz jak wykosiłęm Linenoonem 5:0, no właśnie 5:0 po poddałeś mecz, przez co nie mam jak się koleżance pochwalić, co może zrobić taki niepozorny pok

W życiu poddałem mecz tylko raz, kiedy został mi tylko vaporeon vs twój porygon2 z water absorbem, nie miałem co mu zrobić a zabijałbyś mi mojego mona chyba z pół godziny, wtedy poddawanie ma sens, ale nie kiedy zostaje ci scizor na czerwonym hp i pok który wiesz że padnie na raz Tongue

Odpisz
Dzisiaj, 23:26
No dobra, ale z drugiej strony, dla mnie takie obrywanie jest frustrujące, a tu oczekujecie, że będę to znosił dla Waszej satysfakcji. Każdy kij ma dwa końce, czy coś. Tongue

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
Dzisiaj, 23:30
(Dzisiaj 23:26)Dagroth napisał(a):  No dobra, ale z drugiej strony, dla mnie takie obrywanie jest frustrujące, a tu oczekujecie, że będę to znosił dla Waszej satysfakcji. Każdy kij ma dwa końce, czy coś. Tongue

Tak czy siak przegrałeś walkę, co ci szkodzi poprowadzić ją do końca Tongue

Odpisz
Dzisiaj, 23:32
Szkodzi mojemu samopoczuciu i zdrowiu psychicznemu (temu co z niego zostało), potem przeczytacie o mnie w gazetach, jak rozbiłem komuś 3DSa na głowie, bo mnie ciągle pokonywał w Pokemony. Tongue

(jego 3DSa oczywiście, swojego przecież bym oszczędził Tongue )

Odpisz
Dzisiaj, 23:35 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 23:35 przez RovaPears.)
(Dzisiaj 23:32)Dagroth napisał(a):  Szkodzi mojemu samopoczuciu i zdrowiu psychicznemu (temu co z niego zostało), potem przeczytacie o mnie w gazetach, jak rozbiłem komuś 3DSa na głowie, bo mnie ciągle pokonywał w Pokemony. Tongue

(jego 3DSa oczywiście, swojego przecież bym oszczędził Tongue )

Kurde, jakbym jeszcze nie miał wystarczająco dużo powodów do niespania po nocach ://// ten metagross to dla żartów był tylko

Odpisz
Dzisiaj, 23:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 23:38 przez Dagroth.)
No to niezły żart, który roznosi inne poki po ścianach na prawo i lewo.

A spać możesz spokojnie, tak serio to nie mam w zwyczaju rozbijać nikomu konsol (ani innych przedmiotów) na głowie. Tongue

Ale cenię sobie pozostałości swojego zdrowia psychicznego i takie tam, więc nie mogę obiecać braku forfeitów wynikających z frustracji, sorry.

Dobra, Fire Emblem time (wyciągnąłem od rodziny na święta), tam przynajmniej zazwyczaj wygrywam, to się zrelaksuję. Wink

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: Dagroth, 2 gości