Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Ankieta: Który typ Monotype battle chcielibyście zobaczyć
Zaproponowany przez Satinę
Zaproponowany przez Warena
Żaden/Żaden z powyższych
[Wyniki ankiety]

Multibattle
Wczoraj, 23:31
RE: Multibattle
Rayquazą nie walczę, więc nie ma problemu. Celesteela jest dla mnie tak samo straszny jak Ray.
Odpisz
Wczoraj, 23:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 23:40 przez Waren78657.)
(Wczoraj 23:31)Makion napisał(a):  Rayquazą nie walczę, więc nie ma problemu. Celesteela jest dla mnie tak samo straszny jak Ray.

No cóż każdy ma swoje nemesis, masz coś fajnego nowego w ogóle?

Sobota 20:30(Legendary gauntlet)
Satina
Ari
Rova
-

Niedziela 12:00

Makion
Waren
Rakquu
Ari

18:00
Satina
Makion
Waren
Ari

Rova
-
-
-
Odpisz
Wczoraj, 23:39
(Wczoraj 23:38)Waren78657 napisał(a):  
(Wczoraj 23:31)Makion napisał(a):  Rayquazą nie walczę, więc nie ma problemu. Celesteela jest dla mnie tak samo straszny jak Ray.

No cóż każdy ma swoje nemesis, masz coś fajnego nowego w ogóle?

Sobota 20:30(Legendary gauntlet)
Satina
Ari
-
-

Niedziela 12:00

Makion
Waren
Rakquu
Ari

18:00
Satina
Makion
Waren
Ari

Ej a ja? xD sobota i niedziela 18.00
Odpisz
Wczoraj, 23:57
(Wczoraj 23:38)Waren78657 napisał(a):  No cóż każdy ma swoje nemesis, masz coś fajnego nowego w ogóle?

Oprócz Laprasa z water absorb i freeze-dry, to już nic wartego uwagi. Mam bitewnego doła, w battle spocie nie radzę sobie (może dlatego, że wyskakują z samymi uberami, tapusami i Ubekami, na które jestem bezradny) i nie umiem dobrać zbalansowanego zespołu. Koszmar jakiś przeżywam. Hej, czy tylko mi gorzej idą walki 3vs3 od 6vs6?
Odpisz
Wczoraj, 23:58
(Wczoraj 23:27)Waren78657 napisał(a):  Wszystko bez wyjątku, choć mega Rayquaza, raczej nie jest najmilej widziana, choć da się ją zabić porygonem 2 z niewielką pomocą innych poków Wink

A da się kogoś nie zabić Porygon2'em xD
Odpisz
Dzisiaj, 0:00
(Wczoraj 23:58)Ari napisał(a):  A da się kogoś nie zabić Porygon2'em xD

Umm... Mega-Blazikena? Szczerze powiem że widzę go głównie jako morderce powyższych Tongue
Odpisz
Dzisiaj, 0:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 0:02 przez Waren78657.)
(Wczoraj 23:57)Makion napisał(a):  
(Wczoraj 23:38)Waren78657 napisał(a):  No cóż każdy ma swoje nemesis, masz coś fajnego nowego w ogóle?

Oprócz Laprasa z water absorb i freeze-dry, to już nic wartego uwagi. Mam bitewnego doła, w battle spocie nie radzę sobie (może dlatego, że wyskakują z samymi uberami, tapusami i Ubekami, na które jestem bezradny) i nie umiem dobrać zbalansowanego zespołu. Koszmar jakiś przeżywam. Hej, czy tylko mi gorzej idą walki 3vs3 od 6vs6?

Nie mam to samo, przy trójkach nie ma czego swapować i wtedy, albo masz team, który ściągnie oponenta, albo nie

(Wczoraj 23:58)Ari napisał(a):  
(Wczoraj 23:27)Waren78657 napisał(a):  Wszystko bez wyjątku, choć mega Rayquaza, raczej nie jest najmilej widziana, choć da się ją zabić porygonem 2 z niewielką pomocą innych poków Wink

A da się kogoś nie zabić Porygon2'em xD

Oj są, no chyba, że ma boosta od tapira
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości