Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon
Nowości na stronie

Ankieta: Który typ Monotype battle chcielibyście zobaczyć
Zaproponowany przez Satinę
Zaproponowany przez Warena
Żaden/Żaden z powyższych
[Wyniki ankiety]

Multibattle
Wczoraj, 14:08 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 19:42 przez Waren78657.)
RE: Multibattle
(Wczoraj 13:04)Kazyleusz napisał(a):  Witam wszystkich. Może na wstępnie powiem, że bardzo fajnie się z wami walczy i potwierdzam to co pisał Kowalt propo mojego zdania. Jeśli chodzi o legendy i pochodne. Nie mam nic przeciwko. Mamy się w końcu dobrze bawić, co nie? To raczej nie trzeba pisać choćby o tym, że wszystko jest w ramach zdrowego rozsądku. (A może?) Temu choćby moje popieranie ograniczeń na sen czy celność/unikliwość. Jednak grając z wami nie zauważyłam by ktoś też z tym jakoś na tyle grał, że zaraz to może psuć zabawę komuś innemu. Zresztą choćby to moje Encore + Taunt co jakimś cudem się udało. Zresztą jeśli ktoś bardzo chcę to może się do wszystkiego doczepić. Okej, bo trochę schodzę z tematu. Jestem w stanie zgodzić się na takie granie jak mieliście do tej pory, a jeśli się uzna inaczej jak choćby z legendami po paru meczach to zawsze można coś zmienić.

No i możecie mnie wpisać na czwartek.

Dzięki za potwierdzenie, co do legend trwa otwarta dyskusja, niedługo zsumuje głosy i zobaczymy ile jest za ile nie jest przeciw i jak ustalimy grupy

Grupa czwartek 20:30

KNB
Rakquu
Waren
Ari

Veill
Kaz
Faust
-
Odpisz
Wczoraj, 16:28
Ahh, szkoda wielka że o tej godzinie bo wtedy się razem z cała rodzinką wybieramy na godzinną wycieczkę do Sandomierza Tongue

Ale spoksik, złapię was następnym razem. W końcu muszę złapać je wszystkie, right?
Odpisz
Wczoraj, 19:26
Też się zgłaszam.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości