Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Ankieta: Który typ Monotype battle chcielibyście zobaczyć
Zaproponowany przez Satinę
Zaproponowany przez Warena
Żaden/Żaden z powyższych
[Wyniki ankiety]

Multibattle
4.09.2017, 13:54
RE: Multibattle
Ja na pewno wpadnę - jakby ktoś chciał coś urządzić wcześniej to też chętnie zagram (tylko w środę wieczór odpadam).
W inne formaty (oprócz Battle Royal) też chętnie zagram.
(Drugi fc z sygnatury.)

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
4.09.2017, 21:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2017 22:14 przez Makion.)
To i ja się zgłaszam ponownie (Wszystko sobie ustawię do czwartku, więc spokojnie tym razem nie zniknę tak nagle).

FC: 4699 5658 0182
IGN: Matt (v. Sun)

Obydwie godziny mi pasują, więc która wam odpowiada, to ja się dostosuję.

Maddox napisał(a):Użył Makion naprawdę tych mistrzów co ostrzegał? Jaka mega?

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
4.09.2017, 22:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2017 22:25 przez Maddox.)
(4.09.2017 21:45)Makion napisał(a):  To i ja się zgłaszam ponownie (Wszystko sobie ustawię do czwartku, więc spokojnie tym razem nie zniknę tak nagle).

Ziom, nie pisz czegoś takiego że trawiaste pokemony są słabe bo to im uwłacza V_V Chybaś Shaymina sky forme nie widział skoro piszesz coś takiego.

... I to w sumie tyle. Szczerze, mnie na samą myśl że o Sceptim mam powiedzieć że ma słaby typ najpierw robi mi się słabo, a potem prawie mdleję. Ziom, jesteś niesamowity, a jeśli ci goście u ciebie to nie mistrze, to zrób sobie team na full iv's i profesjonalnie movesetki po prostu, Warenik zawsze chętnie ci w tym pomoże, nie Waren?

I jeszcze jako dowodzik że Mega-Sceptile nie jest słaby - https://www.youtube.com/watch?v=KGc9RwA43Xg

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
4.09.2017, 22:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2017 22:40 przez Makion.)
Spokojnie Mad, ta słabość trawiastych to mem, po prostu niektórzy "znawcy z 4chana" nie lubią tego typu i tyle. Tongue
Na swoich ulubieńców nigdy złego słowa bym nie powiedział, nawet na Decidueye, który moim zdaniem ma za wysokie Sp. A. Wolałbym w to miejsce Def, lub Spd.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
4.09.2017, 22:42
(4.09.2017 22:24)Maddox napisał(a):  
(4.09.2017 21:45)Makion napisał(a):  To i ja się zgłaszam ponownie (Wszystko sobie ustawię do czwartku, więc spokojnie tym razem nie zniknę tak nagle).

Ziom, nie pisz czegoś takiego że trawiaste pokemony są słabe bo to im uwłacza V_V Chybaś Shaymina sky forme nie widział skoro piszesz coś takiego.

... I to w sumie tyle. Szczerze, mnie na samą myśl że o Sceptim mam powiedzieć że ma słaby typ najpierw robi mi się słabo, a potem prawie mdleję. Ziom, jesteś niesamowity, a jeśli ci goście u ciebie to nie mistrze, to zrób sobie team na full iv's i profesjonalnie movesetki po prostu, Warenik zawsze chętnie ci w tym pomoże, nie Waren?

I jeszcze jako dowodzik że Mega-Sceptile nie jest słaby - https://www.youtube.com/watch?v=KGc9RwA43Xg

Już Makion dałem Meditkę, a sam wiesz co robi meditka, co do Venusaura, zaś to w ostatniej walce skopał nam żebra i Maddie Grass type jest uważany za zły tyle że względu na dużo słabości defensywnych (wrażliwość na 5 typów z super efektywnością tylko na 3 i 6 typami, które mają na niego resist) z ofensywą także nie najlepszą wśród typów, inna sprawa, że jest to typ mocny na niektóre common threats jak Water type, czy water-electric (tak chodzi mi o pralko-mona)
Odpisz
4.09.2017, 22:58
(4.09.2017 22:42)Waren78657 napisał(a):  Już Makion dałem Meditkę, a sam wiesz co robi meditka, co do Venusaura, zaś to w ostatniej walce skopał nam żebra i Maddie Grass type jest uważany za zły tyle że względu na dużo słabości defensywnych (wrażliwość na 5 typów z super efektywnością tylko na 3 i 6 typami, które mają na niego resist) z ofensywą także nie najlepszą wśród typów, inna sprawa, że jest to typ mocny na niektóre common threats jak Water type, czy water-electric (tak chodzi mi o pralko-mona)

P.S. Maddox wymiata!!!

Wow, niesamowite że mi to wszystko napisałeś. Znaczy w sensie jakbym nie wiedział, sam ci przecież na privie jako pierwszy pisałem o trawotypowych-achetypowych właściwościach O_O

Moja reakcja była tak drastyczna ponieważ skreślanie pokemona ze względu na jego typ moim zdaniem jest nieuczciwe jak pieron, poza tym dobry trener potrafi przy odpowiedniej strategii i wsparciu teamu z każdego poka zrobić rzeźnika. Ale wiem że Makion ma fazę na ten tekst i moim zdaniem to jest urocze, chciałem jednak nakreślić na wszelki wypadek iż się z tym nie zgadzam wiedząc iż celuje on bezpośrednio w mojego ulubieńca najwinkszego. My z makionkiem się kochamy jakby co.

[Obrazek: 8cm05uz.gif]

KNB i Sceptile wymiatają. Teraz i na wieki wieków amen.
Odpisz
4.09.2017, 23:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 4.09.2017 23:26 przez Makion.)
(4.09.2017 22:42)Waren78657 napisał(a):  Już Makion dałem Meditkę, a sam wiesz co robi meditka, co do Venusaura, zaś to w ostatniej walce skopał nam żebra i Maddie Grass type jest uważany za zły tyle że względu na dużo słabości defensywnych (wrażliwość na 5 typów z super efektywnością tylko na 3 i 6 typami, które mają na niego resist) z ofensywą także nie najlepszą wśród typów, inna sprawa, że jest to typ mocny na niektóre common threats jak Water type, czy water-electric (tak chodzi mi o pralko-mona)

Wszystko prawda co mówisz. Moim zdaniem, sam typ jest jak najbardziej w porządku, ale jako użytkownik trawiastych najbardziej dokuczliwy jest dla mnie Ice Beam i to chyba jedyny mankament jaki mi sprawia trudność właśnie z wodnym typem, który i tak ma tylko dwie słabości, ale około 80% z nich uczy się właśnie tego ruchu. Moim zdaniem nerf w postaci niemożności nauczenia się lodowych ruchów u wodnych, mógłby podnieść trawiaste w rankingach. W każdym razie można liczyć jeszcze na kombinacje typów, np. Grass-Poison jest jedną z lepszych kombinacji, a sam Mega Venusaur zniżający efektywność fire i ice ma większe szanse, by postać dłużej, niż większość z trawiastych.
Według mnie, nie umniejszając nic Charizardowi X, ale Mega Venusaur jest w stanie z nim wytrzymać, tutaj lepszy jest Y, bo może go skutecznie zaspamować Air Slashem.

Maddox napisał(a):Moja reakcja była tak drastyczna ponieważ skreślanie pokemona ze względu na jego typ moim zdaniem jest nieuczciwe jak pieron, poza tym dobry trener potrafi przy odpowiedniej strategii i wsparciu teamu z każdego poka zrobić rzeźnika. Ale wiem że Makion ma fazę na ten tekst i moim zdaniem to jest urocze, chciałem jednak nakreślić na wszelki wypadek iż się z tym nie zgadzam wiedząc iż celuje on bezpośrednio w mojego ulubieńca najwinkszego. My z makionkiem się kochamy jakby co.

Nie wariuj mi tu, okej? Ja tak się kryję ze swoją niezdrową adoracją trawiastych starterów, a ty tu wychodzisz z założenia, że je skreślam. Sad
W Competitive to nie jest najlepszy typ, ale zauważ że na tegorocznych Mistrzostwach Kartana radziła sobie nieźle. Wink Ale odcinając się od sceny Competitive to linia Pansage i Tangrowtha lubię najmniej, a tak prawie każdy z tego typu mi się podoba. Dlatego nie mogę się doczekać chociaż Pokkena, tam nie liczą się ich statsy i mogę jeszcze zagrać zarówno Sceptim i Decidem.
A kto wie, może następna gra będzie tak rewolucyjna i zmienią system walki na bardziej zręcznościowy? W każdym razie nie skreślam trawiastych. Mam nadzieję, że wytłumaczyłem.
Jeszcze jedno Madd, chciałbym z tobą Duble Combo Mega Sceptile'ów kiedyś. Zastanawiam się, by na taką okazję wybreedować fizycznego gada, bo sam jestem ciekaw, jak by się odnalazł w parze z twoim.

Znowu wywołałem off-top. Tongue
Odpisz
4.09.2017, 23:05
(4.09.2017 22:58)Maddox napisał(a):  

P.S. Maddox wymiata!!!

Wow, niesamowite że mi to wszystko napisałeś. Znaczy w sensie jakbym nie wiedział, sam ci przecież na privie jako pierwszy pisałem o trawotypowych-achetypowych właściwościach O_O

Moja reakcja była tak drastyczna ponieważ skreślanie pokemona ze względu na jego typ moim zdaniem jest nieuczciwe jak pieron, poza tym dobry trener potrafi przy odpowiedniej strategii i wsparciu teamu z każdego poka zrobić rzeźnika. Ale wiem że Makion ma fazę na ten tekst i moim zdaniem to jest urocze, chciałem jednak nakreślić na wszelki wypadek iż się z tym nie zgadzam wiedząc iż celuje on bezpośrednio w mojego ulubieńca najwinkszego. My z makionkiem się kochamy jakby co.

Ja tu trawy nie atakuje, sam mam tam paru ulubieńców, z czego jeden z nich Cacturne ma mnóstwo słabości, i fajny post scriptum Sobie dopisałeś, ale zgodny z prawdą Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox, Makion
5.09.2017, 9:04
To, że typ jest fatalny nie znaczy, że pok ma być kiepski Smile
Z resztą na odwrót też tak działa. Mało to jest ognistych poków niemal bezużytecznych? :X
(przejdę fire emblema i zaczynam breedować poki, to dołączę)

FC: 3797 9339 3656
[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
5.09.2017, 10:03
W sumie wpadłem na pewien pomysł. Czy nie byłoby dobrze założyć jakiegoś chat roomu (np. Discord) do zrobienia takich walk? Pomogłoby to w miarę się zorganizować i pozwoliłby na łatwą i szybką komunikację.

FC: 0516-7931-4611
Odpisz
5.09.2017, 11:31
(5.09.2017 10:03)Mcszuwacz napisał(a):  W sumie wpadłem na pewien pomysł. Czy nie byłoby dobrze założyć jakiegoś chat roomu (np. Discord) do zrobienia takich walk? Pomogłoby to w miarę się zorganizować i pozwoliłby na łatwą i szybką komunikację.

Już nad tym myślałem, tylko kwestia dostępności zainteresowanych do aplikacji, niektórzy czasem nie mają nawet dostępu do forum w czasie walk
Odpisz
5.09.2017, 11:35
Ja np. nie mogłabym - ledwo gg u mnie działa. A głosowe to w ogóle odpadają.

A skoro gadacie o 2 mega Sceptilach to już podobne akcje były (2 shiny Charizardy Y ):
https://www.youtube.com/watch?v=ncCJ6lBNd_o

[Obrazek: wz6EppS.jpg][Obrazek: wfMO9l1.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Maddox
5.09.2017, 11:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.09.2017 10:58 przez Waren78657.)
(5.09.2017 11:35)KNB1307 napisał(a):  Ja np. nie mogłabym - ledwo gg u mnie działa. A głosowe to w ogóle odpadają.

A skoro gadacie o 2 mega Sceptilach to już podobne akcje były (2 shiny Charizardy Y ):
https://www.youtube.com/watch?v=ncCJ6lBNd_o

Discord ma też czat pisany,ale fakt apka zżera sporo, niemniej warto by było coś wymyślić do komunikacji

P.S.

Na chwilę obecną mamy 7 graczy zapisanych na czwartkowy termin w kolejności zapisów:
The Killer PL
Rakquu
Mszczuwacz
Ari
KNB1307
Makion
Waren78657

Brakuje nam więc jednej osoby by podzielić się na dwa teamy
Kto zgłosi się pierwszy zajmie ostatnie miejsce wtedy ustalimy godziny, choć jak zauważyłem większości pasują obie.
Następni zainteresowani mogą zapisać się już wstępnie na niedzielne popołudnie Wink
Odpisz
6.09.2017, 11:56
Sory, ale coś mi wypadło na czwartek na popołudnie i nie będę mógł jednak zawalczyć.

FC: 0516-7931-4611
Odpisz
6.09.2017, 14:55
(6.09.2017 11:56)Mcszuwacz napisał(a):  Sory, ale coś mi wypadło na czwartek na popołudnie i nie będę mógł jednak zawalczyć.

Noted czyli 6 zawodników, czekam na zapełnienie Tych dwóch miejsc, bardzo by wszystkim to ułatwiło życie Wink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości